hokejowa reprezentacja

Artykuły - Hokejowa reprezentacja (1234)

 • Hokejowa reprezentacja Polski. Tom Coolen deportowany do Kanady

  Hokejowa reprezentacja Polski. Tom Coolen deportowany do Kanady

  Szkoleniowiec Tauronu KH GKS Katowice i asystent selekcjonera reprezentacji Polski Tom Coolen po lądowaniu na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie nie został wpuszczony do naszego kraju i musiał wrócić do Kanady.
 • Polscy hokeiści pokonali reprezentację ligi North East Senior Hockey League 6-3

  Polscy hokeiści pokonali reprezentację ligi North East Senior Hockey League 6-3

  Hokejowa kadra Polski pokonała 6-3 reprezentację ligi North East Senior Hockey League na lodowisku JK Irving Centre w kanadyjskim Bouctouche. Hat-tricka ustrzelił Filip Komorski.
 • Druga porażka polskich hokeistów w towarzyskim meczu w Kanadzie

  Druga porażka polskich hokeistów w towarzyskim meczu w Kanadzie

  Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie przegrała w Kanadzie towarzyski mecz z drużyną University of New Brunswik Varsity Reds 1-4 (0-2, 1-1, 0-1). Honorowego gola dla "Biało-Czerwonych" we Fredericton zdobył Krystian Dziubiński.
 • Hokejowe MŚ U-20. Włochy - Polska 4-9 w Bledzie

  Hokejowe MŚ U-20. Włochy - Polska 4-9 w Bledzie

  Od okazałego zwycięstwa z Włochami 9-4 rozpoczęła walkę w hokejowych mistrzostwach świata do lat 20 Dywizja IB reprezentacja Polski.
 • Hokejowa reprezentacja poleciała do Kanady. Tom Coolen: Czekają nas wymagający rywale

  Hokejowa reprezentacja poleciała do Kanady. Tom Coolen: Czekają nas wymagający rywale

  - Poziom tych zespołów jest bardzo, bardzo wysoki. Uniwersytet Nowego Brunszwiku ma jeden z najlepszych programów hokejowych w całym kraju i przez ostatnie dwa lata sięgał po tytuł najlepszej drużyny akademickiej w Kanadzie. Absolwenci tej uczelni od razu dostają angaż w NHL czy w Europie - powiedział Tom Coolen, drugi trener hokejowej reprezentacji Polski i szkoleniowiec Tauron KH GKS Katowice przed wylotem naszej kadry na krótkie zgrupowanie do Kanady, w trakcie którego rozegra trzy mecze towarzyskie.
 • Kadra hokeistów trenowała w Warszawie przed wylotem do Kanady

  Kadra hokeistów trenowała w Warszawie przed wylotem do Kanady

  Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie odbyła we wtorkowy wieczór w Warszawie ostatni trening przed wylotem do Kanady na mecze towarzyskie. - Jedziemy zobaczyć miejsca i ludzi, którzy wymyślili hokej – mówił napastnik "Biało-Czerwonych" Marcin Kolusz.
 • Ted Nolan powołał kadrę hokeistów na mecze w Kanadzie

  Ted Nolan powołał kadrę hokeistów na mecze w Kanadzie

  Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie w grudniu wyjedzie do Kanady, gdzie rozegra trzy mecze towarzyskie z zespołami z kraju "Klonowego Liścia".
 • Ted Nolan po turnieju EIHC w Budapeszcie: Poprawić przygotowanie mentalne

  Ted Nolan po turnieju EIHC w Budapeszcie: Poprawić przygotowanie mentalne

  - Trzeba poprawić przygotowanie mentalne - powiedział trener polskiej reprezentacji w hokeju na lodzie Ted Nolan po turnieju Euro Ice Hockey Challenge w Budapeszcie, w którym jego podopieczni pokonali Węgrów oraz Japończyków i doznali porażki z Włochami. Selekcjoner przyznał, że jest zadowolony z występu drużyny.
 • Polska - Włochy 3-4 na turnieju EIHC w Budapeszcie

  Polska - Włochy 3-4 na turnieju EIHC w Budapeszcie

  Hokeiści reprezentacji Polski przegrali z Włochami 3-4 w ostatnim swoim meczu podczas turnieju EIHC w Budapeszcie. "Biało-Czerwoni" wygrali wcześniejsze spotkania z Węgrami 4-1 oraz Japonią 3-2 i mimo potknięcia w ostatnim meczu, zakończyli turniej na pierwszym miejscu.
 • EIHC Budapeszt: Polska - Japonia 3-2

  EIHC Budapeszt: Polska - Japonia 3-2

  Polscy hokeiści wygrali z Japonią 3-2 (1-1, 1-0, 1-1) w swoim drugim meczu turnieju Euro Ice Hockey Challenge w Budapeszcie. Dzień wcześniej "Biało-Czerwoni" pokonali Węgry 4-1.

Filmy - Hokejowa reprezentacja (17)