Izabela Kuna

Artykuły - Izabela Kuna (0)

 • "Baron24": Kto zagra w nowym serialu?

  "Baron24": Kto zagra w nowym serialu?

  To już pewne! "Baron24" - nowy serial, którego produkcji podjęła się Dorota Kośmicka-Gacke, trafi wiosną na antenę TVP2. Pierwszy klaps na planie padnie już w środę, 11 grudnia. Wiemy, kto zagra w sitcomie, mającym zająć w Dwójce miejsce "rodzinki.pl"
 • Iza Kuna: Powrót do Szkoły Filmowej

  Iza Kuna: Powrót do Szkoły Filmowej

  Nigdy nie bała się stawiać przed sobą ambitnych celów. Nawet ryzykownych. Właśnie podjęła się kolejnego zadania.
 • Iza Kuna: Nie kalkuluję na zimno

  Iza Kuna: Nie kalkuluję na zimno

  Izabelę Kunę możemy oglądać w telewizyjnych produkcjach "Barwy szczęścia" i "Krew z krwi". - Choć to seriale, to należą do zupełnie innych gatunków. "Barwy szczęścia" to klasyczna telenowela. "Krew z krwi" to zamknięta całość - mówi aktorka.
 • Iza Kuna: Od zawsze pisanie

  Iza Kuna: Od zawsze pisanie

  Aktorka Iza Kuna udowadnia, że nie wszystkie książki pisane przez znanych ludzi to grafomania. Jej "Klara" zachwyciła zarówno krytyków jak i czytelników. Może dzięki temu szeroka publiczność pozna w końcu również napisane przez aktorkę scenariusze?
 • Mocniejszy niż "Dług"

  Mocniejszy niż "Dług"

  Zanim ten film ujrzał światło dzienne, był już przedmiotem zainteresowania i powodem dyskusji. "Lincz" - obraz debiutującego Krzysztofa Łukaszewicza, miał swoją przedpremierę w warszawskim kinie "Luna".
 • "Barwy szczęscia": Kolejny romans

  "Barwy szczęscia": Kolejny romans

  Przez romans Romana z lekarką Renatą świat Marii runął w gruzach. Ale teraz kobieta sama wpadnie w sidła miłości.
 • "Barwy szczęścia": Rozwód?

  "Barwy szczęścia": Rozwód?

  Zdrada, rozgoryczenie, niechęć i świadomość przegranej. To wszystko w dzisiejszym odcinku serialu "Barwy szczęścia".
 • "Barwy szczęścia": Trudny powrót

  "Barwy szczęścia": Trudny powrót

  Maria (Izabela Kuna) znowu w domu! Dzieci będą zachwycone jej powrotem z Anglii. Uwierzą, że ich rodzina ma już za sobą najtrudniejsze dni. Ale czy ta radość nie jest przedwczesna?
 • Kuna wraca do "Barw szczęścia"

  Kuna wraca do "Barw szczęścia"

  Izabela Kuna od dziecka wiedziała, że chce być aktorką. "Mam dość nudny życiorys. Pojechałam na egzaminy do szkoły aktorskiej i się dostałam" - żartuje.
 • Polska Meryl Streep?

  Polska Meryl Streep?

  W "Miłości na wybiegu" - polskiej odpowiedzi na film "Diabeł ubiera się u Prady" gra niezależną singielkę, naczelna magazynu plotkarskiego. Iza Kuna przyznaje, że jest wielka fanką Meryl Streep, która w amerykańskim filmie grała podobna postać.

Filmy - Izabela Kuna (5)

 • Izabela Kuna gwiazdą nowego serialu TVP „BarON24”

  Iza Kuna została gwiazdą nowego serialu TVP „BarON24”, komedii utrzymanej w tonie popularnej „Rodzinki.pl”. „BarON24” to komedia o rodzinie właściciela stacji benzynowej (w roli głównej Tomasz Karolak). Kuna wciela się w żonę głównego bohatera.
 • Bohosiewicz i Kot w premierowej sztuce Jerzego Stuhra

  20 lutego to dzień premiery spektaklu „Ich czworo” w reżyserii Jerzego Stuhra w warszawskim Teatrze Polonia. Opowieść o trójkącie małżeńskim i uwikłanym w niego dziecku to jedna z najbardziej popularnych sztuk Gabrieli Zapolskiej. W rolach głównych występują Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Izabela Kuna i Tomasz Kot.
 • "Trzy siostry T"

  Film "Trzy siostry T" jest opartą na faktach czarną komedią z elementami thrillera psychologicznego. Opowiada historię Roberta, 35-letniego mężczyzny, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia spędza czas w domu z nadopiekuńczą matką i jej dwoma siostrami, które traktują Roberta jak dziecko. Rodzina wydaje się być konwencjonalna, bardzo dbająca o dobrą reputację, ale za tą woalką, kryje się prawdziwe zło. Szybko okazuje się, że mieszkanie jest siedliskiem trzech wynaturzonych kobiet, morderczyń i dewiantek, które znęcają się fizycznie i psychicznie nad Robertem.
 • Dramat Witkacego w Och-Teatrze

  W warszawskim Och-Teatrze trwają próby przed premierą spektaklu "W małym dworku" Stanisława Ignacego Witkiewicza. Spektakl reżyseruje Anna Augustynowicz, w obsadzie znaleźli się m.in. Maria Seweryn, Janusz Chabior, Maciej Wierzbicki i Iza Kuna.