dzieci

Artykuły - Dzieci (1539)

Zdjęcia - Dzieci (22)

 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami
 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami
 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami
 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami

Filmy - Dzieci (250)

 • Koktajl dla maluszka

  Koktajle znakomicie sprawdzą się również dla małych dzieci! W przystępnej, bo pitnej formie, może znaleźć się wszystko, co konieczne, by dostarczyć maluszkowi koniecznych składników odżywczych, mikro- i makroelementów, a jednocześnie zaspokoić pragnienie dziecka. Poznajcie nasz przepis na koktajl z gruszką i jogurtem - będzie o wiele zdrowszy niż przesłodzone, gotowe koktajle ze sklepu!
 • Dzieci rodzą dzieci. Czy to skutek braku edukacji seksualnej?

  Wiele nastolatków zostaje obecnie rodzicami. Dlaczego tak się dzieje? - Wynika to z braku edukacji seksualnej - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" seksuolog Monika Staruch. - Bardzo często młodzi ludzie edukują się przez internet. Pierwsza wartość edukacji seksualnej jest taka, że zwiększa się świadomość na temat chorób przenoszonych drogą płciową, a druga to jest to, że przesuwa się ta granica rozpoczęcia aktywności seksualnej - dodała. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak ważne dla dzieci są ich urodziny?

  Dla wielu dzieci urodziny to najbardziej wyczekiwany dzień w całym roku. Podczas organizacji takiej urodzinowej imprezy na rodzicach spoczywa duża odpowiedzialność. Jak poradzić sobie z tym wydarzeniem? O tym, jak istotne są dla dzieci urodziny, spotkania z grupą rówieśników, zabawa i prezenty opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" psycholog Małgorzata Ohme i Grzegorz Markowski. Czy każde dziecko powinno zaprosić całą klasę na swoje urodziny, żeby nikt nie czuł się wykluczony? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Ojciec ma ręce pełne roboty. Czy uda mu się ubrać bliźniaczki?

  Przyszykowanie jednego dziecka do snu to już wyzwanie. A jak ubrać ruchliwe, raczkujące bliźniaczki? Ten mężczyzna postawił sobie wysoko poprzeczkę. (STORYFUL/x-news)