Dzień Dziecka

Artykuły - Dzień Dziecka (140)

 • Maj miesiącem wydatków

  Maj miesiącem wydatków

  Maj zawiera w sobie kumulację dni wolnych - zaczynając od długiego weekendu majowego, przez uroczystości kościelne, czyli Pierwszą Komunię Świętą, po Dzień Matki czy Dzień Dziecka. To wszystko sprawia, że staje się on prawdziwym maratonem wydatków. Najważniejsze, aby kontrolować własny budżet. Co możemy zrobić, gdy nie wystarczy nam gotówki na dodatkowe wydatki?
 • Poseł-junior pyta KOD: Bronicie układów z PRL?

  Spektakularne wystąpienie posła-juniora Franciszka Dąbrowy podczas XXII sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży.
 • Najlepszy prezent na Dzień Dziecka

  Najlepszy prezent na Dzień Dziecka

  Wielu rodziców obawia się nadejścia tego dnia. Niektórzy od miesiąca lub dłużej czatują na promocje w sklepach z zabawkami, zamawiają paczki u dostawców z całego świata i drobią nerwowo w oczekiwaniu na przesyłkę. Słowem stają na głowie, aby zdobyć dla swoich pociech prezent doskonały.
 • QUIZ: Czy rozpoznasz gwiazdę na zdjęciu z dzieciństwa?

  QUIZ: Czy rozpoznasz gwiazdę na zdjęciu z dzieciństwa?

  Dzień Dziecka to dobra okazja, by poszperać w starych fotografiach gwiazd. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy rozpoznasz muzyków na ich zdjęciach z dzieciństwa!
 • Przewodnik po Dniu Dziecka

  Przewodnik po Dniu Dziecka

  Jaki dzień w roku jest najbardziej wyczekiwany przez dzieci? Oczywiście Dzień Dziecka, kiedy na najmłodszych czekają prezenty, luźniejsze lekcje i masa miejskich atrakcji.
 • RMF24: Wypadek na imprezie z okazji Dnia Dziecka w Poznaniu

  RMF24: Wypadek na imprezie z okazji Dnia Dziecka w Poznaniu

  Jedna dziewczynka została lekko ranna w czasie imprezy z okazji Dnia Dziecka na poznańskim Placu Wolności. Informację o tym zdarzeniu przekazano na Gorącą Linię RMF FM.
 • Dzień Dziecka z udziałem premier Ewy Kopacz

  Dzień Dziecka z udziałem premier Ewy Kopacz

  Premier Ewa Kopacz uczestniczyła w niedzielę w pikniku z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanego w ogrodach Kancelarii Premiera. Trzecia edycja święta dzieci była zabawą połączoną z nauką na temat bezpieczeństwa w domu, w szkole, podróży czy na drodze.
 • MIR: Od soboty do poniedziałku dzieci podróżują PKP Intercity za darmo

  MIR: Od soboty do poniedziałku dzieci podróżują PKP Intercity za darmo

  Minister infrastruktury i rozwoju Maria Wasiak poinformowała w środę, na briefingu prasowym w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, że z okazji dnia dziecka od soboty do poniedziałku wszystkie dzieci mogą jeździć pociągami PKP Intercity za darmo.
 • W spirali prezentów

  W spirali prezentów

  Badania University of Missouri oraz University of Illinois pokazują, że dzieci, które otrzymują wiele prezentów, nabierają przekonania, że sukces życiowy definiuje jakość i liczba dóbr materialnych, a za życiowy cel wybierają ich nabywanie. Warto o tym pamiętać przy okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.
 • Prezentowe pewniaki na Dzień Dziecka

  Prezentowe pewniaki na Dzień Dziecka

  Dzień Dziecka tuż tuż! Nie masz jeszcze prezentu dla Twojego dziecka?

Filmy - Dzień Dziecka (3)