farsz

Artykuły - Farsz (24)

Filmy - Farsz (8)

 • Pyszne naleśniki z ruskim farszem

  Naleśniki, podobnie jak pierogi, doskonale smakują i w wersjach wytrawnych, i z owocami! Delikatne, gorące naleśniki mogą być sycącym, wyrazistym w smaku posiłkiem, jeśli napełnicie je klasycznym farszem do... pierogów! Oto nasz przepis na pyszne naleśniki z ruskim farszem! Jeszcze nie raz będziecie wracali do tego doskonałego przepisu!
 • Jak zrobić cebulki z różowym ryżem?

  Cebula doskonale nadaje się do przyrządzania ciepłych, sycących przekąsek, które nie tylko znakomicie smakują, ale i świetnie wyglądają. Wydrążona cebulka, którą nafaszerowano przepysznym farszem z różowych ryżem - to danie, które robi się dosłownie w parę chwil, a z przyrządzeniem poradzi sobie każdy! Poznajcie nasz przepis na faszerowane cebule z różowym ryżem!
 • Jak zrobić czerwone naleśniki?

  Naleśniki - któż ich nie lubi! Idealnie smakują na każdy posiłek, zarówno na słodko, jak i w wytrawnych wersjach. Można dowolnie modyfikować ich nadzienie, zapiekać, jeść zimne - to doskonałe danie, które zawsze się sprawdza! Przepis na czerwone naleśniki to prosty sposób, by odmienić ich klasyczny wygląd - wystarczy odrobinę soku z buraków do ciasta! A do tego - przepyszne nadzienie ze szpinaku, pomidorów i czerwonej soczewicy: to doskonały sposób na obiad!
 • Gotowane pierożki z orzechami

  Przepis na pierożki z orzechami to znakomity pomysł na odmianę pierogowego menu. Zamiast tradycyjnych ruskich czy z owocami - spróbujcie przyrządzić wyborne pierogi z orzechowym farszem i mocnym, aromatycznym dodatkiem z suszonymi pomidorami, które świetnie komponują się z orzechowymi pierożkami, delikatnie wydobywając głębię smaku z ich nadzienia. Zobaczcie nasz przepis na pierożki z orzechami!