Beata Tadla

Artykuły - Beata Tadla (37)

 • Beata Tadla: Nie miała 20 lat, gdy pierwszy raz wzięła ślub

  Beata Tadla: Nie miała 20 lat, gdy pierwszy raz wzięła ślub

  W poniedziałek, 3 października, w programie "Demakijaż" w Polsat Cafe (godz. 22) Beata Tadla opowiedziała Krzysztofowi Ibiszowi o swym pierwszym małżeństwie.
 • Roast Michała Szpaka. 10 najmocniejszych żartów z wokalisty

  Roast Michała Szpaka. 10 najmocniejszych żartów z wokalisty

  Za nami pokazany w czwartkowy wieczór (29 września) przez TVN roast Michała Szpaka. W założeniu najbardziej "grillowany" miał być długowłosy wokalista, ale biorący udział w programie Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański, Beata Tadla oraz przedstawiciele Stand-up Polska skupiali się przede wszystkim w wymienianiu złośliwości na swój temat.
 • Beata Tadla dostała pracę w Nowa TV

  Beata Tadla dostała pracę w Nowa TV

  Beata Tadla, która była jedną z prowadzących "Wiadomości" w TVP1, zaczyna pracę w programie informacyjnym w stacji Nowa TV.
 • Beata Tadla zwolniona z TVP!

  Beata Tadla zwolniona z TVP!

  Zmian w Telewizji Polskiej ciąg dalszy. Beata Tadla nie będzie już prowadziła "Wiadomości" TVP1. W czwartek, 14 stycznia, dziennikarka została zwolniona z TVP!
 • Beata Tadla: Docenia to, co ma

  Beata Tadla: Docenia to, co ma

  Dziennikarka, której twarz znają wszyscy, bo widują ją codziennie w „Wiadomościach”, obchodziła właśnie okrągłe urodziny. I nigdy nie była bardziej zadowolona z życia i pracy jak teraz.
 • Beata Tadla: Być jak Krystyna Loska

  Beata Tadla: Być jak Krystyna Loska

  Beata Tadla marzyła, by zostać aktorką, ale już w dzieciństwie pojawiały się sygnały, że będzie wytrawną dziennikarką. W przyszłym roku minie 25 lat, odkąd pracuje w mediach!
 • Z Beatą mogę żyć wszędzie

  Z Beatą mogę żyć wszędzie

  Tylko SHOW prezenter pogody opowiada, co dostał od ukochanej na 50. urodziny, o trudnej relacji z bratem bliźniakiem i dlaczego środa jest dla niego dniem świętym.

Filmy - Beata Tadla (4)

 • Beata Tadla o pierwszym ślubie

 • Telekamery 2013 rozdane

  Piotr Adamczyk, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ziemiec, Przemysław Babiarz, Agnieszka Cegielska, TVN24, AXN i serial "Czas honoru" to niektórzy laureaci Telekamer „Tele Tygodnia” 2013. Złote Telekamery odebrali: TVN24, Piotr Adamczyk, Disney Channel oraz program „Jaka to melodia?”.
 • Euro - za jakie grzechy?!

  Piosenka "0-1 dla niej" w wykonaniu Magdy Steczkowskiej to damski głos w sprawie Euro - Panowie, posłuchajcie jej i weźcie ją sobie do serca! - apeluje wokalistka.