jajecznica

Artykuły - Jajecznica (48)

Filmy - Jajecznica (4)

 • Trzy przepisy na pyszną jajecznicę

  Jajecznica to jeden z najprostszych i najsmaczniejszych sposobów nie tylko na śniadanie! Można do niej dodać dowolne składniki i za każdym razem zaskoczy nas swoim smakiem i aromatem. To cenne źródło zdrowia i idealny sposób dla wszystkich, którzy nie mają ochoty na jedzenie jajek w innej postaci. Przygotowaliśmy dla was trzy bardzo proste przepisy na jajecznice - trzy przepisy w trzech kolorystycznych wersjach, które idealnie wyglądają i świetnie smakują. Zobaczcie, to naprawdę proste!
 • Jajecznica w wersji muffinkowej

  Muffinki, czyli wysokie babeczki z dodatkami, wielką popularność zdobyły w USA i Kanadzie, a z Wielkiej Brytanii przybyły również do nas! Formy do muffinek to już podstawowe wyposażenie większości kuchni, a ich wyjątkowy kształt i smak zachęca do eksperymentowania z muffinkowymi przepisami. Tym razem mamy dla was propozycję na wyjątkowe śniadanie - oto muffinkowa jajecznica! Podana w formie babeczek jajecznica będzie nie tylko zachęcała wyglądem, ale i swoim kuszącym smakiem i aromatem. Zobaczcie, jakie to proste! To propozycja nie tylko dla najmłodszych dzieci.
 • Przepis na pyszną jajecznicę ze strusiego jaja

  Mikołaj Rey wspólnie z Katarzyną Michnowską - właścicielką hodowli strusi - przygotował jajecznicę ze strusiego jaja ze szparagami, łososiem i kawiorem, serwowaną na grzankach. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Szok! Zrobił jajecznicę wewnątrz jajka

  Jak dokonał tej sztuki? Zobaczcie!