Donald Tusk

Synonimy:
DONALD, Premier Donald Tusk premier Tusk tusk TUSK< PREMIER
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Donald Tusk (10142)

 • ​Tusk dyskretnie szczypie Schetynę

  ​Tusk dyskretnie szczypie Schetynę

  Niby drobnostka, ale jakże wymowna. Donald Tusk polubił na Twitterze post krytykujący Grzegorza Schetynę.
 • 5 najpopularniejszych występów w "Szansie na Sukces"

  5 najpopularniejszych występów w "Szansie na Sukces"

  29 kwietnia 2012 roku w TVP2 wyemitowano ostatni odcinek "Szansy na Sukces". Z tej okazji przypominamy pięć najpopularniejszych występów w historii muzycznego programu, które można odnaleźć na Youtube.
 • FAZ: Tusk obrócił przesłuchanie w Warszawie na swoją korzyść

  FAZ: Tusk obrócił przesłuchanie w Warszawie na swoją korzyść

  "Polscy narodowi konserwatyści wzywając Donalda Tuska na przesłuchanie chcieli wystawić go na pośmiewisko. Ale on obrócił to na swoją korzyść" – pisze FAZ.
 • Gowin: Tusk rozpoczął kampanię prezydencką

  Gowin: Tusk rozpoczął kampanię prezydencką

  Donald Tusk podróżujący pociągiem na przesłuchanie w warszawskiej prokuraturze to starannie wyreżyserowane przedstawienie; myślę, że to początek kampanii prezydenckiej - powiedział w środę wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
 • Prof. Chwedoruk: Widowisko wokół Tuska było testem

  Prof. Chwedoruk: Widowisko wokół Tuska było testem

  - Przyjazd Donalda Tuska na przesłuchanie w prokuraturze należy rozpatrywać w kontekście rywalizacji wewnątrz opozycji - uważa prof. Rafał Chwedoruk. Zdaniem politologa, środowe widowisko pokazało na kogo były premier może realnie liczyć i było testem dotyczącym ewentualnego powrotu do krajowej polityki.
 • Planowany na 10 kwietnia wiec poparcia dla Donalda Tuska odwołany

  Planowany na 10 kwietnia wiec poparcia dla Donalda Tuska odwołany

  ​Wiec poparcia dla byłego premiera, szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, który 10 kwietnia miał się odbyć na skwerze Hoovera przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, został odwołany - wynika z informacji na stronie warszawskiego ratusza.
 • Donald Tusk świadkiem w procesie Tomasza Arabskiego?

  Donald Tusk świadkiem w procesie Tomasza Arabskiego?

  Trzech świadków z MSZ zeznawało we wtorek w procesie Tomasza Arabskiego i innych za niedopełnienie obowiązków przy organizacji wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu 10 kwietnia 2010 r. Na liście zawnioskowanych świadków jest Donald Tusk; nie ma jeszcze decyzji sądu o jego wezwaniu.
 • Donald Tusk złożył Bułgarom obietnicę

  Donald Tusk złożył Bułgarom obietnicę

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk oświadczył we wtorek w Sofii, że Unia Europejska jest gotowa przekazać Bułgarii dodatkową pomoc finansową i logistyczną w razie pogorszenia się sytuacji na granicy z Turcją.
 • Rzecznik rządu: Donald Tusk nie zwrócił się o nasze poparcie

  Rzecznik rządu: Donald Tusk nie zwrócił się o nasze poparcie

  Donald Tusk powinien zwrócić się z pytaniem do polskiego rządu, czy zamierza go poprzeć na drugą kadencję szefa Rady Europejskiej; to byłoby minimum przyzwoitości, takiej rozmowy w ogóle nie było - podkreślił w czwartek rzecznik rządu Rafał Bochenek.
 • D-Bomb: Zdjęcie z Donaldem Tuskiem podbija sieć

  D-Bomb: Zdjęcie z Donaldem Tuskiem podbija sieć

  Spore emocje wywołało zdjęcie opublikowane na facebookowym profilu discopolowej grupy D-Bomb. Wokalista opublikował wykonaną w Brukseli fotografię z Donaldem Tuskiem z zakupami.

Filmy - Donald Tusk (305)