hip hop

Artykuły - Hip hop (873)

Filmy - Hip hop (13)

 • Eventim On Tour: Ten Typ Mes

  Ten Typ Mes to jedna z najważniejszych postaci w polskim hip hopie. Ostatnie płyty udowadniają również, że należy mu się szacunek w gatunku tak ogólnym, jak po prostu polska muzyka. Autor tekstów, producent i kompozytor, współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia.com, kapitalny raper i – okazjonalnie – interesujący wokalista, rozpoczął karierę w 2002 roku. W 2016 ukazał się jego szósty album pt. "AŁA." Zdjęcie: Tomasz Karwiński
 • Grubson na Przystanku Woodstock: Przygotowaliśmy niespodziankę

  Grubson, pionier hip hopu na Przystanku Woodstock, w wywiadzie dla Interii zdradził między innymi, co dla niego znaczy Złoty Bączek. Posłuchajcie, o czym jeszcze rozmawiał z naszym dziennikarzem.
 • Naturalna Nicki Minaj prosto spod prysznica

  Słynąca z prowokującego stylu amerykańska raperka Nicki Minaj uraczyła swoich fanów zdjęciami, na których prezentuje swoje nagie ciało pod prysznicem. Uwagę wzbudza jednak nie tylko jej ciało, ale również - a może przede wszystkim - twarz, na której nie ma ani śladu makijażu, do którego gwiazdka tak bardzo nas przyzwyczaiła. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że jest to kolejna naga prowokacja ze strony artystki. (Agencja TVN/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Najlepszy Przekaz W Mieście: Warto czytać

  Hiphopowcy z „Must Be The Music” zapowiadają swój debiutancki album i zachęcają do czytania książek.