burza

Artykuły - Burza (498)

 • Lecący samolot trafiony przez piorun. Pasażerowie w szoku

  Lecący samolot trafiony przez piorun. Pasażerowie w szoku

  - Mogli państwo zauważyć, że zostaliśmy trafieni przez piorun - takie słowa usłyszeli pasażerowie samolotu, który miał wylądować na lotnisku w Birmingham (Wielka Brytania). To zdarzenie opisuje portal "Birmingham Mail".
 • Sejm: PiS chce odrzucenia projektu o uzgodnieniu płci

  Sejm: PiS chce odrzucenia projektu o uzgodnieniu płci

  Stworzenie odrębnej procedury sądowej dla osób, u których występuje niezgodność między tożsamością płciową a płcią metrykalną przewiduje projekt ustawy o uzgodnieniu płci. Podczas sejmowej debaty o jego odrzucenie wnioskował PiS. Za dalszymi pracami opowiedziały się PO i SLD.

Zdjęcia - Burza (0)

Filmy - Burza (12)

 • Piorun uderzył tuż obok rozbawionego tłumu

  W czasie festiwalu Pinkpop, Johannesowi Vriesingowi udało się zarejestrować uderzenie ogromnego pioruna. Nagłe pogorszenie się pogody, spowodowało godzinne opóźnienie w występach artystów, takich jak: The Rolling Stones, Arctic Monkeys i Metallica. Nikt z uczestników imprezy nie ucierpiał z powodu uderzenia pioruna. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Piorun uderzył w 87-piętrowy budynek!

  Podczas burzy piorun uderzył w wierzchołek London Shard. 87-piętrowy drapacz chmur o wysokości 306 metrów znajduje się niedaleko London Bridge. Budynek ze względu na swoje gabaryty często narażony jest na uderzenia piorunów. (STORYFUL/x-news)