ciało

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Ciało (Film (2003) Reż.Tomasz Konecki) ,

Artykuły - Ciało (1383)

Filmy - Ciało (20)

 • Walczyła z kompleksami. Dzisiaj wygląda tak

  Dziewczyna miała kompleksy na punkcie swojej wagi. Postanowiła wziąć się za siebie, by osiągnąć upragnioną sylwetkę. Teraz wygląda tak.
 • Błonnik - dlaczego jest tak ważny dla organizmu i gdzie można go znaleźć?

  Nie ma dobrze zbilansowanej diety bez błonnika. Pod tą nazwą kryje się grupa substancji pochodzenia roślinnego. Nie są one rozkładane przez enzymy trawienne. Błonnik bywa inaczej nazywany włóknem pokarmowym. Ma bardzo duży wpływ na pracę układu pokarmowego, wspiera proces odchudzania, pomaga oczyścić organizm z toksyn oraz pozwala kontrolować poziom cukru we krwi. W jakich produktach można go znaleźć? (Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery. Źródło: Agencja TVN/x-news).
 • Ludzkie ciało jako płótno, a na nim?

  Jack Williams to artysta, który urzeka tym co robi z ludzkim ciałem. Artysta tworzy spektakularne krajobrazy na ciałach nagich modeli. Jack Williams używa reaktywnej farby, która w połączeniu ze światłem UV daje oszałamiające efekty. Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć!
 • Ciała świętych, które nie uległy rozkładowi

  Na przestrzeni ponad 2000 lat istnienia Kościoła katolickiego odnotowano ponad 250 przypadków, w których ciała wiernych – zaliczonych po śmierci w poczet świętych i błogosławionych – nie uległy rozkładowi. Bardzo często współczesna nauka nie potrafi wyjaśnić, dlaczego tak się stało. Mowa tutaj o ciałach pochowanych w różnych strefach i warunkach klimatycznych – w tym takich, które powinny wręcz przyspieszyć rozkład nawet celowo zabalsamowanych zwłok. Znaczenia nie ma tutaj także typ i czas pochówku; co więcej, nierzadko ciała świętych będące w nienaruszonym stanie odkrywano w miejscach, gdzie pogrzebane były także inne zwłoki, które uległy rozkładowi. Dla katolików nienaruszone ciała świętych stanowią dowód na działanie Boga.