Jarosław Kaczyński

Synonimy:
Jarosław Kaczyńśki, Kaczyński Jarosław
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jarosław Kaczyński (4746)

Filmy - Jarosław Kaczyński (135)

 • Jarosław Kaczyński zostaje w Londynie. "Nie jest pewne, czy dojdzie do spotkania"

  Jarosław Kaczyński zostaje w Londynie, przynajmniej do jutra - poinformował szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Prezes Prawa i Sprawiedliwości miał spotkać się w Londynie z Theresą May, spotkanie zostało jednak odwołane ze względu na atak terrorystyczny, do którego doszło w Londynie. - Nie jest pewne, czy do niego (jutrzejszego spotkania - red.) dojdzie, ze względu na rozwój wydarzeń - poinformował Terlecki. Jak przekazała wcześniej rzecznik PiS Beata Mazurek, Jarosław Kaczyński i osoby mu towarzyszące są bezpieczne.
 • "To nie może się dobrze zakończyć. W 2020 roku Polska będzie poza Unią Europejską"

  Minister Waszczykowski zapowiada, że stanowisko Polski będzie teraz inne i negatywne wobec wielu kwestii - zauważył były ambasador RP w Waszyngtonie Ryszard Schnepf. Jego zdaniem, tego typu zapowiedzi zwiastują opuszczenie Unii Europejskiej przez Polskę. - To nie może się dobrze zakończyć. Polska w 2020 roku będzie poza Unią Europejską - uważa Schnepf. Jego zdaniem, działania PiS związane z odmową poparcia Donalda Tuska na drugą kadencję szefa Rady Europejskiej uniemożliwią wynegocjowanie dobrego budżetu unijnego dla naszego kraju. - Obrzydzanie Unii Europejskiej, liderów, pokazywanie jak interesy Unii Europejskiej są rozbieżne z interesami Polski - wyjaśniał.
 • R. Giertych: Macierewicz potrzebuje Misiewicza, Kaczyński - Macierewicza, więc Misiewicz jest też potrzebny Kaczyńskiemu

  Bartłomiej Misiewicz jest niezbędny dla Antoniego Macierewicza, a Macierewicz dla Jarosława Kaczyńskiego, zatem Misiewicz jest też niezbędny Kaczyńskiemu - stwierdził Roman Giertych. Zdaniem byłego wicepremiera, relacjami rzecznika MON z najważniejszymi osobami w państwie powinni zainteresować się dziennikarze śledczy. Według Giertycha, istnieje konkretny powód, dla którego minister obrony narodowej odmawia zdymisjonowania swojego rzecznika. - Antoni Macierewicz jest niezbędny dla PiS-u, bo to on skleja układ z Radiem Maryja - ocenił. Zdaniem Giertycha to właśnie szef MON odpowiada za relacje między dyrektorem Radia Maryja i Telewizji Trwam Tadeuszem Rydzykiem a Jarosławem Kaczyńskim. - Tego układu nikt nie rozbije. Macierewicz może rozwalać armię, może zwalniać generałów i nie kupować potrzebnego sprzętu - dodał. (TVN24/X-news)
 • Gasiuk-Pihowicz (Nowoczesna) o wizycie Merkel w Polsce (TV Interia)

  Gasiuk-Pihowicz (Nowoczesna) o wizycie Merkel w Polsce (TV Interia).