jaja

Synonimy:
jajka, jajko jajo
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jaja (1308)

Zdjęcia - Jaja (0)

Filmy - Jaja (73)

 • Zakaz sprzedaży jajek. Dostaniesz je... w aptece

  To prawo jest co najmniej przerażające i to nie są jaja! U nas co prawda nie należą do najtańszych, ale kupicie je w każdym sklepie spożywczym… Czy wiecie, że w Lelczycach na Białorusi nie dostaniecie w sklepie kilku jajek? Dziwne, prawda? W takim razie, gdzie je zdobyć? I tutaj uwaga! Dostępne są… jedynie w aptece i co najciekawsze – na receptę. Całe zamieszanie związane jest z niewystarczającą ilością kur znoszących jaja. W kolejce do zakupu uprzywilejowane są rodziny z dziećmi. Receptę na zakup jajek może wypisać wyłącznie lekarz.
 • Przepis na omlet cesarzowej Sissi

  Przepis na omlet cesarzowej Sissi to stary, przepyszny sposób na przygotowanie omletu w nietypowej formie, który posmakuje nie tylko dzieciom! Delikatny, słodki smak puszystych, drobnych kawałków podpieczonego tylko z jednej strony omletu - to świetny sposób na śniadaniową odmianę, do której smaku jeszcze nie raz będziecie chcieli wrócić!
 • Ceny jaj. Dlaczego wzrosły?

  Dlaczego jaja podrożały o 30 procent? Dlaczego brakuje ich w sklepach? Wyjaśnił to w "Dzień Dobry TVN" dziennikarz Paweł Blajer. Okazuje się, że przyczyną wysokich cen jaj są zatrucia drobiu za granicą. Co jeszcze wpływa na nagły wzrost? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Carne asada - przekąski z mięsa mielonego z jajkiem

  Przepis na carne asada to doskonały sposób na mięso mielone - tak smakujące, a przede wszystkim tak wyglądające będzie doskonałą odmianą dla tradycyjnych mielonych czy zapiekanek z "mielonym". Wypiekane w babeczkowej formie mięsne ciasto z dodatkiem aromatycznych przypraw i odrobiną musztardy, a na wierzch położone całe jajko, które sprawia, że sam wygląd przyciąga wzrok każdego! Zobaczcie szybki i prosty przepis na carne asada - przekąski z mięsa mielonego z jajkiem!