InteriaTV - Edyta Pazura

Filmy - Edyta Pazura (7)

 • Czy Edyta Pazura boi się "hejtu"?

  Żyjemy w czasach, kiedy "hejt" jest bardzo rozpowszechniony. Ludzie myślą, że osoby znane chcą ich pouczać. Ja nie chcę pouczać społeczeństwa. Chcę tylko wyrazić swoje zdanie. Ktoś może się ze mną nie zgadzać, ale chodzi o to, żeby ta dyskusja była zawsze na pewnym poziomie - mówi Edyta Pazura (WideoPortal/x-news)
 • Edyta Pazura felietonistką?

  Tematy społeczne i polityczne są bliskie Edycie Pazurze. Żona Cezarego zdradza, że być może niedługo zacznie pisać felietony, w których będzie dzielić się swoimi przemyśleniami na temat współczesnej rzeczywistości. (WideoPortal/x-news)
 • Edyta i Cezary Pazurowie zaangażowani w dyskusję społeczną

  Edyta i Cezary Pazurowie często publicznie wyrażają swoje opinie na temat rożnych spraw. Ostatnio Edyta dość krytycznie wyraziła się o rodzicach, którzy pozostają swoje dzieci w samochodach kiedy jest upał, a Cezary stanął w obronie profesora Chazana, który podpisał tzw. deklarację wiary. Prof. Chazan odmówił aborcji kobiecie, której dziecko przyjdzie na świat z bardzo poważnymi wadami. "Jak mniemam, Pan Profesor chciał ocalić życie. Jakie by ono nie było i ile nie miałoby trwać... Postawa heroiczna, czyż nie? Zamiast stawiać pomniki takim ludziom jak Profesor, zaczynamy do nich strzelać" - napisał Cezary Pazura na swoim profilu na popularnym portalu społecznościowym. Wpis aktora był szeroko komentowany przez internautów; wielu uznało go za przejaw "zacofania". O swoim zaangażowaniu w społeczna dyskusję państwo Pazurowie opowiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Cezary Pazura: Moja żona zna moje potrzeby

  Żona Cezarego Pazury od niedawna jest jego menadżerem. Dba o jego artystyczny wizerunek i kwestie organizacyjne. Aktor zdecydował się na takie rozwiązanie, bo - jego zdaniem - Edyta jest skrupulatna i dokładna. Oboje mają nadzieję, że ta sytuacja korzystnie wpłynie na ich związek, bo, łącząc życie prywatne z zawodowym, będą spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. - Jest takie piękne chińskie przysłowie, że jest czas na łowienie ryb, ale jest też czas na suszenie sieci. I właśnie po to jest taki menadżer jak żona. Ona wie, czego jej mąż naprawdę potrzebuje oprócz pracy – mówi Pazura.
 • Edyta Pazura: Kobiety już nie chcą siedzieć przy garach

  Żona Cezarego Pazury Edyta Zając o tym, czy uważa, że szczęśliwe małżeństwa zawsze muszą być zgodne.
 • Edyta Pazura: Bronię się po porodzie

  Zamknęłam już rok, ale lekarz nie pozwolił mi przystąpić do obrony - Edyta Pazura, która oczekuje narodzin drugiego dziecka, mówiła w "Dzień Dobry TVN" o swoich studiach. - Moja mama jest bardzo wyczulona na punkcie mojego wykształcenia - dodała (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Cezary Pazura: "Sztos 2" oddaje klimat

  "Sztos 2" to nie tylko świetne rozrywkowe kino babsko-męskie, ale również całkiem świeże spojrzenie na czasy stanu wojennego - uważa Cezary Pazura, który w kontynuacji słynnej komedii Olafa Lubaszenki wcielił się w rolę "Synka".