Hubert Urbański

Artykuły - Hubert Urbański (100)

 • "Milionerzy": Co widzi na swoim ekranie Hubert Urbański?

  "Milionerzy": Co widzi na swoim ekranie Hubert Urbański?

  Podczas oglądania "Milionerów", często prezentowany jest nam widok ekranu uczestnika gry, ale czy zastanawialiście się kiedyś, co widzi na swoim monitorze Hubert Urbański? Od początku zna odpowiedź na każde pytanie?
 • QUIZ: Czy pamiętasz muzyczne pytania z "Milionerów"?

  QUIZ: Czy pamiętasz muzyczne pytania z "Milionerów"?

  W tym roku do TVN-u w skróconej i odświeżonej formie wrócił program "Milionerzy". Show cieszy się ogromną popularnością, a niektóre pytania wywołują liczne dyskusje w sieci. W naszym quizie sprawdzamy, czy pamiętacie, jakie muzyczne pytania usłyszeli uczestnicy oraz czy znalibyście na nie odpowiedź.
 • Hubert Urbański: Padnie dziś milion?

  Hubert Urbański: Padnie dziś milion?

  „Nie wiem. I co z tego?” – to nowa grupa zawodników teleturnieju. Jednak nie oni budzą wielkie emocje. Niemal po każdym odcinku wybucha dyskusja na temat pytań.
 • "Milionerzy": 7 lat temu padła główna wygrana! Jak brzmiało pytanie?

  "Milionerzy": 7 lat temu padła główna wygrana! Jak brzmiało pytanie?

  Dokładnie 7 lat temu - 28 marca 2010 roku - w programie "Milionerzy" padła pierwsza i jedyna dotychczas główna wygrana. Milionerem został Krzysztof Wójcik ze Szczecina. Jak brzmiało pytanie za milion?
 • Hubert Urbański: Agent wart milion

  Hubert Urbański: Agent wart milion

  Zagości na ekranie aż cztery razy w tygodniu i każdego wieczora będzie się starać wcisnąć zawodnikom duże pieniądze. Czy uda mu się wręczyć komuś milion złotych? Hubert Urbański o tym marzy, bo choć uwielbia denerwować, to pragnie znowu poczuć te emocje.
 • Hubert Urbański: Nigdy niczego nie wygrałem

  Hubert Urbański: Nigdy niczego nie wygrałem

  "To był najbardziej znaczący ze wszystkich programów, które robiłem, a mam ich w swoim dorobku bardzo dużo" - wyznaje Hubert Urbański, prowadzący kultowych "Milionerów", który po latach wracają na ekrany telewizorów.
 • Hubert Urbański: Telefon od przyjaciela

  Hubert Urbański: Telefon od przyjaciela

  Już za niecały miesiąc, 13 lutego, na antenę stacji TVN powraca teleturniej, „Milionerzy”. A wraz z nim Hubert Urbański. Gospodarz zdradza, że tym razem droga do głównej wygranej będzie krótsza. Jednocześnie opowiada, dlaczego nie martwi się o uczestników, którzy zdobywają w programie duże sumy.
 • "Milionerzy" wracają do TVN?

  "Milionerzy" wracają do TVN?

  Popularny teleturniej "Milionerzy" być może wróci na antenę TVN. Propozycję poprowadzenia programu otrzymał Hubert Urbański.
 • Roast Michała Szpaka. 10 najmocniejszych żartów z wokalisty

  Roast Michała Szpaka. 10 najmocniejszych żartów z wokalisty

  Za nami pokazany w czwartkowy wieczór (29 września) przez TVN roast Michała Szpaka. W założeniu najbardziej "grillowany" miał być długowłosy wokalista, ale biorący udział w programie Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański, Beata Tadla oraz przedstawiciele Stand-up Polska skupiali się przede wszystkim w wymienianiu złośliwości na swój temat.
 • Hubert Urbański kończy 50 lat

  Hubert Urbański kończy 50 lat

  Znany prezenter radiowo-telewizyjny Hubert Urbański, niegdyś prowadzący popularny program "Milionerzy", dziś sam biorący udział w show "Agent - gwiazdy", w środę, 22 marca, świętuje 50. urodziny.

Zdjęcia - Hubert Urbański (4)

Filmy - Hubert Urbański (9)