Beata Tadla

Artykuły - Beata Tadla (54)

 • Beata Tadla: Widz potrafi wyczuć fałsz

  Beata Tadla: Widz potrafi wyczuć fałsz

  Profesjonalistka w każdym calu, nie boi się spontaniczności na antenie, a nawet pomyłek. Ucieka od rutyny, stawia na naturalność.
 • Beata Tadla zachwycona atmosferą w Nowa TV

  Beata Tadla zachwycona atmosferą w Nowa TV

  Beata Tadla jest zachwycona atmosferą panującą w redakcji Nowa TV. Twierdzi, że jej współpracownicy tworzą zgrany zespół, cieszący się ze wspólnych sukcesów i doskonale się rozumiejący. Zdaniem Beaty Tadli serwis "24 godziny", którego jest współprowadzącą, wypełnił niszę istniejącą w programach informacyjnych.
 • Pierwszy "apartament" Beaty Tadli

  Pierwszy "apartament" Beaty Tadli

  Gdy Beata Tadla, jako początkująca dziennikarka, przeprowadziła się z rodzinnej Legnicy do Warszawy, wynajęła 20-metrową kawalerkę na Ursynowie. Zanim umeblowała swoje gniazdko, przez kilka tygodni spała na podłodze.
 • Beata Tadla: Ten rok zaczął się dla mnie źle, a skończył dobrze

  Beata Tadla: Ten rok zaczął się dla mnie źle, a skończył dobrze

  - Z niecierpliwością czekam na święta - przyznaje Beata Tadla. - Ten czas jest dla mnie przede wszystkim spotkaniem z najbliższymi, wymianą dobrej energii - dodaje dziennikarka, wspominając Boże Narodzenia ze swojego dzieciństwa.
 • ​Beata Tadla o pracy w TVP

  ​Beata Tadla o pracy w TVP

  Pracę w TVP Beata Tadla uważa za wyjątkowo ważny czas dla jej rozwoju zawodowego. Twierdzi, że żadna inna praca nie stawiała przed nią tak ciekawych wyzwań. Tadla żałuje natomiast, że jej kariera w tym medium skończyła się w tak przykrych okolicznościach. Jej zdaniem praca w TVP jest obecnie obarczona dużym ryzykiem zwolnienia.
 • Beaty Tadli nauka stylu

  Beaty Tadli nauka stylu

  W swojej książce "Czego oczy nie widzą" Beata Tadla nie boi się przyznać do tego, że w przeszłości jej styl ubierania pozostawiał wiele do życzenia. Wspomina chociażby, że na Bal Dziennikarzy zdarzało się jej przychodzić w letnich sukienkach ze sklepu indyjskiego.
 • Beata Tadla podsumowuje 25-lecie pracy zawodowej

  Beata Tadla podsumowuje 25-lecie pracy zawodowej

  We wtorek, 22 listopada, do sklepów trafi czwarta książka Beaty Tadli. "Czego oczy nie widzą" to podsumowanie 25-letniej kariery zawodowej dziennikarki. Pisze w niej o najtrudniejszych momentach w pracy, ciekawych gościach i kulisach wpadek na wizji. Gwiazda twierdzi, że jej celem było m.in. pokazanie całości pracy dziennikarzy, której widzowie nie znają i często nie rozumieją.
 • Beata Tadla: Nie miała 20 lat, gdy pierwszy raz wzięła ślub

  Beata Tadla: Nie miała 20 lat, gdy pierwszy raz wzięła ślub

  W poniedziałek, 3 października, w programie "Demakijaż" w Polsat Cafe (godz. 22) Beata Tadla opowiedziała Krzysztofowi Ibiszowi o swym pierwszym małżeństwie.
 • Roast Michała Szpaka. 10 najmocniejszych żartów z wokalisty

  Roast Michała Szpaka. 10 najmocniejszych żartów z wokalisty

  Za nami pokazany w czwartkowy wieczór (29 września) przez TVN roast Michała Szpaka. W założeniu najbardziej "grillowany" miał być długowłosy wokalista, ale biorący udział w programie Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański, Beata Tadla oraz przedstawiciele Stand-up Polska skupiali się przede wszystkim w wymienianiu złośliwości na swój temat.
 • Beata Tadla dostała pracę w Nowa TV

  Beata Tadla dostała pracę w Nowa TV

  Beata Tadla, która była jedną z prowadzących "Wiadomości" w TVP1, zaczyna pracę w programie informacyjnym w stacji Nowa TV.

Zdjęcia - Beata Tadla (6)

 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV
 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV
 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV

Filmy - Beata Tadla (6)