Donald Trump

Artykuły - Donald Trump (400)

 • ​Izrael zaniepokojony działaniami Donalda Trumpa

  ​Izrael zaniepokojony działaniami Donalda Trumpa

  Izrael wyraził zaniepokojenie w związku z ogłoszeniem w trakcie wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Arabii Saudyjskiej zawarcia umów na duże dostawy amerykańskiej broni dla tego państwa.
 • ​Amerykanie przeciwko Trumpcare

  ​Amerykanie przeciwko Trumpcare

  Jak wynika z sondażu telewizji Fox News, tylko 21 proc. Amerykanów popiera republikańską reformę służby zdrowia. 56 proc. obywateli jest przeciwko tym zmianom.
 • ​Kulisy zwolnienia szefa FBI przez Donalda Trumpa

  ​Kulisy zwolnienia szefa FBI przez Donalda Trumpa

  Donald Trump z zamiarem zwolnienia Jamesa Comeya nosił się od tygodnia. Prezydenta USA denerwowało toczące się śledztwo w sprawie powiązań jego sztabu wyborczego z Rosjanami - czytamy w Politico.
 • ​Donald Trump słucha Taylor Swift?

  ​Donald Trump słucha Taylor Swift?

  W sieci rozprzestrzenia się krótkie nagranie, w którym widać, jak Donald Trump, prowadząc samochód, słucha muzyki Taylor Swift.
 • Pierwsze zwycięstwo Trumpa w batalii o zniesienie Obamacare

  Izba Reprezentantów amerykańskiego Kongresu po burzliwej debacie przyjęła w czwartek projekt ustawy o zniesieniu systemu opieki medycznej Obamacare i zastąpieniu go systemem przygotowanym przez kierownictwo Partii Republikańskiej.
 • Trump przedstawi plan reformy systemu podatkowego

  Trump przedstawi plan reformy systemu podatkowego

  Prezydent USA Donald Trump przedstawi w środę założenia planu reformy krajowego systemu podatkowego. Plan ten zakłada przede wszystkim zmniejszenie ciężaru opodatkowania amerykańskiego biznesu i przyspieszanie w ten sposób dynamiki wzrostu gospodarki.Trump, szykuje obniżkę podatku dochodowego dla części firm z 39,6 do 15%.
 • Donald Trump i Luciano Pavarotti: Wielcy przyjaciele?

  Donald Trump i Luciano Pavarotti: Wielcy przyjaciele?

  Czy Donald Trump nie wie, że jego "wielki przyjaciel" Luciano Pavarotti nie żyje od prawie 10 lat? Po wypowiedzi prezydenta USA na temat włoskiego śpiewaka, amerykańscy internauci po raz kolejny zaczęli żartować ze swojego przywódcy.
 • Donald Trump wprowadza zmiany. Będzie trudniej o wizę pracowniczą

  Donald Trump wprowadza zmiany. Będzie trudniej o wizę pracowniczą

  ​Donald Trump chce utrudnić amerykańskim firmom zatrudnianie fachowców spoza Stanów Zjednoczonych. Podczas dzisiejszej wizyty w stanie Wisconsin prezydent USA podpisze rozporządzenie, które ma doprowadzić do zmian w systemie wiz pracowniczych H1-B.
 • Wojna o wielką Amerykę i słabszego dolara

  Wojna o wielką Amerykę i słabszego dolara

  Czytelne perspektywy rozwoju sytuacji na światowym rynku walutowym zdecydowanie się skomplikowały z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta USA. Reakcja dolara na jego zwycięstwo była niejednoznaczna, a oskarżenia formułowane pod adresem Chin, Japonii i Niemiec oraz deklaracje dotyczące polityki gospodarczej i amerykańskiej waluty sprawiają, że niczego nie można być pewnym.
 • Mike Tyson: Czekam na ułaskawienie przez Trumpa

  Mike Tyson: Czekam na ułaskawienie przez Trumpa

  Były mistrz wagi ciężkiej Mike Tyson zdradził, że liczy na to, że po latach od zapadnięcia wyroku zostanie ułaskawiony przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.

Filmy - Donald Trump (62)