dziecko

Synonimy:
dziecka,
Inne znaczenia:
Dziecko (Film (2005)[L' Enfant] Reż.Jean-Pierre Dardenne) ,

Artykuły - Dziecko (7415)

 • Objawy cukrzycy u dzieci - jak je rozpoznać?

  Objawy cukrzycy u dzieci - jak je rozpoznać?

  Cukrzyca atakuje z każdej strony - i młodych i starych, niezależnie od statusu materialnego czy miejsca zamieszkania. Coraz częściej chorują na nią dzieci - praktycznie w każdym wieku, choć najczęściej daje o sobie znać u tych w wieku od 6 do 15 lat.
 • Będą zmiany w 500 plus? Morawiecki chce o tym rozmawiać z rządem

  Będą zmiany w 500 plus? Morawiecki chce o tym rozmawiać z rządem

  Wicepremier Mateusz Morawiecki nie wyklucza zmian w programie 500 plus. Pieniądze na drugie dziecko mogłyby zostać zmniejszone, a na kolejne dzieci - zwiększone.
 • Płód prawie doprowadził do śmierci matki

  Płód prawie doprowadził do śmierci matki

  Ciężarna kobieta cudem uniknęła śmierci po tym, jak jej nienarodzone dziecko "kopnęło" ją tak mocno, że przebiło ścianę macicy.
 • Moje dziecko nie czuje bólu

  Moje dziecko nie czuje bólu

  Dzieci często bawiąc się biegają wszędzie, skaczą, uprawiają zapasy, a często w podnieceniu uderzają o coś, potykają, upadają- ale biegną dalej do zabawy. Jaś przewracając się otarł kolano, ale nawet tego nie zauważył i pobiegł do kolegi? No dobrze, zdarza się. Jakiś chłopiec pociągnął Marysię mocno za włosy, a ona nawet nie zapiszczała? Dzielna dziewczynka!
 • PIT Last Minute: Na uldze na dzieci oszczędzą też rodzice z niskim podatkiem

  4,5 mln rodziców korzysta w rocznym PIT z ulgi na dzieci. Średnio to oszczędność rzędu półtora tysiąca złotych. W kolejnym materiale "PIT Last Minute" Tax Care przypomina, że na zwrot pieniędzy mogą liczyć też pary po rozwodzie, a także rodzice, których podatek jest niższy niż sama ulga. W drugim przypadku o kwocie zwrotu decydują zapłacone składki ZUS i składki zdrowotne.
 • W rytmie dziecka

  W rytmie dziecka

  Słowo "plan" kojarzy ci się z nudną rutyną? Twoje dziecko, w przeciwieństwie do ciebie, bardzo jej potrzebuje! Zobacz, jakie korzyści płyną z ustalenia rytmu dnia.
 • Minister finansów znowu okroił ulgę na dzieci

  Minister finansów znowu okroił ulgę na dzieci

  Podatnicy, którzy zostali opiekunami prawnymi niepełnosprawnego dorosłego, nie mają prawa do preferencji prorodzinnej - wynika z najnowszych interpretacji zmieniających. Wcześniej fiskus na to pozwalał. To kolejne obostrzenie dotyczące tej kwestii.

Zdjęcia - Dziecko (0)

Filmy - Dziecko (167)

 • Czy szczekanie psa może bawić? Ten maluch coś o tym wie

  Dzieci znane są z tego, że można rozśmieszyć je… dosłownie wszystkim. Kto by pomyślał, że ten maluch dostanie histerycznego ataku śmiechu na dźwięk szczekania psa? Wygląda na to, że zostaną świetnymi przyjaciółmi! (STORYFUL/x-news)
 • Nadgorliwy pupil nie daje dziecku spokoju

  Psy i małe dzieci zazwyczaj mają niesamowitą więź. Zobaczcie czułości tego jack russell terriera, który wręcz nie daje maluchowi spokoju. Trzeba przyznać, że mimo nadgorliwości pupila, ta dwójka na pewno będzie wspaniałymi przyjaciółmi! (STORYFUL/x-news)
 • Kiedy ojciec zostaje sam z dzieckiem w domu...

  Żona mężczyzny, wzięła sobie "wolne" od dziecka i wyszła ze znajomymi zostawiając go samego w domu z córką. Ojciec jak to ojciec robił wszystko, by w ciekawy sposób spędzić czas z dzieckiem. Na jaki pomysł wpadnie? Zobaczcie sami.
 • Pierwszy raz dziecka na lodzie

  Każdy z nas dobrze wie, jak często kończy się spotkanie z taflą lodu na drodze lub chodniku. Ta mała dziewczynka swojego pierwszego spotkania też nie będzie wspominać dobrze.