Jarosław Gowin

Synonimy:
Gowin, Gowin Jarosław
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jarosław Gowin (1234)

 • Jarosław Gowin: Ideologia towarzysząca WOŚP jest mi obca

  Jarosław Gowin: Ideologia towarzysząca WOŚP jest mi obca

  Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin powiedział w poniedziałek, że co roku bez wahania wspiera finansowo Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale - jak podkreślił - nie jest mu blisko do uzupełniającej jej ideologii "róbta co chceta".
 • Jarosław Gowin o dalszych losach Ustawy 2.0

  Jarosław Gowin o dalszych losach Ustawy 2.0

  Minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin zapowiedział, że rząd zajmie się jego reformą szkolnictwa wyższego już w połowie stycznia.
 • Jarosław Gowin: Premier Morawiecki ceni to, co robię

  Jarosław Gowin: Premier Morawiecki ceni to, co robię

  Wicepremier Jarosław Gowin skomentował zmianę na stanowisku Prezesa Rady Ministrów. Podkreślił, że z Mateuszem Morawieckim współpracuje mu się "doskonale".
 • Gowin: Zatrzymać drenaż mózgów

  Gowin: Zatrzymać drenaż mózgów

  - Jestem spokojny o poparcie projektu reformy nauki i szkolnictwa wyższego; jeśli ustawa nie weszłaby w życie, konsekwencją byłby exodus kolejnych młodych, zdolnych uczonych z Polski - mówi w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
 • Jarosław Gowin: Parlament uchwali moją ustawę

  Jarosław Gowin: Parlament uchwali moją ustawę

  ​"Ustawa o szkolnictwie wyższym zostanie przyjęta przez rząd i uchwalona przez parlament. Musimy ją tylko wspólnie doszlifować tak, żeby jej kształt był optymalny" - powiedział w czwartek w Toruniu wicepremier, szef resortu nauki Jarosław Gowin.
 • Jarosław Gowin zakłada nową partię

  Jarosław Gowin zakłada nową partię

  "Polska Razem ze środowiskami wolnorynkowej prawicy powoła nową partię, jej kongres odbędzie się jeszcze jesienią" - poinformował w TVN24 wicepremier Jarosław Gowin.
 • Jarosław Gowin: Poprę zakaz aborcji eugenicznej

  Jarosław Gowin: Poprę zakaz aborcji eugenicznej

  Wicepremier Jarosław Gowin zapowiedział, że projekt ustawy antyaborcyjnej jeszcze w tej kadencji trafi do Sejmu. "Poprę zakaz aborcji ze względów eugenicznych; to że dziecko jest chore, nie jest powodem, by pozbawiać je życia" - powiedział. "Na pewno nie poprę całkowitego zakazu aborcji" - dodał.
 • Jarosław Gowin na Politechnice Krakowskiej o reformie nauki

  Jarosław Gowin na Politechnice Krakowskiej o reformie nauki

  "W życiu naszego narodu rzeczy wielkie zaczynały się od reformy edukacji i nauki" - przekonywał we wtorek na Politechnice Krakowskiej szef resortu nauki Jarosław Gowin.

Filmy - Jarosław Gowin (121)