Cristiano Ronaldo

Synonimy:
CR7,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Cristiano Ronaldo (5444)

Filmy - Cristiano Ronaldo (176)

 • Piąta Złota Piłka, muzeum CR7 pęka w szwach. Wideo

  W czwartek Cristiano Ronaldo otrzymał Złotą Piłkę "France Football" za rok 2017. To już jego piąte takie odznaczenie i tym samym zrównał się z Leo Messim. Jednak Portugalczyk ma znacznie więcej nagród, a jego muzeum powoli zaczyna pękać w szwach.
 • Ronaldo: Dziś nie widzę się w roli trenera

  Cristiano Ronaldo postanowił uchylić rąbka tajemnicy w kwestii swojej przyszłości. Większość kibiców Realu Madryt marzy, że po odwieszeniu korków na kołek, Portugalczyk z czasem zasiądzie na ławce trenerskiej "Los Blancos". Niestety, ze słów gwiazdy "Królewskich" wynika, że taki scenariusz chyba pozostanie marzeniem. Press Focus/x-news
 • Oto, jak zmieniał się najlepszy piłkarz świata. Wideo

  Piłkarzem roku na gali FIFA, która odbyła się w Londynie, został wybrany Cristiano Ronaldo z Realu Madryt. Oto jak na przestrzeni lat zmienił się Portugalczyk.
 • Cristiano Ronaldo był bliski gry w Liverpoolu (wideo)

  Gerard Houllier był menadżerem Liverpoolu w latach 1998-2004. Pod wodzą Francuza „The Reds” sięgnęli po liczne puchary, ale nie zdołali zdobyć wyczekiwanego od 1990 roku mistrzostwa kraju. Być może Houllier poprowadziłby Liverpool do tytułu, gdyby w jego drużynie występował Cristiano Ronaldo, który… był ponoć blisko przenosin na Anfield. - Widziałem go podczas turnieju drużyn do lat 21 w Toulonie. Mieliśmy jednak w klubie określoną strukturę płac i nie byliśmy w stanie zaoferować mu takiego wynagrodzenia, jakiego oczekiwał. Później Manchester United zmierzył się ze Sportingiem Lizbona w spotkaniu towarzyskim, a sir Aleksowi Fergusonowi wszyscy doradzali zakup Portugalczyka - przyznał Houllier w rozmowie z "The Liverpool Echo".