ciężarówka

Artykuły - Ciężarówka (148)

Filmy - Ciężarówka (93)

 • Poważny wypadek na włoskiej autostradzie

  Na włoskiej autostradzie doszło do poważnego wypadku. Między Florencją a Sieną, na wysokości miejscowości Galluzo, zderzyły się dwie ciężarówki. Obaj kierowcy zostali ranni. Służby badają okoliczności wypadku. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Cudem uniknęli groźnego wypadku

  Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło na australijskiej autostradzie w pobliżu Sydney. Kierowca szkolnego autobusu najwyraźniej pomylił drogę i próbował wrócić ze zjazdu na trasę. Wybrał jednak bardzo zły moment i zajechał drogę rozpędzonej ciężarówce, której kierowca na szczęście zachował zimną krew i dzięki szybkiej reakcji zdołał uniknąć zderzenia. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Autobus wyjechał wprost przed pędzącą ciężarówką

  Sydney, Australia. Pasażerowie autobusu, którym podróżowało 15 dzieci, przeżyli chwilę grozy, gdy kierowca wjechał tuż przed nadjeżdżającą ciężarówkę. Kierowca ciężarówki, aby uniknąć zderzenia, ostro hamował i ratował się ryzykownym skrętem na pobocze. Nikt z pasażerów autobusu nie ucierpiał. (STORYFUL/x-news)
 • Mistrzowski wyładunek wywrotki z przyczepą

  Towar został rozładowany sprawnie, szybko i dokładnie tam gdzie należy.