Gerard Depardieu

Artykuły - Gerard Depardieu (174)

 • Gerard Depardieu: Gwiazdor bez skrupułów

  Gerard Depardieu: Gwiazdor bez skrupułów

  Od zawsze był "niegrzecznym chłopcem" i właśnie za to oraz za aktorski talent kochali go Francuzi. Niestety, od kilku lat Gerard Depardieu wzbudza mnóstwo negatywnych emocji.
 • Gerard Depardieu zagrał Stalina

  Gerard Depardieu zagrał Stalina

  Francuska aktorka i reżyserka Fanny Ardant przedstawiła w Lizbonie swój nowy film "Kanapa Stalina" ("Le divan de Staline"). Tytułową rolę w adaptacji powieści Jeana-Daniela Baltassata zagrał Gerard Depardieu.
 • Depardieu otworzył centrum kulturalne swego imienia

  Depardieu otworzył centrum kulturalne swego imienia

  Francuski aktor Gerard Depardieu, który od 2013 roku jest obywatelem Rosji, zainaugurował w sobotę, 27 sierpnia, działalność centrum kultury i kinematografii noszące jego imię. Otwarto je w Sarańsku w Mordowii, gdzie aktor ma meldunek.
 • Gerard Depardieu uznany na Ukrainie za "zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego"

  Gerard Depardieu uznany na Ukrainie za "zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego"

  Ministerstwo Kultury w Kijowie ogłosiło 21 kwietnia listę ponad 80 artystów rosyjskich, którzy zostali uznani za "zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego". Znalazł się na niej m.in. francuski aktor Gerard Depardieu.
 • Gerard Depardieu zagra Józefa Stalina

  Gerard Depardieu zagra Józefa Stalina

  Gerard Depardieu, francuski aktor mający obywatelstwo rosyjskie, zagra rolę sowieckiego dyktatora Józefa Stalina w filmie reżyserowanym przez Fanny Ardant - poinformował we wtorek magazyn "Variety".
 • ​Gerard Depardieu "zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego" Ukrainy

  ​Gerard Depardieu "zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego" Ukrainy

  Francuski aktor Gerard Depardieu trafił wraz z 13 innymi artystami na ukraińską listę ludzi kultury uznawanych za "zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego". Resort kultury w sobotę ogłosił, że artyści ci są zakazani na antenach ukraińskiego radia i telewizji.
 • ​Depardieu chce zrobić film... o francuskich i radzieckich żołnierzach

  ​Depardieu chce zrobić film... o francuskich i radzieckich żołnierzach

  Kiedyś jeden z najwybitniejszych aktorów francuskiego kina. Dziś przyjaciel prezydentów Łukaszenki i Putina. Gerard Depardieu zamierza nakręcić nowy film. Jak pisze "Hollywood Reporter" aktor, który posiada i francuskie i rosyjskie obywatelstwo, chce wyreżyserować film o francuskiej eskadrze, która walczyła w czasie II wojny światowej u boku radzieckich pilotów.
 • Gerard Depardieu otrzymał 5-letni zakaz wjazdu na Ukrainę

  Gerard Depardieu otrzymał 5-letni zakaz wjazdu na Ukrainę

  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) zakazała francuskiemu aktorowi Gerardowi Depardieu wjazdu na Ukrainę przez pięć lat - poinformowała we wtorek rzeczniczka SBU Ołena Hitlanska. Decyzja zapadła na podstawie rekomendacji ukraińskiego resortu kultury.
 • Gerard Depardieu na "czarnej liście" na Ukrainie

  Gerard Depardieu na "czarnej liście" na Ukrainie

  Gerard Depardieu na cenzurowanym na Ukrainie! Wychwalający publicznie Władimira Putina francusko-rosyjski gwiazdor filmowy znalazł się na przygotowywanej przez rząd w Kijowie „czarnej liście” artystów, których twórczość zostanie zakazana na Ukrainie i którym zabroniony zostanie wjazd do tego kraju – donoszą nadsekwańskie media.
 • Gerard Depardieu zabił dwa lwy

  Gerard Depardieu zabił dwa lwy

  Gerard Depardieu wciąż zaskakuje. Aktor mieszkający obecnie w Rosji najpierw chwalił się, że potrafi wypić 14 butelek wina dziennie. Teraz w wywiadzie dla Huffington Post przyznał się, że... zabił dwa lwy, a później je zjadł.

Zdjęcia - Gerard Depardieu (12)

Filmy - Gerard Depardieu (2)