Jarosław Kaczyński

Synonimy:
Jarosław Kaczyńśki, Kaczyński Jarosław
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jarosław Kaczyński (4764)

 • Przemysław Saleta: U władzy wolę cwaniaków lub złodziei niż oszołomów

  Przemysław Saleta: U władzy wolę cwaniaków lub złodziei niż oszołomów

  - Napięcie jest obecne po obu stronach i nie sądzę, by w miarę upływającego czasu nastąpiło rozładowanie atmosfery. Byle iskra spowoduje, że coś się stanie. Boję się, że może skończyć się konfrontacją i to wcale nie pokojową - mówi w rozmowie z Interią Przemysław Saleta, były bokserski mistrz Europy w wadze ciężkiej, z niepokojem przyglądający się nastrojom w reformowanej Polsce.
 • Jarosław Kaczyński: Ta formacja odpowiada za śmierć mojego brata

  Jarosław Kaczyński: Ta formacja odpowiada za śmierć mojego brata

  - Moich ostrych słów nie wycofuję. Nie można przekraczać pewnych granic. Nie miałem innego wyjścia, to był imperatyw moralny. Uważam, że uczyniłem dobrze - w ten sposób prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla TVP skomentował swoje słowa wygłoszone z mównicy sejmowej.
 • Posłowie Nowoczesnej, PO i PSL składają zawiadomienie do prokuratury

  Posłowie Nowoczesnej, PO i PSL składają zawiadomienie do prokuratury

  Nowoczesna, PO i PSL reagują na brutalne słowa Jarosława Kaczyńskiego, które padły we wtorek w Sejmie. Posłowie składają do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezesa PiS.
 • Jarosław Kaczyński: Sądownictwo wymaga zmian radykalnych

  Jarosław Kaczyński: Sądownictwo wymaga zmian radykalnych

  - W programie wyborczym PiS była reforma wymiaru sprawiedliwości. My dotrzymujemy słowa i realizujemy to, co obiecaliśmy. To, co robimy, to nic innego, jak realizacja właśnie tych zapowiedzi wyborczych - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konferencji prasowej.
 • Emerytury i 13 zł za godzinę na kongresie partii Kaczyńskiego: Czym się PiS pochwali, a co przemilczy

  Emerytury i 13 zł za godzinę na kongresie partii Kaczyńskiego: Czym się PiS pochwali, a co przemilczy

  Po okresie burzy i naporu teraz partia Jarosława Kaczyńskiego - jak mówią jej politycy - chce tonować nastroje i wyciszać, na ile to możliwe, konflikty. Ma to jej zapewnić głosy wyborców zbliżonych do centrum.
 • Jarosław Kaczyński: Smoleńsk musi być pamięcią wspólną

  Jarosław Kaczyński: Smoleńsk musi być pamięcią wspólną

  "Smoleńsk musi być pamięcią wspólną, niezależnie od tego, co tam się naprawdę stało" - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w piątek, w Łodzi, podczas uroczystości odsłonięcia i poświęcenia pomnika ofiar katastrofy w Smoleńsku.
 • Kongres Prawa i Sprawiedliwości ma się odbyć 1 lipca

  Kongres Prawa i Sprawiedliwości ma się odbyć 1 lipca

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłosił w czwartek podczas spotkania z władzami poszczególnych okręgów partii, że 1 lipca odbędzie się kolejna część kongresu Prawa i Sprawiedliwości - dowiedziała się Polska Agencja Prasowa od polityków PiS.
 • "Fakt": Ta koalicja pokona PiS w wyborach? Sondaż

  "Fakt": Ta koalicja pokona PiS w wyborach? Sondaż

  Zaskakujące wyniki sondażu IBRiS przeprowadzonego na zlecenie "Faktu" i Radia Zet. Prawo i Sprawiedliwość, chociaż cieszy się największym poparciem wśród wszystkich partii politycznych w Polsce, może - według ankietowanych - stracić władzę w 2019 roku.
 • Wniosek o "ukaranie posła Kaczyńskiego"

  Wniosek o "ukaranie posła Kaczyńskiego"

  Posłowie PO uważają, że prezes PiS Jarosław Kaczyński w obecnej kadencji Sejmu najczęściej zabierał głos niezgodnie z Regulaminem Sejmu. W środę zapowiedzieli złożenie wniosku do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego o ukaranie "posła Kaczyńskiego".
 • Jarosław ​Kaczyński: Obowiązującą konstytucję można nazwać postkomunistyczną

  Jarosław ​Kaczyński: Obowiązującą konstytucję można nazwać postkomunistyczną

  "Obowiązującą konstytucję można śmiało nazwać postkomunistyczną" - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. Ocenił, że konstytucja zawiera "mnóstwo blokad", które uniemożliwiają odrzucenie "pewnych elementów" istniejącego układu.

Filmy - Jarosław Kaczyński (142)