Beata Tadla

Artykuły - Beata Tadla (45)

 • ​Beata Tadla o pracy w TVP

  ​Beata Tadla o pracy w TVP

  Pracę w TVP Beata Tadla uważa za wyjątkowo ważny czas dla jej rozwoju zawodowego. Twierdzi, że żadna inna praca nie stawiała przed nią tak ciekawych wyzwań. Tadla żałuje natomiast, że jej kariera w tym medium skończyła się w tak przykrych okolicznościach. Jej zdaniem praca w TVP jest obecnie obarczona dużym ryzykiem zwolnienia.
 • Beaty Tadli nauka stylu

  Beaty Tadli nauka stylu

  W swojej książce "Czego oczy nie widzą" Beata Tadla nie boi się przyznać do tego, że w przeszłości jej styl ubierania pozostawiał wiele do życzenia. Wspomina chociażby, że na Bal Dziennikarzy zdarzało się jej przychodzić w letnich sukienkach ze sklepu indyjskiego.
 • Beata Tadla podsumowuje 25-lecie pracy zawodowej

  Beata Tadla podsumowuje 25-lecie pracy zawodowej

  We wtorek, 22 listopada, do sklepów trafi czwarta książka Beaty Tadli. "Czego oczy nie widzą" to podsumowanie 25-letniej kariery zawodowej dziennikarki. Pisze w niej o najtrudniejszych momentach w pracy, ciekawych gościach i kulisach wpadek na wizji. Gwiazda twierdzi, że jej celem było m.in. pokazanie całości pracy dziennikarzy, której widzowie nie znają i często nie rozumieją.
 • Beata Tadla: Nie miała 20 lat, gdy pierwszy raz wzięła ślub

  Beata Tadla: Nie miała 20 lat, gdy pierwszy raz wzięła ślub

  W poniedziałek, 3 października, w programie "Demakijaż" w Polsat Cafe (godz. 22) Beata Tadla opowiedziała Krzysztofowi Ibiszowi o swym pierwszym małżeństwie.
 • Roast Michała Szpaka. 10 najmocniejszych żartów z wokalisty

  Roast Michała Szpaka. 10 najmocniejszych żartów z wokalisty

  Za nami pokazany w czwartkowy wieczór (29 września) przez TVN roast Michała Szpaka. W założeniu najbardziej "grillowany" miał być długowłosy wokalista, ale biorący udział w programie Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański, Beata Tadla oraz przedstawiciele Stand-up Polska skupiali się przede wszystkim w wymienianiu złośliwości na swój temat.
 • Beata Tadla dostała pracę w Nowa TV

  Beata Tadla dostała pracę w Nowa TV

  Beata Tadla, która była jedną z prowadzących "Wiadomości" w TVP1, zaczyna pracę w programie informacyjnym w stacji Nowa TV.
 • Beata Tadla zwolniona z TVP!

  Beata Tadla zwolniona z TVP!

  Zmian w Telewizji Polskiej ciąg dalszy. Beata Tadla nie będzie już prowadziła "Wiadomości" TVP1. W czwartek, 14 stycznia, dziennikarka została zwolniona z TVP!
 • Beata Tadla: Docenia to, co ma

  Beata Tadla: Docenia to, co ma

  Dziennikarka, której twarz znają wszyscy, bo widują ją codziennie w „Wiadomościach”, obchodziła właśnie okrągłe urodziny. I nigdy nie była bardziej zadowolona z życia i pracy jak teraz.
 • Beata Tadla: Być jak Krystyna Loska

  Beata Tadla: Być jak Krystyna Loska

  Beata Tadla marzyła, by zostać aktorką, ale już w dzieciństwie pojawiały się sygnały, że będzie wytrawną dziennikarką. W przyszłym roku minie 25 lat, odkąd pracuje w mediach!

Zdjęcia - Beata Tadla (6)

 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV
 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV
 • film.interia.pl
  Beata Tadla gwiazdą telewizji Nowa TV

Filmy - Beata Tadla (6)