brak

Artykuły - Jose Mourinho (3940)

Filmy - Jose Mourinho (108)

• Mourinho: Gramy dobrze, ale nie przez pełne 90 minut. Galeria

Manchester United imponuje w tym sezonie wyśmienitą grą na swoim stadionie. Piłkarze Jose Mourinho w czterech meczach ligowych strzelili na Old Trafford 14 goli, nie tracąc przy tym ani jednego. - Pamiętam, że w zeszłym sezonie po czterech meczach u siebie mieliśmy 8 punktów na koncie, a nie 12. Mamy zatem o cztery punkty więcej. Gramy dobrze, może nie przez pełne 90 minut, ponieważ czasami przydarzają nam się gorsze momenty, w których tracimy rytm i jak ja to nazywam, mieszankę jakości i intensywności. Wiem, że ciężko jest grać na wysokim poziomie przez 90 minut - powiedział Jose Mourinho, menedżer zespołu. Dodajmy, że w ostatnim spotkaniu ligowym "Czerwone Diabły" pokonały u siebie Crystal Palace aż 4-0/Press Association/x-news
  • Nieprzyjemny incydent między Hughesem a Mourinho

Do nieprzyjemnego incydentu doszło podczas spotkania 4. kolejki Premier League pomiędzy Stoke City a Manchesterem United (2-2). Mark Hughes, szkoleniowiec gospodarzy, odepchnął Josego Mourinho, a Portugalczyk odmówił mu po meczu uścisku dłoni. Press Association/x-news
  • Jose Mourinho: Drużyna jest pewna siebie. Wideo

Manchester United znakomicie rozpoczął rozgrywki Premier League. "Czerwone Diabły" pokonały West Ham United i Swansea City po 4-0 i przewodzą ligowej tabeli. - Zauważyłem, że drużyna jest pewna siebie. W obydwóch spotkaniach, przy prowadzeniu do przerwy 1-0, nie rozpoczynaliśmy drugiej części meczu z podejściem, zagrajmy na zero z tyłu i wygrajmy spotkanie. Po przerwie staraliśmy się przynajmniej kontrolować mecz i być przy piłce. Próbowaliśmy jednak strzelić kolejne gole - powiedział trener ekipy z Old Trafford Jose Mourinho. Źródło: Press Association/x-news
  • Jose Mourinho pierwszym trenerem w historii piłki nożnej, który wydał na transfery miliard funtów (wideo)

Jose Mourinho został pierwszym trenerem w historii piłki nożnej, który w trakcie swojej kariery wydał na transfery miliard funtów - i w dodatku przekroczył ten próg. Jak wyliczyli dziennikarze „Daily Mirror”, ściągnięcie w tegorocznym letnim okienku transferowym Romelu Lukaku za 75 milionów funtów pozwoliło szkoleniowcowi na przekroczenie magicznej kwoty. Portugalczyka doganiają Pep Guardiola i Carlo Ancelotti.