Grażyna Wolszczak

Artykuły - Grażyna Wolszczak (131)

 • Wolszczak i Moro nago na okładce

  Wolszczak i Moro nago na okładce

  „Women’s Health” jest czasopismem zajmującym się tematyką zdrowego trybu życia i urody. Od 2013 roku Polska należy do grupy 27 krajów, w których wychodzi magazyn.
 • Grażyna Wolszczak: Bez wakacyjnej przerwy

  Grażyna Wolszczak: Bez wakacyjnej przerwy

  Gra tak różnorodne role, że może nie obawiać się zaszufladkowania. Szczęśliwa jest wtedy, gdy widzowie nie rozpoznają jej na ekranie czy scenie.
 • Grażyna Wolszczak: Nie znoszę biegania, siłownia mnie nudzi

  Grażyna Wolszczak: Nie znoszę biegania, siłownia mnie nudzi

  Kobieta z klasą, spragniona ciekawych wyzwań. Grażyna Wolszczak od lat żyje w związku ze scenarzystą Cezarym Harasimowiczem. Uwielbia grać w serialu "Na Wspólnej". Wciela się w nim w Basię, której mąż bez przerwy przysparza zaskakujących kłopotów.
 • Grażyna Wolszczak marzy o zmianie wyglądu

  Grażyna Wolszczak marzy o zmianie wyglądu

  Grażyna Wolszczak chętnie przyjęłaby rolę, do której musiałaby znacznie przytyć lub schudnąć. Twierdzi, że taka metamorfoza to marzenie każdego aktora. Zapewnia też, że jej ciało szybko wróciłoby do formy, gwiazda regularnie uprawia bowiem sport, zprzede wszystkim jogę, i zachowuje zdrową dietę.
 • Grażyna Wolszczak: Lepiej całować kogoś miłego

  Grażyna Wolszczak: Lepiej całować kogoś miłego

  Serial "Na Wspólnej" przyniósł zmiany w jej życiu prywatnym i zawodowym. Na szczęście tylko te przyjemne...

Zdjęcia - Grażyna Wolszczak (123)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki

Filmy - Grażyna Wolszczak (5)

 • Grażyna Wolszczak marzy o zmianie wyglądu

  Grażyna Wolszczak chętnie przyjęłaby rolę, do której musiałaby znacznie przytyć lub schudnąć. Twierdzi, że taka metamorfoza to marzenie każdego aktora.
 • Co jedzą polskie gwiazdy? "Obiad to nie kotlet, ziemniaki i surówka"

  Polskie gwiazdy, pytane o swoje nawyki żywieniowe, deklarują, że na co dzień starają się zdrowo odżywiać i układają swoje menu w zależności od potrzeb organizmu. – Nie jest tak, że obiad to kotlet, ziemniaki i surówka - mówi Ewa Pacuła, modelka i dziennikarka. - Od czasu do czasu jest kurczak, jest dużo ryb, są też często dni bezmięsne, wtedy jemy makarony i inne wegetariańskie potrawy - wyznaje. Olga Borys podkreśla, że całkowicie zgadza się z powiedzeniem „jesteś tym, co jesz”, dlatego starannie dobiera menu. – Jeżeli zjem coś niezdrowego, to natychmiast mam jakieś reperkusje w postaci matowej cery czy innych niespodzianek, których sobie nie życzę na twarzy. Zła dieta jest odpowiedzialna za złe samopoczucie, ociężałość, senność i wszystko, co jest nam absolutnie niepotrzebne – uważa aktorka. Zdaniem Beaty Sadowskiej, w nawale pracy i pośpiechu czasem jest się wręcz zmuszonym do tego, by sięgnąć po śmieciowe jedzenie. Dziennikarka zachęca jednak do tego, żeby - kiedy tylko nadarzy się okazja - samemu ugotować coś pysznego i zdrowego. - To może być ogromna frajdą - mówi. Grażyna Wolszczak, pytana o swoje upodobania, podkreśla, że lubi od czasu do czasu łamać zasady i nienawidzi ortodoksji. - Nie jestem ani wegetarianką, ani weganką, ale mięsa jem bardzo mało, a wieprzowiny wcale, za to słodycze jem często – mówi. Marek Kościkiewicz przyznaje, że testował różne diety i próbował różnych kuchni. Na bazie tych doświadczeń wybiera teraz takie produkty i potrawy, dzięki którym czuje, że jego organizm funkcjonuje bez zarzutu. – Staram się unikać mąki i pszenicy, zrezygnowałem z makaronu, pieczywa, pizzy i myślę, że ta dieta mi bardzo służy.
 • Grażyna Wolszczak porzucona

  Na szczęście - wyłącznie w serialu "Pierwsza miłość". Grażyna Wolszczak wciela się tam w rolę Grażyny, porzuconej przez młodego narzeczonego. Aktorka zdradziła nam jednak, że u jej boku pojawi się nowy mężczyzna, a jej stosunki z córką także ulegną poprawie.
 • Grażyna Wolszczak jako... duch!

  Chociaż w jednym z pierwszych odcinków nowego serialu "Galeria" bohaterka Grażyny Wolszczak ginie śmiercią tragiczną, widzowie będą mogli dalej oglądać ją na ekranie jako... ducha!