dziewczynka

Artykuły - Dziewczynka (373)

Filmy - Dziewczynka (39)

 • Mała dziewczynka od małego jeździ po stokach

  Dziewczynka w przyszłości może osiągnąć naprawdę.
 • Śpiewająca dziewczynka w autobusie

  Dzieci a w szczególności te małe nie przejmują się tym co wypada a czego nie robić w autobusie. Ta mała dziewczynka wymyśliła, że będzie śpiewała i po prostu zaczęła to robić. Ku zdziwieniu innych pasażerów do śpiewania dołączył się sam kierowca!
 • Młoda rosjanka pokazuje swoją siłę

  Jeśli chciałbyś sprawdzić wytrzymałość swoich drzwi, zawołaj Evnika Sadvakasov. Ta 9 letnia zawodniczka pokazuję swoje umiejętności.
 • Ma 4 lata i mówi płynnie w 7 językach!

  Bella jest bardzo zdolną czterolatką z Moskwy. Kiedy miała dwa lata mama zaczęła uczyć ją angielskiego. Wtedy okazało się, że dziewczynka bardzo szybko się uczy, a mówienie w innych językach sprawia jej niezwykłą frajdę. Rodzice postanowili więc zapisać ją na inne języki. Teraz dziewczynka ma zajęcia z native speakerami, z którymi uczy się przez zabawę. Poza swoim ojczystym językiem rosyjskim, mówi po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku, chińsku i arabsku. Eksperci nie są w stanie powiedzieć, czy dziewczynka jest geniuszem, czy jej łatwość nauki języków wynika z wieku. Dzieci bardzo szybko łapią melodię różnych języków. Tak czy inaczej Bella ma przed sobą świetlaną przyszłość.