Izabela Kuna

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Izabela Kuna (aktorka) ,

Artykuły - Izabela Kuna (38)

 • Izabela Kuna: Bardzo słodka awanturnica

  Izabela Kuna: Bardzo słodka awanturnica

  Dla reżyserów bywa inspiracją, ale też wielkim utrapieniem. Bo twardo walczy o swoje! W środę, 25 listopada, Izabela Kuna kończy 45 lat.
 • "Warsaw by Night": Iza Kuna zakochana w Warszawie

  "Warsaw by Night": Iza Kuna zakochana w Warszawie

  Iza Kuna ("Lejdis", "Drogówka") już wkrótce pojawi się w nowym filmie Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night" (w kinach od 6 lutego).
 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Jest świetnym przykładem na potwierdzenie tezy, że w życiu wszystko ma swój czas. Tylko ona musiała uzbroić się w cierpliwość i na swój czas poczekać trochę dłużej niż koleżanki i koledzy.
 • Izabela Kuna odchodzi z "Barw szczęścia"?

  Izabela Kuna odchodzi z "Barw szczęścia"?

  Izabela Kuna podobno zdecydowała, że odchodzi z "Barw szczęścia". Szczegóły dotyczące dalszych losów jej bohaterki owiane są tajemnicą.
 • Kuna i Sadowski uratowali małego chłopca

  Kuna i Sadowski uratowali małego chłopca

  Izabela Kuna i Przemysław Sadowski wystąpili razem jako małżeństwo, które w czasie II wojny światowej ratuje osierocone dziecko. "Biegnij, chłopcze, biegnij" w kinach od 10 stycznia.
 • Kobieta pracująca, nie tylko aktorka

  Kobieta pracująca, nie tylko aktorka

  Od wiosny w nowym serialu Dwójki będziemy oglądać Izabelę Kunę jako kolejną żonę Tomasza Karolaka. Z jej bohaterką łączy ją to, że obie mają sporo pomysłów na siebie i życie.
 • "Baron24": Kto zagra w nowym serialu?

  "Baron24": Kto zagra w nowym serialu?

  To już pewne! "Baron24" - nowy serial, którego produkcji podjęła się Dorota Kośmicka-Gacke, trafi wiosną na antenę TVP2. Pierwszy klaps na planie padnie już w środę, 11 grudnia. Wiemy, kto zagra w sitcomie, mającym zająć w Dwójce miejsce "rodzinki.pl"
 • Iza Kuna: Powrót do Szkoły Filmowej

  Iza Kuna: Powrót do Szkoły Filmowej

  Nigdy nie bała się stawiać przed sobą ambitnych celów. Nawet ryzykownych. Właśnie podjęła się kolejnego zadania.

Filmy - Izabela Kuna (5)

 • Izabela Kuna gwiazdą nowego serialu TVP „BarON24”

  Iza Kuna została gwiazdą nowego serialu TVP „BarON24”, komedii utrzymanej w tonie popularnej „Rodzinki.pl”. „BarON24” to komedia o rodzinie właściciela stacji benzynowej (w roli głównej Tomasz Karolak). Kuna wciela się w żonę głównego bohatera.
 • Bohosiewicz i Kot w premierowej sztuce Jerzego Stuhra

  20 lutego to dzień premiery spektaklu „Ich czworo” w reżyserii Jerzego Stuhra w warszawskim Teatrze Polonia. Opowieść o trójkącie małżeńskim i uwikłanym w niego dziecku to jedna z najbardziej popularnych sztuk Gabrieli Zapolskiej. W rolach głównych występują Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Izabela Kuna i Tomasz Kot.
 • "Trzy siostry T"

  Film "Trzy siostry T" jest opartą na faktach czarną komedią z elementami thrillera psychologicznego. Opowiada historię Roberta, 35-letniego mężczyzny, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia spędza czas w domu z nadopiekuńczą matką i jej dwoma siostrami, które traktują Roberta jak dziecko. Rodzina wydaje się być konwencjonalna, bardzo dbająca o dobrą reputację, ale za tą woalką, kryje się prawdziwe zło. Szybko okazuje się, że mieszkanie jest siedliskiem trzech wynaturzonych kobiet, morderczyń i dewiantek, które znęcają się fizycznie i psychicznie nad Robertem.
 • Dramat Witkacego w Och-Teatrze

  W warszawskim Och-Teatrze trwają próby przed premierą spektaklu "W małym dworku" Stanisława Ignacego Witkiewicza. Spektakl reżyseruje Anna Augustynowicz, w obsadzie znaleźli się m.in. Maria Seweryn, Janusz Chabior, Maciej Wierzbicki i Iza Kuna.