ciężarówka

Artykuły - Ciężarówka (148)

Filmy - Ciężarówka (95)

 • Pośpiech jest złym doradcą. Wypadek na autostradzie

  Osoba kierująca samochód osobowy, trochę przeliczył się z tym manewrem. Chcąc wyminąć ciężarówki sam zrobił sobie krzywdę, która mogła skończyć się bardzo źle.
 • Barcelona wstrząśnięta po ataku terrorystycznym

  Furgonetka staranowała tłum ludzi w Barcelonie. Do zdarzenia doszło na Las Ramblas, w turystycznym sercu miasta. "To był atak terrorystyczny" - informuje hiszpańska policja. W zamachu zginęło 13 osób, a ponad 100 jest rannych - wynika z najnowszych danych. Zatrzymano już dwie osoby podejrzane o związek z atakiem, jak poinformowała katalońska policja, najprawdopodobniej żaden z nich nie jest kierowcą furgonetki. Do zamachu przyznało się tzw. Państwo Islamskie.
 • Poważny wypadek na włoskiej autostradzie

  Na włoskiej autostradzie doszło do poważnego wypadku. Między Florencją a Sieną, na wysokości miejscowości Galluzo, zderzyły się dwie ciężarówki. Obaj kierowcy zostali ranni. Służby badają okoliczności wypadku. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Cudem uniknęli groźnego wypadku

  Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło na australijskiej autostradzie w pobliżu Sydney. Kierowca szkolnego autobusu najwyraźniej pomylił drogę i próbował wrócić ze zjazdu na trasę. Wybrał jednak bardzo zły moment i zajechał drogę rozpędzonej ciężarówce, której kierowca na szczęście zachował zimną krew i dzięki szybkiej reakcji zdołał uniknąć zderzenia. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.