Izabela Kuna

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Izabela Kuna (aktorka) ,

Artykuły - Izabela Kuna (30)

 • "Baron24": Kto zagra w nowym serialu?

  "Baron24": Kto zagra w nowym serialu?

  To już pewne! "Baron24" - nowy serial, którego produkcji podjęła się Dorota Kośmicka-Gacke, trafi wiosną na antenę TVP2. Pierwszy klaps na planie padnie już w środę, 11 grudnia. Wiemy, kto zagra w sitcomie, mającym zająć w Dwójce miejsce "rodzinki.pl"
 • Iza Kuna: Powrót do Szkoły Filmowej

  Iza Kuna: Powrót do Szkoły Filmowej

  Nigdy nie bała się stawiać przed sobą ambitnych celów. Nawet ryzykownych. Właśnie podjęła się kolejnego zadania.

Filmy - Izabela Kuna (5)

 • Izabela Kuna gwiazdą nowego serialu TVP „BarON24”

  Iza Kuna została gwiazdą nowego serialu TVP „BarON24”, komedii utrzymanej w tonie popularnej „Rodzinki.pl”. „BarON24” to komedia o rodzinie właściciela stacji benzynowej (w roli głównej Tomasz Karolak). Kuna wciela się w żonę głównego bohatera.
 • Bohosiewicz i Kot w premierowej sztuce Jerzego Stuhra

  20 lutego to dzień premiery spektaklu „Ich czworo” w reżyserii Jerzego Stuhra w warszawskim Teatrze Polonia. Opowieść o trójkącie małżeńskim i uwikłanym w niego dziecku to jedna z najbardziej popularnych sztuk Gabrieli Zapolskiej. W rolach głównych występują Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Izabela Kuna i Tomasz Kot.
 • "Trzy siostry T"

  Film "Trzy siostry T" jest opartą na faktach czarną komedią z elementami thrillera psychologicznego. Opowiada historię Roberta, 35-letniego mężczyzny, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia spędza czas w domu z nadopiekuńczą matką i jej dwoma siostrami, które traktują Roberta jak dziecko. Rodzina wydaje się być konwencjonalna, bardzo dbająca o dobrą reputację, ale za tą woalką, kryje się prawdziwe zło. Szybko okazuje się, że mieszkanie jest siedliskiem trzech wynaturzonych kobiet, morderczyń i dewiantek, które znęcają się fizycznie i psychicznie nad Robertem.
 • Dramat Witkacego w Och-Teatrze

  W warszawskim Och-Teatrze trwają próby przed premierą spektaklu "W małym dworku" Stanisława Ignacego Witkiewicza. Spektakl reżyseruje Anna Augustynowicz, w obsadzie znaleźli się m.in. Maria Seweryn, Janusz Chabior, Maciej Wierzbicki i Iza Kuna.