Donald Tusk

Synonimy:
DONALD, Premier Donald Tusk premier Tusk tusk TUSK< PREMIER
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Donald Tusk (10146)

 • Donald Tusk: Oferta Wielkiej Brytanii poniżej oczekiwań

  Donald Tusk: Oferta Wielkiej Brytanii poniżej oczekiwań

  Szef Rady Europejskiej Donald Tusk powiedział, że brytyjska oferta dotycząca zagwarantowania praw obywateli Unii po brexicie jest poniżej oczekiwań krajów członkowskich."Ta propozycja grozi pogorszeniem sytuacji obywateli Unii” - dodał Donald Tusk na zakończenie unijnego szczytu w Brukseli.
 • Szczyt w Brukseli. Tusk: Możecie mówić, że jestem marzycielem

  Szczyt w Brukseli. Tusk: Możecie mówić, że jestem marzycielem

  "You may say I'm a dreamer, but I am not the only one" – powiedział w dniu rozpoczęcia szczytu Unii Europejskiej Donald Tusk, cytując fragment słynnej piosenki Johna Lennona "Imagine". Słowa te odnosiły się brexitu, w kierunku którego zmierza Wielka Brytania. Zdaniem Tuska, powrót z tej drogi jest cały czas możliwy.
 • ​Tusk dyskretnie szczypie Schetynę

  ​Tusk dyskretnie szczypie Schetynę

  Niby drobnostka, ale jakże wymowna. Donald Tusk polubił na Twitterze post krytykujący Grzegorza Schetynę.
 • 5 najpopularniejszych występów w "Szansie na Sukces"

  5 najpopularniejszych występów w "Szansie na Sukces"

  29 kwietnia 2012 roku w TVP2 wyemitowano ostatni odcinek "Szansy na Sukces". Z tej okazji przypominamy pięć najpopularniejszych występów w historii muzycznego programu, które można odnaleźć na Youtube.
 • FAZ: Tusk obrócił przesłuchanie w Warszawie na swoją korzyść

  FAZ: Tusk obrócił przesłuchanie w Warszawie na swoją korzyść

  "Polscy narodowi konserwatyści wzywając Donalda Tuska na przesłuchanie chcieli wystawić go na pośmiewisko. Ale on obrócił to na swoją korzyść" – pisze FAZ.
 • Gowin: Tusk rozpoczął kampanię prezydencką

  Gowin: Tusk rozpoczął kampanię prezydencką

  Donald Tusk podróżujący pociągiem na przesłuchanie w warszawskiej prokuraturze to starannie wyreżyserowane przedstawienie; myślę, że to początek kampanii prezydenckiej - powiedział w środę wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
 • Prof. Chwedoruk: Widowisko wokół Tuska było testem

  Prof. Chwedoruk: Widowisko wokół Tuska było testem

  - Przyjazd Donalda Tuska na przesłuchanie w prokuraturze należy rozpatrywać w kontekście rywalizacji wewnątrz opozycji - uważa prof. Rafał Chwedoruk. Zdaniem politologa, środowe widowisko pokazało na kogo były premier może realnie liczyć i było testem dotyczącym ewentualnego powrotu do krajowej polityki.
 • Planowany na 10 kwietnia wiec poparcia dla Donalda Tuska odwołany

  Planowany na 10 kwietnia wiec poparcia dla Donalda Tuska odwołany

  ​Wiec poparcia dla byłego premiera, szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, który 10 kwietnia miał się odbyć na skwerze Hoovera przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, został odwołany - wynika z informacji na stronie warszawskiego ratusza.
 • Donald Tusk świadkiem w procesie Tomasza Arabskiego?

  Donald Tusk świadkiem w procesie Tomasza Arabskiego?

  Trzech świadków z MSZ zeznawało we wtorek w procesie Tomasza Arabskiego i innych za niedopełnienie obowiązków przy organizacji wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu 10 kwietnia 2010 r. Na liście zawnioskowanych świadków jest Donald Tusk; nie ma jeszcze decyzji sądu o jego wezwaniu.
 • Donald Tusk złożył Bułgarom obietnicę

  Donald Tusk złożył Bułgarom obietnicę

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk oświadczył we wtorek w Sofii, że Unia Europejska jest gotowa przekazać Bułgarii dodatkową pomoc finansową i logistyczną w razie pogorszenia się sytuacji na granicy z Turcją.

Filmy - Donald Tusk (308)