Grażyna Wolszczak

Artykuły - Grażyna Wolszczak (140)

 • Grażyna Wolszczak: Zmowa milczenia na temat molestowania

  Grażyna Wolszczak: Zmowa milczenia na temat molestowania

  Grażyna Wolszczak jest zwolenniczką nagłaśniania problemu przemocy wobec kobiet. Jej zdaniem konieczna jest edukacja prowadząca do zmiany postrzegania pozycji kobiet w społeczeństwie. Gwiazda uważa jednak, że temat ten powinien być podejmowany w sposób wyważony i rozsądny.
 • Grażyna Wolszczak pokazała syna

  Grażyna Wolszczak pokazała syna

  Koledzy po fachu żartują, że Grażyna Wolszczak podpisała cyrograf. Konszachtami z diabłem tłumaczą jej młodzieńczy wygląd i niesamowitą energię do działania.
 • Grażyna Wolszczak: Święta poza domem

  Grażyna Wolszczak: Święta poza domem

  Grażyna Wolszczak unika zgiełku i nie daje się ponieść przedświątecznej gorączce. Boże Narodzenie to dla niej miły czas, w którym przede wszystkim cieszy się bliskością z kochanymi ludźmi. Jak podkreśla, jest zwolenniczką ułatwiania sobie życia. Jej zdaniem święta mają być przyjemnością i nie powinny się kojarzyć tylko z generalnymi porządkami, wielkimi zakupami, kilkudniowym pichceniem w kuchni, a w związku z tym - z totalnym zmęczeniem i przejedzeniem. Najchętniej lubi spędzać ten czas w urokliwym hotelu w górach.
 • Wolszczak i Moro nago na okładce

  Wolszczak i Moro nago na okładce

  „Women’s Health” jest czasopismem zajmującym się tematyką zdrowego trybu życia i urody. Od 2013 roku Polska należy do grupy 27 krajów, w których wychodzi magazyn.
 • Grażyna Wolszczak: Bez wakacyjnej przerwy

  Grażyna Wolszczak: Bez wakacyjnej przerwy

  Gra tak różnorodne role, że może nie obawiać się zaszufladkowania. Szczęśliwa jest wtedy, gdy widzowie nie rozpoznają jej na ekranie czy scenie.
 • Grażyna Wolszczak: Nie znoszę biegania, siłownia mnie nudzi

  Grażyna Wolszczak: Nie znoszę biegania, siłownia mnie nudzi

  Kobieta z klasą, spragniona ciekawych wyzwań. Grażyna Wolszczak od lat żyje w związku ze scenarzystą Cezarym Harasimowiczem. Uwielbia grać w serialu "Na Wspólnej". Wciela się w nim w Basię, której mąż bez przerwy przysparza zaskakujących kłopotów.
 • Grażyna Wolszczak marzy o zmianie wyglądu

  Grażyna Wolszczak marzy o zmianie wyglądu

  Grażyna Wolszczak chętnie przyjęłaby rolę, do której musiałaby znacznie przytyć lub schudnąć. Twierdzi, że taka metamorfoza to marzenie każdego aktora. Zapewnia też, że jej ciało szybko wróciłoby do formy, gwiazda regularnie uprawia bowiem sport, zprzede wszystkim jogę, i zachowuje zdrową dietę.
 • Grażyna Wolszczak: Lepiej całować kogoś miłego

  Grażyna Wolszczak: Lepiej całować kogoś miłego

  Serial "Na Wspólnej" przyniósł zmiany w jej życiu prywatnym i zawodowym. Na szczęście tylko te przyjemne...

Zdjęcia - Grażyna Wolszczak (123)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki

Filmy - Grażyna Wolszczak (7)

 • Grażyna Wolszczak: Zmowa milczenia na temat molestowania

  Grażyna Wolszczak jest zwolenniczką nagłaśniania problemu przemocy wobec kobiet. Jej zdaniem konieczna jest edukacja prowadząca do zmiany postrzegania pozycji kobiet w społeczeństwie.
 • Grażyna Wolszczak: Święta poza domem

  Grażyna Wolszczak unika zgiełku i nie daje się ponieść przedświątecznej gorączce. Boże Narodzenie to dla niej miły czas, w którym przede wszystkim cieszy się bliskością z kochanymi ludźmi.
 • Grażyna Wolszczak marzy o zmianie wyglądu

  Grażyna Wolszczak chętnie przyjęłaby rolę, do której musiałaby znacznie przytyć lub schudnąć. Twierdzi, że taka metamorfoza to marzenie każdego aktora.
 • Co jedzą polskie gwiazdy? "Obiad to nie kotlet, ziemniaki i surówka"

  Polskie gwiazdy, pytane o swoje nawyki żywieniowe, deklarują, że na co dzień starają się zdrowo odżywiać i układają swoje menu w zależności od potrzeb organizmu. – Nie jest tak, że obiad to kotlet, ziemniaki i surówka - mówi Ewa Pacuła, modelka i dziennikarka. - Od czasu do czasu jest kurczak, jest dużo ryb, są też często dni bezmięsne, wtedy jemy makarony i inne wegetariańskie potrawy - wyznaje. Olga Borys podkreśla, że całkowicie zgadza się z powiedzeniem „jesteś tym, co jesz”, dlatego starannie dobiera menu. – Jeżeli zjem coś niezdrowego, to natychmiast mam jakieś reperkusje w postaci matowej cery czy innych niespodzianek, których sobie nie życzę na twarzy. Zła dieta jest odpowiedzialna za złe samopoczucie, ociężałość, senność i wszystko, co jest nam absolutnie niepotrzebne – uważa aktorka. Zdaniem Beaty Sadowskiej, w nawale pracy i pośpiechu czasem jest się wręcz zmuszonym do tego, by sięgnąć po śmieciowe jedzenie. Dziennikarka zachęca jednak do tego, żeby - kiedy tylko nadarzy się okazja - samemu ugotować coś pysznego i zdrowego. - To może być ogromna frajdą - mówi. Grażyna Wolszczak, pytana o swoje upodobania, podkreśla, że lubi od czasu do czasu łamać zasady i nienawidzi ortodoksji. - Nie jestem ani wegetarianką, ani weganką, ale mięsa jem bardzo mało, a wieprzowiny wcale, za to słodycze jem często – mówi. Marek Kościkiewicz przyznaje, że testował różne diety i próbował różnych kuchni. Na bazie tych doświadczeń wybiera teraz takie produkty i potrawy, dzięki którym czuje, że jego organizm funkcjonuje bez zarzutu. – Staram się unikać mąki i pszenicy, zrezygnowałem z makaronu, pieczywa, pizzy i myślę, że ta dieta mi bardzo służy.