InteriaTV - burza

Filmy - Burza (17)

 • Nagrywali ocean. Nagle stało się to

  Podczas kręcenia oceanu, nad którym szalała burza stało się coś niesamowitego, ale zarazem niebezpiecznego. Piorun uderzył niedaleko osoby z kamerą.
 • Zatrzymali się w porcie z powodu burzy. Piorun trafił w ich statek

  Mężczyźnie udało się nagrać moment, w którym piorun uderza w statek.
 • Burzowy lot. Jeden z pasażerów nagrał pioruny w trakcie podróży

  Stany Zjednoczone. Kiedy nadchodzi burza, najchętniej chowamy się w zaciszu własnego domu. Pasażerowie tego samolotu niestety nie mieli takiej możliwości. Jak wyglądają pioruny z perspektywy kokpitu statku powietrznego? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Szok! Potężny piorun uderzył w ziemię!

  W środę (4.11) australijskie miasteczko Whyalla nawiedziła potężna burza. Silnym wyładowaniom atmosferycznym towarzyszyły opady deszczu oraz porywisty wiatr. Jedna z mieszkanek Whyalla uchwyciła moment uderzenie pioruna w ziemię. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Niezwykła burza nad Wielkim Kanionem!

  Wielki Kanion to jedno z tych miejsc, które każdy kiedyś powinien odwiedzić. Rozpościerający się tam krajobraz zapiera dech w piersiach bez względu na pogodę. Przekonał się o tym Evan, który nie spodziewał się, że burza może być tak piękna. Pioruny i zmieniające się w mgnieniu oka kolory nieba udało mu się uwiecznić na nagraniu. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Piorun uderzył tuż obok rozbawionego tłumu

  W czasie festiwalu Pinkpop, Johannesowi Vriesingowi udało się zarejestrować uderzenie ogromnego pioruna. Nagłe pogorszenie się pogody, spowodowało godzinne opóźnienie w występach artystów, takich jak: The Rolling Stones, Arctic Monkeys i Metallica. Nikt z uczestników imprezy nie ucierpiał z powodu uderzenia pioruna. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Piorun uderzył w 87-piętrowy budynek!

  Podczas burzy piorun uderzył w wierzchołek London Shard. 87-piętrowy drapacz chmur o wysokości 306 metrów znajduje się niedaleko London Bridge. Budynek ze względu na swoje gabaryty często narażony jest na uderzenia piorunów. (STORYFUL/x-news)
 • Takiej burzy i gradobicia już dawno tu nie było!

  Grad wielkości od 1-2 cm, spadł w północno-wschodniej części Kolorado. Gradobiciu towarzyszyły burze oraz tornada, które były zgłaszane w różnych częściach stanu. Jest to pierwsze, tak gwałtowne pogorszenie się pogody w tym sezonie. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Niesamowita chmura burzowa

  Burze przyniosły ulewne deszcze oraz grad na północy i wschodzie Texasu. Materiał filmowy pokazuje błyskawicę, która miga wewnątrz chmury nad miejscowością Frisco. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Piorun uderza w pociąg! Amatorskie wideo!

  Na tym amatorskim nagraniu widać, jak piorun uderza w pociąg, kursujący między Kawasaki i Tokio. Niesamowite!