bójka

Artykuły - Bójka (207)

 • Bójka w NBA. Toronto Raptors - Chicago Bulls 122:120

  Bójka w NBA. Toronto Raptors - Chicago Bulls 122:120

  Bójka na parkiecie odwróciła losy meczu NBA Toronto Raptors - Chicago Bulls. Gracz gości Serge Ibaka trącił łokciem Robina Lopeza, a ten dał się sprowokować. Gospodarze wygrali 122:120 po dogrywce.
 • RMF: Krwawa bójka w Wigilię. Nowe fakty

  RMF: Krwawa bójka w Wigilię. Nowe fakty

  Zarzut udziału w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym usłyszał we wtorek jeden z uczestników wigilijnej bójki na warszawskim Mokotowie. W awanturze z udziałem ośmiu osób użyto noża. Cztery osoby zostały ranne. Jedna z nich zmarła.
 • Chamskie zachowanie i bójka na boisku B-klasy

  Wysoki poziom umiejętności piłkarskich na boiskach B-klasy zdarza się bardzo rzadko, a jak się okazuje, poziom kultury i fair play również mógłby być wyższy. Próbkę możliwości w ostatni weekend dali zawodnicy Iskry Iskrzyczyn i Orła Zabłocie.
 • Śmierć piłkarza GKS-u Katowice. Są zarzuty

  Śmierć piłkarza GKS-u Katowice. Są zarzuty

  Zarzuty udziału w bójce ze skutkiem śmiertelnym usłyszały trzy z czterech osób, zatrzymanych po śmierci 19-letniego Dominika - byłego piłkarza młodzieżowych drużyn GKS Katowice. Czwarty podejrzany dostał zarzut posiadania narkotyków.Trwają poszukiwania kolejnych mężczyzn związanych z tą sprawą, policja ujawniła ich zdjęcia i prosi o pomoc.
 • Śląskie: Policja w Bielsku-Białej zatrzymała nożownika

  Śląskie: Policja w Bielsku-Białej zatrzymała nożownika

  W Bielsku-Białej funkcjonariusze policji zatrzymali czterech mężczyzn, którzy byli sprawcami sobotniej bójki na ulicy Piłsudskiego. Jeden z nich ranił nożem pięć osób, za co grozi mu kara do 8 lat więzienia.
 • W maju bokserska walka Cieślak vs. Kaczor

  Przed dziesięcioma laty, podczas obozu pięściarskiej reprezentacji Polski doszło do bójki, w której brali udział Krzysztof Cieślak i Rafał Kaczor. Obaj długo się procesowali, a teraz zmierzą się w zawodowym ringu.
 • Bójka na zjeździe włoskich związków zawodowych

  Był to chyba pierwszy na świecie zjazd związków zawodowych z udziałem pogotowia ratunkowego i policji. Odbył się w nadmorskiej miejscowości Montesilvano koło Pescary w Abruzji i zamiast wyborem nowych władz centrali UGL, zakończył się zbiorową bójką
 • Bójka w ukraińskim parlamencie. Oskarżył władzę o morderstwa

  W​ ukraińskim parlamencie po raz kolejny doszło do bójki. Deputowani nacjonalistycznej Swobody starli się z posłami Partii Komunistycznej po wystąpieniu jej lidera Petra Symonenki, który oświadczył, że ukraińska władza "zamordowała na wschodzie Ukrainy tysiące mieszkańców, a w regionie prowadzenia operacji antyterrorystycznej organy wewnętrzne zabitych są wykorzystywane do transplantacji".
 • James Arthur bił się we wrocławskim lokalu!

  James Arthur bił się we wrocławskim lokalu!

  Brytyjski wokalista James Arthur przyznał, że podczas pobytu we Wrocławiu wdał się w bójkę.

Filmy - Bójka (35)