Blake Lively

Artykuły - Blake Lively (48)

 • Blake Lively przeszła drastyczną metamorfozę

  Blake Lively przeszła drastyczną metamorfozę

  Pochodząca z aktorskiej rodziny Blake Lively zdobyła sympatię widzów na całym świecie rolą w serialu „Plotkara”. Po emisji pierwszego sezonu każda nastolatka w Ameryce chciała wyglądać dokładnie tak jak Serena, w którą wcieliła się Blake.
 • Idealne na wakacje

  Idealne na wakacje

  Słońce, plaża, drink w dłoni i… gwiazda przy boku! Czy można wyobrazić sobie lepszy plan na wakacje? Choć szanse na spotkanie pięknych i zdolnych aktorek podczas urlopu nie są zbyt duże, nikt nie broni nam się rozmarzyć… Oto osiem utalentowanych kobiet, które sprawdziły się w rolach prowokacyjnych, wakacyjnych dziewczyn. W ich towarzystwie chętnie spędzilibyśmy czas nawet w największe letnie upały!

Zdjęcia - Blake Lively (30)

Filmy - Blake Lively (2)

 • Jak blake Lively świętowała urodziny?

  Blake Lively obchodziła w ostatni piątek 30. urodziny. Specjalne życzenia złożył za pomocą Instagrama jej mąż Ryan Reynolds. Wrzucił ich wspólne zdjęcie, na którym jubilatka jest ledwo widoczna. Aktorka świętowała ten dzień razem ze swoimi bliskimi.
 • "Savages: ponad bezprawiem"

  Ophelia wybrała sobie niezbyt dobre towarzystwo do romansowania - dwóch plantatorów marihuany. Zabawa szybko zamienia się w prawdziwy koszmar. Kiedy dwaj mężczyźni zadzierają z niewłaściwymi ludźmi, okrutny meksykański kartel porywa dziewczynę...