czyszczenie

Artykuły - Czyszczenie (29)

Filmy - Czyszczenie (50)

 • Jak usunąć plamy z rdzy z ubrań?

  Plamy z rdzy to przykre zabrudzenia, z którymi trudno sobie poradzić. Wnikające głęboko w strukturę ubrań, przesiąknięte rdzawym kolorem, mogą zniszczyć niemal każdą rzecz. Jak więc pozbyć się plam z rdzy z ubrań? Poznajcie nasz sprytny sposób - wystarczy parę chwil, a splamione ubranie będzie jak nowe!
 • Jak wyczyścić brudne monety?

  Monety to nie tylko środek płatniczy. Znawcy tematu i kolekcjonerzy uwielbiają zbierać nowe monety, gratką są też te stare, zabytkowe, które od dawna nie funkcjonują w obiegu, a także te wybijane w limitowanych edycjach. Wszystkie - i zwykłe, i kolekcjonerskie - mają tę wadę, że często stają się potwornie brudne. Jak wyczyścić brudne monety? To dziecinnie proste, wystarczy parę chwil, by wyglądały jak nowe!
 • Jak wyczyścić małe słuchawki?

  Niewielkie słuchawki, dziś szalenie popularne, są bardzo wygodne - nie wypadają z małżowiny, świetnie nadają się do słuchania muzyki podczas treningów czy biegania. Mają jednak tę wadę, że dosyć szybko się brudzą - zwłaszcza, gdy są w podstawowej, białej wersji. Jak wyczyścić samodzielnie małe słuchawki, by znowu były jak nowe? Poznajcie nasz sprytny sposób!
 • Jak pozbyć się przykrych zapachów z pojemników?

  Plastikowe pojemniczki, które używamy do przechowywania żywności, szybko nabierają różnych zapachów, których trudno się pozbyć podczas czyszczenia. Nawet jeśli na oko wszystko jest czyste, to i tak niekiedy można czuć intensywny zapach jedzenia. Co zrobić, by pozbyć się skutecznie przykrych zapachów z pojemników do przechowywania żywności? Zobaczcie nasze sposoby - to naprawdę proste!