ciekawostki

Filmy - Ciekawostki (28)

 • Jaki jest kot? Siedem ciekawostek z życia pupili

  Twój kot uwielbia przesypiać niemal cały dzień? A może jest typowym czyściochem i dba o siebie ze szczególną uwagą? Nie wiesz, jaki ma nastrój? Okazuje się, że humor pupila można odczytać... po prostu z mimiki jego pyszczka. Zobaczcie ciekawostki z życia kotów!
 • Dlaczego pandy są czarno-białe?

  Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego pandy są czarno-białe? Jak się okazuje, niezwykłe ubarwienie ma przede wszystkim jeden cel. Koniecznie zobaczcie!
 • Nietypowe zastosowania aspiryny

  Aspiryna to bardzo popularny środek przeciwbólowy, który dostępny jest w niemal każdym sklepie. Okazuje się, że może służyć nie tylko jako środek medyczny - ma również parę innych zastosowań, o których mało kto wie, a które są niezwykle pomocne w domu! Zobaczcie!
 • Nauka BEZ fikcji: Jak zmienia się ciało w ciąży?

  W ciąży ciało kobiety zmienia się diametralnie. Poziomy hormonów zaczynają przekraczać kilkunastokrotnie nieciążowe normy, zmienia się częstotliwość oddechów, objętość płuc, rytm pracy serca, ciśnienie krwi, układ pokarmowy... i tak dalej, i tak dalej. Ale czy wiecie, że w czasie ciąży zmniejsza się mózg kobiety? Program Nauka bez fikcji prowadzi dla Was Dawid Myśliwiec. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ O 9:00.