ciężarówka

Artykuły - Ciężarówka (148)

Filmy - Ciężarówka (24)

 • Perfekcyjny wjazd kierowcy ciężarówki do garażu

  Każdy człowiek ma jakiś talent. Ten kierowca jest mistrzem w parkowaniu. Zobacz wjazd do garażu, który na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwy do pokonania. (STORYFUL/x-news)
 • Dramatyczny wypadek na torach. Pociąg pasażerski staranował ciężarówkę

  Atak zimy w amerykańskim stanie Utah sprawił, że na tamtejszych drogach doszło do wielu wypadków. Jednym z najgroźniej wyglądających był ten, który wydarzył się na przejściu kolejowym w okolicach North Slale Lake. Pociąg pasażerski wręcz staranował tira kurierskiej firmy FedEx, przewożącego ponad tysiąc paczek. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Co ciekawe dopiero dosłownie kilkanaście sekund po zdarzeniu ... zamknięto szlaban przed wjazdem na przejazd. (STORYFUL/x-news)
 • Pośpiech jest złym doradcą. Wypadek na autostradzie

  Osoba kierująca samochód osobowy, trochę przeliczył się z tym manewrem. Chcąc wyminąć ciężarówki sam zrobił sobie krzywdę, która mogła skończyć się bardzo źle.
 • Barcelona wstrząśnięta po ataku terrorystycznym

  Furgonetka staranowała tłum ludzi w Barcelonie. Do zdarzenia doszło na Las Ramblas, w turystycznym sercu miasta. "To był atak terrorystyczny" - informuje hiszpańska policja. W zamachu zginęło 13 osób, a ponad 100 jest rannych - wynika z najnowszych danych. Zatrzymano już dwie osoby podejrzane o związek z atakiem, jak poinformowała katalońska policja, najprawdopodobniej żaden z nich nie jest kierowcą furgonetki. Do zamachu przyznało się tzw. Państwo Islamskie.