Anna Popek

Artykuły - Anna Popek (94)

 • ​Anna Popek o Magdalenie Ogórek

  ​Anna Popek o Magdalenie Ogórek

  Anna Popek przyznaje, że choć w show-biznesie trudno o prawdziwą przyjaźń, to jednak warto zadbać o dobre relacje z ludźmi, z którymi współpracuje się przy realizacji różnych projektów. Prezenterka nie ukrywa, że bardzo ceni sobie na przykład znajomość z Magdaleną Ogórek. Obie panie często spotykają się nie tylko na gruncie zawodowym.
 • Anna Popek zagrała w „Pensjonacie nad rozlewiskiem”

  Anna Popek zagrała w „Pensjonacie nad rozlewiskiem”

  Producenci serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" zaprosili Annę Popek do współpracy. W szóstej serii sagi wcieli się ona w dziennikarkę, która przyjedzie na Mazury, by przeprowadzić wywiad z mieszkającą tu wielką gwiazdą Ewą Sztern (Maria Pakulnis).
 • Anna Popek: Zagrać scenę łóżkową

  Anna Popek: Zagrać scenę łóżkową

  Anna Popek zawsze chciała być aktorką. Jej marzenie właśnie się spełnia. Wkrótce zobaczymy ją w aż dwóch serialach. W tym w jednym w scenie łóżkowej! Dziennikarka zdradziła też, jaki typ mężczyzn lubi prywatnie.
 • Anna Popek komentuje związek Odety Moro

  Anna Popek komentuje związek Odety Moro

  Życzę Odecie Moro jak najlepiej - podkreśla Anna Popek. Gwiazda TVP ma nadzieję, że z Konradem Komornickim łączy ją prawdziwe uczucie, które znajdzie finał w małżeństwie. Swój związek z mężczyzną traktuje jako zamknięty etap życia.
 • Co dalej z Anną Popek? W TVP jej nie zobaczymy?

  Co dalej z Anną Popek? W TVP jej nie zobaczymy?

  - Moja miłość do telewizji jest obecnie uśpiona - mówi dziennikarka Anna Popek. Na czas przerwy wakacyjnej "Dzień dobry, Polsko", nie otrzymała żadnej propozycji ze strony Telewizji Polskiej, mimo że składała propozycje nowych programów.
 • Nowa praca Anny Popek

  Nowa praca Anny Popek

  Anna Popek, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, została szefową lifestylowego działu Polskiej Agencji Prasowej, od ponad 10 lat oferującego mediom materiały dotyczące show-biznesu.
 • Anna Popek: Kończymy, kiedy inni zaczynają

  Anna Popek: Kończymy, kiedy inni zaczynają

  "My kończymy, kiedy inni dopiero zaczynają dzień" – Anna Popek zachwala swój nowy program „Dzień dobry, Polsko!".
 • "Szeptem": Anna Popek zamiast Ewy Błaszczyk w TVP2

  "Szeptem": Anna Popek zamiast Ewy Błaszczyk w TVP2

  Nowy program TVP2 "Szeptem", który ma zadebiutować w nocy z 5 na 6 października, poprowadzi Anna Popek. Początkowo Telewizja Polska informowała, że to Ewa Błaszczyk będzie gospodynią tego programu.
 • "Zatrzymaj chwile": Nowy program Anny Popek

  "Zatrzymaj chwile": Nowy program Anny Popek

  Nowy program "Zatrzymaj chwile", opowiadający o polskich seniorach i najważniejszych chwilach ich życia - zadebiutuje na antenie TVP1 w niedzielę, 11 września, o godz. 17.30. Program poprowadzą Katarzyna Kołeczek i Anna Popek.
 • "Co słychać, Polsko" zastąpi "Świat się kręci"

  "Co słychać, Polsko" zastąpi "Świat się kręci"

  Następcą "Świat się kręci" w jesiennej ramówce TVP1 będzie program "Co słychać, Polsko", który poprowadzą na zmianę Anna Popek i Paulina Chylewska - prezes TVP Jacek Kurski potwierdził w rozmowie z "wSieci".

Zdjęcia - Anna Popek (34)

Filmy - Anna Popek (23)

 • ​Anna Popek o Magdalenie Ogórek

  Anna Popek przyznaje, że choć w show-biznesie trudno o prawdziwą przyjaźń, to jednak warto zadbać o dobre relacje z ludźmi, z którymi się współpracuje. Prezenterka nie ukrywa, że bardzo ceni sobie na przykład znajomość z Magdaleną Ogórek.
 • Anna Popek zagrała w „Pensjonacie nad rozlewiskiem”

  Producenci serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" zaprosili Annę Popek do współpracy. W szóstej serii sagi wcieli się ona w dziennikarkę, która przyjedzie na Mazury, by przeprowadzić wywiad.
 • Anna Popek komentuje związek Odety Moro

  Życzę Odecie Moro jak najlepiej - podkreśla Anna Popek. Gwiazda TVP ma nadzieję, że z Konradem Komornickim łączy ją prawdziwe uczucie, które znajdzie finał w małżeństwie. Swój związek z mężczyzną traktuje jako zamknięty etap życia.
 • Co dalej z Anną Popek? W TVP jej nie zobaczymy?

  Moja miłość do telewizji jest obecnie uśpiona – mówi dziennikarka. Na czas przerwy wakacyjnej „Dzień dobry, Polsko”, nie otrzymała żadnej propozycji ze strony Telewizji Polskiej, mimo że składała propozycje nowych programów. Gwiazda twierdzi, że wbrew doniesieniom mediów, nie jest twarzą telewizji Jacka Kurskiego, a jej twarz należy tylko do niej.