Auta

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Auta (Film (2004)[Cars] Reż.John Lasseter) ,

Artykuły - Auta (2312)

Filmy - Auta (14)

 • Niesamowite! Myjnia dojeżdża do klienta!

  Rumuńscy informatycy przedstawili pomysł, na którym spodziewają się zarobić duże pieniądze. - Wash Ly to myjnia samochodowa, która... przyjeżdża do ciebie. Wpisujesz adres, pod którym zaparkowane jest twoje auto, podajesz dotyczące go informacje, jak model, kolor, rok produkcji oraz wybierasz interesującą cię usługę - mycie podstawowe, czyszczenie wnętrza lub opcja delux - tłumaczy Alex Marinescu, współtwórca projektu. Jak zapewnił, firma działa też w Toronto i planuje rozwój w USA oraz UE (RO PROTV/x-news).
 • BMW na prąd

  Oto pierwszy w pełni elektryczny pojazd BMW w historii tego koncernu. To i3. Źródłem napędu tego miejskiego auta jest elektryczny silnik trakcyjny o mocy 170 KM dysponujący maksymalnym momentem obrotowym 250 Nm.
 • "Przyłapana" nowość

  Pod koniec roku w salonach sprzedaży Skody pojawi się kolejna nowość - Rapid o nazwie Spaceback, czyli kombi. Nasz czytelnik "przyłapał" ten samochód na drodze w okolicach Novego Mesta.
 • Koniec zimy w europejskiej motoryzacji

  7 marca Genewa stanie się stolicą europejskiej motoryzacji. Wtedy właśnie rozpocznie się 83. Międzynarodowy Salon Samochodowy. Producenci od lat wykorzystują imprezę jako okazję do prezentacji nowych modeli aut seryjnych i koncepcyjnych, a także innowacji technologicznych i wzorniczych. Tegoroczna edycja potrwa 10 dni.