Grzegorz Schetyna

Synonimy:
schetyna, Schetyna Grzegorz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Grzegorz Schetyna (1670)

 • Schetyna: Prezydent Duda musi być głową państwa, a nie zakładnikiem

  Schetyna: Prezydent Duda musi być głową państwa, a nie zakładnikiem

  Prezydent Andrzej Duda musi być głową państwa; to jest jego decyzja, czy chce realizować wielką misję otrzymaną od Polaków w momencie wyborów, czy być czyimkolwiek zakładnikiem; na razie tego egzaminu nie zdaje – powiedział w poniedziałek w Krakowie lider PO Grzegorz Schetyna.
 • Grzegorz Schetyna wywiera presję na Hannę Gronkiewicz-Waltz

  Grzegorz Schetyna wywiera presję na Hannę Gronkiewicz-Waltz

  "Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna bardzo poważnie wziąć pod uwagę możliwość pojawienia się na posiedzeniu komisji weryfikacyjnej, by dać odpór kłamstwom; jestem przekonany, że dobrze tę sprawę przemyśli" - powiedział w piątek w Kielcach szef PO Grzegorz Schetyna.
 • Grzegorz Schetyna widzi możliwość współpracy z prezydentem

  Grzegorz Schetyna widzi możliwość współpracy z prezydentem

  "Jeżeli prezydenckie projekty ustaw dotyczące reformy sądownictwa powstaną i będą nowym spojrzeniem na kwestię ustroju sądowniczego, to otwiera się możliwość współpracy z prezydentem na poziomie legislacyjnym i politycznym" - mówił w czwartek przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.
 • Schetyna chce wygrać wybory i odebrać PiS władzę

  Schetyna chce wygrać wybory i odebrać PiS władzę

  Grzegorz Schetyna zadeklarował, że nie zrzeknie się funkcji szefa partii, gdyby PO przegrała wybory samorządowe. "Jestem szefem Platformy, żeby wygrać wybory parlamentarne i odebrać PiS władzę. Ludzie w PO wybrali mnie, żebym to zrobił" - oświadczył we wtorek Schetyna.
 • Schetyna: Będziemy bronić media niepubliczne przed PiS

  Schetyna: Będziemy bronić media niepubliczne przed PiS

  Szef PO Grzegorz Schetyna zapowiedział w poniedziałek w Kołobrzegu, że jego partia będzie bronić media niepubliczne przed zamachem PiS na wolność słowa. Odniósł się tym do planów rządu w sprawie dekoncentracji mediów. "Zrobimy wszystko, łącznie z wezwaniem do oporu społecznego" - podsumował polityk.
 • Schetyna: Odrzucenie przez Dudę propozycji spotkania z Tuskiem - nieodpowiedzialne

  Schetyna: Odrzucenie przez Dudę propozycji spotkania z Tuskiem - nieodpowiedzialne

  Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna skomentował w czwartek decyzję Andrzeja Dudy, który nie zgodził się na propozycję spotkania z przewodniczącym Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem ws. sytuacji w Polsce. "To działanie niezrozumiałe i nieodpowiedzialne" - podsumował Schetyna.
 • Schetyna o sytuacji w Sejmie: Zdarzyło się coś poważnego. Źle, że nie ma reakcji PiS

  Schetyna o sytuacji w Sejmie: Zdarzyło się coś poważnego. Źle, że nie ma reakcji PiS

  Lider PO Grzegorz Schetyna odniósł się do wtorkowej debaty nad projektem ustawy o Sądzie Najwyższym. "Źle, że nie ma reakcji prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego" - skomentował Schetyna. "Nie można na to nie reagować" - dodał polityk.
 • Grzegorz Schetyna: Wypowiedzi Błaszczaka są absurdalne

  Grzegorz Schetyna: Wypowiedzi Błaszczaka są absurdalne

  Szef PO Grzegorz Schetyna skomentował zapowiedź ministra Mariusza Błaszczaka o ewentualnej zmianie prawa o zgromadzeniach. "Jeżeli szef MSWiA mówi - będziecie płacić, nie przychodźcie - to oznacza, że straszy protestujących zatrzymaniami" - podsumował Schetyna.
 • ​Grzegorz Schetyna: Słowa Macrona trudne, ale trzeba z nim rozmawiać

  ​Grzegorz Schetyna: Słowa Macrona trudne, ale trzeba z nim rozmawiać

  "Potrzebujemy dobrych relacji z Paryżem" - podkreśla szef PO Grzegorz Schetyna. Prezydent Francji Emmanuel Macron krytykował cyniczne podejście niektórych państw do UE (bez wymieniania ich z nazwy). "Służy im ona do rozdzielania pieniędzy - bez przestrzegania jej wartości" - zarzucił.
 • Ryszard Petru krytykuje deklarację PO

  Ryszard Petru krytykuje deklarację PO

  Deklaracja Platformy Obywatelskiej w sprawie przyjęcia do Polski kilkunastu lub kilkudziesięciu matek z dziećmi z miejsc objętych wojną została skrytykowana przez Ryszarda Petru w Brukseli. Lider Nowoczesnej uważa taki gest za niewystarczający.

Zdjęcia - Grzegorz Schetyna (-4)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Grzegorz Schetyna (132)