areszt

Synonimy:
aresztowania, aresztowanie aresztownaia
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Areszt (2410)

 • Egipt: Leila Amer trafiła do aresztu za swój teledysk

  Egipt: Leila Amer trafiła do aresztu za swój teledysk

  Egipska wokalistka Leila Amer została aresztowana w związku ze swoim teledyskiem "Bos Omak". Zdaniem tamtejszych władz wideo jest "obsceniczne" i zagraża muzułmańskiej moralności.
 • Michał Królikowski: Nie zostałem aresztowany. Nieprawdziwe doniesienia "Naszego Dziennika"

  Michał Królikowski: Nie zostałem aresztowany. Nieprawdziwe doniesienia "Naszego Dziennika"

  "Nasz Dziennik" błędnie podał na pierwszej stronie w piątek, że były wiceminister sprawiedliwości, adwokat i doradca prezydenta Andrzeja Dudy przy ustawach sądowych Michał Królikowski został aresztowany w związku z działalnością mafii paliwowej. Informacjom tym zaprzeczyła zarówno prokuratura, jak i sam Michał Królikowski.
 • Nelly aresztowany. Co z koncertem w Polsce?

  Nelly aresztowany. Co z koncertem w Polsce?

  W niedzielę 8 października do aresztu w Waszyngtonie trafił amerykański raper Nelly, pamiętany z przebojów "Dilemma", "Just A Dream" czy "Work It".
 • Puddle Of Mudd: Wokalista znów aresztowany

  Puddle Of Mudd: Wokalista znów aresztowany

  Kolejne kłopoty z prawem Wesa Scantlina, lidera amerykańskiej grupy Puddle Of Mudd. Wokalista ponownie trafił do aresztu, tym razem w związku z zarzutami związanymi z posiadaniem broni.
 • Chris Brown aresztowany. Zabarykadował się w swojej posiadłości

  Chris Brown aresztowany. Zabarykadował się w swojej posiadłości

  Gwiazdor muzyki R&B, hip hopu oraz muzyki soulowej Chris Brown został aresztowany późnym wieczorem we wtorek (30 sierpnia) przez policję w Los Angeles w swej posiadłości w związku z zarzutem o napaść z bronią w ręku. Po zapłaceniu 250 tys. dolarów kaucji wokalista został zwolniony.
 • Freddie Gibbs usłyszał zarzuty w Austrii

  Freddie Gibbs usłyszał zarzuty w Austrii

  Aresztowany w czerwcu raper został oficjalnie oskarżony przez austriacką prokuraturę o gwałt.
 • RMF24: Areszt dla pary z Radwanic. Spalono noworodka?

  Jest trzymiesięczny areszt dla pary z Radwanic koło Polkowic na Dolnym Śląsku. 35-latka na przełomie czerwca i lipca urodziła dziecko. Nikt nie wie jednak, gdzie jest noworodek. Katarzyna B. usłyszała zarzut narażenia dziecka na utratę zdrowia i życia. Jej 38-letni mąż - zarzut poplecznictwa - dowiedział się reporter RMF FM Bartłomiej Paulus.
 • Znika najbardziej znany areszt w Polsce

  Najpóźniej za cztery lata zniknie najbardziej znany areszt śledczy w Polsce - przy ul. Rakowieckiej w Warszawie. W miejsce aresztu powstanie muzeum.
 • Don McLean w areszcie

  Don McLean w areszcie

  Znany z przeboju "American Pie" wokalista i kompozytor Don McLean trafił do aresztu w związku z zarzutem przemocy domowej.
 • ​RPO zaskarżył do TK brak maksymalnego okresu aresztowania

  ​RPO zaskarżył do TK brak maksymalnego okresu aresztowania

  Zdaniem Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara, brak określenia maksymalnego czasu tymczasowego aresztowania jest niezgodny z konstytucją oraz europejską Konwencją o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności. RPO złożył w tej sprawie wniosek do Trybunału Konstytucyjnego.

Filmy - Areszt (28)

 • Rozpędzane siłą demonstracje, masowe zatrzymania. Tak wyglądał Dzień Wolności na Białorusi

  Rozpędzane siłą demonstracje, masowe zatrzymania - tak wyglądał dzień wolności na Białorusi. Na to co wydarzyło się w Mińsku i innych białoruskich miastach zareagowało m.in. polskie ministerstwo spraw zagranicznych. W komunikacie apeluje do tamtejszych władz o zaprzestanie stosowania przemocy przez służby porządkowe i natychmiastowe uwolnienie zatrzymanych. Podczas Dnia Wolności protestowali oni przeciwko podatkowi nakładanemu na bezrobotnych.
 • Rosja: Lider opozycji wśród setek zatrzymanych osób

  Ponad 1000 osób zatrzymała w niedzielę policja w Moskwie na demonstracji przeciw korupcji zwołanej przez opozycjonistę Aleksieja Nawalnego - podało w poniedziałek radio Echo Moskwy. Na komisariatach spędziło noc 120 osób, w tym Nawalny i jego współpracownicy.
 • Rosja: Lider opozycji wśród setek zatrzymanych osób

  Ponad 1000 osób zatrzymała w niedzielę policja w Moskwie na demonstracji przeciw korupcji zwołanej przez opozycjonistę Aleksieja Nawalnego - podało w poniedziałek radio Echo Moskwy. Na komisariatach spędziło noc 120 osób, w tym Nawalny i jego współpracownicy.
 • "Nie ma w tym Dubienieckiego"

  Wciąż nie wiadomo, na jakiej podstawie podejrzewa się Marcina Dubienieckiego o kierowanie grupą przestępczą, zajmującą się wyłudzaniem pieniędzy z PFRON-u. Znany mechanizm zatrudniania przez spółki osoby niewidome, którym przysługuje dotacja. Część pieniędzy niepełnosprawni oddają firmom zatrudniającym. W ten sposób następuje wyłudzenie. Problem jest to, że nie uczestniczy w tym Marcin Dubieniecki. Pojawia się więc pytanie, dlaczego sąd nie wypuścić Dubienieckigo z aresztu, mimo wpłacenia 600 tys. złotych kaucji? (Dzień Dobry TVN/x-news) Zobacz więcej: Ojciec obrońcą syna. "To niezwykle rzadkie" Proces dopiero za dwa lata? Komu zależy na usunięciu Dubienieckiego?