Dzień Dziecka

Artykuły - Dzień Dziecka (140)

 • Poseł-junior pyta KOD: Bronicie układów z PRL?

  Spektakularne wystąpienie posła-juniora Franciszka Dąbrowy podczas XXII sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży.
 • Najlepszy prezent na Dzień Dziecka

  Najlepszy prezent na Dzień Dziecka

  Wielu rodziców obawia się nadejścia tego dnia. Niektórzy od miesiąca lub dłużej czatują na promocje w sklepach z zabawkami, zamawiają paczki u dostawców z całego świata i drobią nerwowo w oczekiwaniu na przesyłkę. Słowem stają na głowie, aby zdobyć dla swoich pociech prezent doskonały.
 • QUIZ: Czy rozpoznasz gwiazdę na zdjęciu z dzieciństwa?

  QUIZ: Czy rozpoznasz gwiazdę na zdjęciu z dzieciństwa?

  Dzień Dziecka to dobra okazja, by poszperać w starych fotografiach gwiazd. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy rozpoznasz muzyków na ich zdjęciach z dzieciństwa!
 • Przewodnik po Dniu Dziecka

  Przewodnik po Dniu Dziecka

  Jaki dzień w roku jest najbardziej wyczekiwany przez dzieci? Oczywiście Dzień Dziecka, kiedy na najmłodszych czekają prezenty, luźniejsze lekcje i masa miejskich atrakcji.
 • RMF24: Wypadek na imprezie z okazji Dnia Dziecka w Poznaniu

  RMF24: Wypadek na imprezie z okazji Dnia Dziecka w Poznaniu

  Jedna dziewczynka została lekko ranna w czasie imprezy z okazji Dnia Dziecka na poznańskim Placu Wolności. Informację o tym zdarzeniu przekazano na Gorącą Linię RMF FM.
 • Dzień Dziecka z udziałem premier Ewy Kopacz

  Dzień Dziecka z udziałem premier Ewy Kopacz

  Premier Ewa Kopacz uczestniczyła w niedzielę w pikniku z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanego w ogrodach Kancelarii Premiera. Trzecia edycja święta dzieci była zabawą połączoną z nauką na temat bezpieczeństwa w domu, w szkole, podróży czy na drodze.
 • MIR: Od soboty do poniedziałku dzieci podróżują PKP Intercity za darmo

  MIR: Od soboty do poniedziałku dzieci podróżują PKP Intercity za darmo

  Minister infrastruktury i rozwoju Maria Wasiak poinformowała w środę, na briefingu prasowym w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, że z okazji dnia dziecka od soboty do poniedziałku wszystkie dzieci mogą jeździć pociągami PKP Intercity za darmo.
 • W spirali prezentów

  W spirali prezentów

  Badania University of Missouri oraz University of Illinois pokazują, że dzieci, które otrzymują wiele prezentów, nabierają przekonania, że sukces życiowy definiuje jakość i liczba dóbr materialnych, a za życiowy cel wybierają ich nabywanie. Warto o tym pamiętać przy okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.
 • Prezentowe pewniaki na Dzień Dziecka

  Prezentowe pewniaki na Dzień Dziecka

  Dzień Dziecka tuż tuż! Nie masz jeszcze prezentu dla Twojego dziecka?
 • Warto dziecku zaoferować premię!

  Warto dziecku zaoferować premię!

  Szacunek do pieniędzy oraz umiejętność dbania o własną kondycję finansową to najlepszy prezent jaki możecie dzieciom podarować. Będzie on procentował przez całe ich życie.

Filmy - Dzień Dziecka (3)