Jarosław Gowin

Synonimy:
Gowin, Gowin Jarosław
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jarosław Gowin (1213)

 • Jarosław Gowin: Miałem wściekłą minę

  Jarosław Gowin: Miałem wściekłą minę

  Wicepremier Jarosław Gowin wyraził oczekiwanie, że prezydenckie projekty ustaw dotyczące Sądu Najwyższego i Krajowej Rady Sądownictwa będą "stosunkowo zbliżone" do zawetowanych wersji, ale będą pomijać usterki takie jak wskazywanie sędziów SN przez ministra sprawiedliwości, który zarazem jest prokuratorem generalnym.
 • ​Jarosław Gowin: Nie muszę udowadniać, że nie jestem tchórzem

  ​Jarosław Gowin: Nie muszę udowadniać, że nie jestem tchórzem

  "Miałem odwagę wystąpić przeciw Donaldowi Tuskowi" - przypomina w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" wicepremier Jarosław Gowin, komentując zamieszanie wokół reformy sądownictwa.
 • ​Jarosław Gowin. Opoka polskiego konserwatyzmu. Polityk wielki i niezłomny

  ​Jarosław Gowin. Opoka polskiego konserwatyzmu. Polityk wielki i niezłomny

  Jarosław Gowin, dystyngowany filozof z Krakowa, włożył wiele wysiłku w wykreowanie wizerunku człowieka wiernego konserwatywnym przekonaniom, o silnym kręgosłupie moralno-etycznym. Jak to często z drobiazgowo pielęgnowanym image'em bywa, jest on daleki od rzeczywistości.
 • RMF: Jarosław Gowin niezorientowany w sprawie ustawy o SN

  RMF: Jarosław Gowin niezorientowany w sprawie ustawy o SN

  RMF podaje, że prezes Polski Razem i były minister sprawiedliwości unika jak ognia pytań, dotyczących projektu ustawy o Sądzie Najwyższym i protestów w tej sprawie. Jarosław Gowin podpisał dziś rozporządzenie o konsolidacji dwóch uczelni, odpowiadał też na pytania dziennikarzy, ale tylko niektóre. Niezorientowany polityk tłumaczył, że do tej pory zajmował się ręką w gipsie swojego wnuka.
 • Gowin proponuje obniżenie składek ZUS

  Gowin proponuje obniżenie składek ZUS

  Pełna stawka ZUS wynosząca 1,2 tys. zł ma być płacona przez przedsiębiorców uzyskujących ponad 5 tys. zł przychodu miesięcznie - zakłada projekt ustawy o tzw. małej działalności gospodarczej, o której w poniedziałek w Sejmie mówił lider Polski Razem wicepremier Jarosław Gowin.
 • Gowin: Nie będzie żadnej głębokiej rekonstrukcji rządu

  Gowin: Nie będzie żadnej głębokiej rekonstrukcji rządu

  Wicepremier Jarosław Gowin skomentował informacje na temat ewentualnych zmian w Radzie Ministrów, które mogłyby być ogłoszone na sobotnim kongresie. "Na pewno nie będzie żadnej głębokiej rekonstrukcji" - powiedział w piątek lider Polski Razem. Również rzecznik rządu Rafał Bochenek zapewnił, że nie ma informacji, by na kongresie miało dojść do rekonstrukcji. Kongres PiS i Zjednoczonej Prawicy odbędzie się w sobotę w Przysusze.
 • Zdania odrębne Jarosława Gowina

  Zdania odrębne Jarosława Gowina

  Brukselska "szarża", wiek emerytalny, "apteka dla aptekarza", katastrofa smoleńska - między innymi w tych sprawach wicepremier Jarosław Gowin dystansuje się od rządu, którego jest członkiem.

Filmy - Jarosław Gowin (118)