Amber Gold

Artykuły - Amber Gold (374)

 • RMF FM: Ktoś może wpływać na zeznania ws. Amber Gold?

  RMF FM: Ktoś może wpływać na zeznania ws. Amber Gold?

  Czy ktoś próbuje wpływać na świadków zeznających w sprawie Amber Gold? Są wątpliwości dotyczące uczciwości osób, które zeznają w sądzie - ustalił reporter RMF FM Kuba Kaługa. Co więcej, gdański sąd przekazał prokuraturze i obrońcom Marcina i Katarzyny P. dane identyfikacyjne internetowej grupy, której członkowie mogą wymieniać się informacjami związanymi z procesem.
 • Szydło o Amber Gold: Poprzednia władza nie zrobiła nic

  Szydło o Amber Gold: Poprzednia władza nie zrobiła nic

  Premier Beata Szydło podkreśliła, że od komisji śledczej ds. Amber Gold oczekuje wyjaśnienia tej sprawy. Jej zdaniem to jedna z tych afer, która najbardziej godzi w polskich obywateli. Premier uważa, że prace komisji będą merytoryczne, co gwarantuje jej szefowa Małgorzata Wassermann (PiS).
 • Wassermann o komisji ws. Amber Gold: Czeka nas dużo pracy

  Wassermann o komisji ws. Amber Gold: Czeka nas dużo pracy

  Sejmową komisję śledczą do spraw Amber Gold czeka bardzo dużo pracy - mówiła w TVP Info przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann z PiS. Początek jej prac w środę - sejmowi śledczy mają powołać ekspertów i zastanowić się nad listą świadków. Posiedzenie będzie niejawne.
 • ​Małgorzata Wassermann: Marcin P. finansował inicjatywy polityków PO

  ​Małgorzata Wassermann: Marcin P. finansował inicjatywy polityków PO

  "Doprawdy ciężko uwierzyć w aż tyle zbiegów okoliczności" - mówi Cezaremu Gmyzowi Małgorzata Wassermann, przewodnicząca sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold.
 • Największe patologie na rynku finansowym, które dotyczyły wielu obywateli

  Największe patologie na rynku finansowym, które dotyczyły wielu obywateli

  Wytyczne prokuratora generalnego co do śledztw finansowych dotyczą ścigania przestępstw o charakterze finansowym, ale mogą mieć zastosowanie w przypadku wszystkich instrumentów finansowych, które są wykorzystywane do oszukiwania klientów.
 • Afera Amber Gold: Dlaczego klienci stracili oszczędności?

  Afera Amber Gold: Dlaczego klienci stracili oszczędności?

  Miały być gigantyczne zyski, bez ryzyka i z gwarancją w złocie, a skończyło się na największej aferze finansowej w Polsce. Teraz sprawą Amber Gold zajmie się sejmowa komisja śledcza. Czy można było tego uniknąć? Jak można bezpiecznie inwestować w złoto? I czy Amber Gold inwestowało w złoto?
 • Donald Tusk: Stanę przed komisją ws. Amber Gold

  Donald Tusk: Stanę przed komisją ws. Amber Gold

  Donald Tusk stawi się przed komisją śledczą w sprawie Amber Gold. Taka deklaracja przewodniczącego Rady Europejskiej padła na łamach tygodnika "Polityka".
 • Wszystkie kluby za powołaniem komisji śledczej ds. Amber Gold

  Wszystkie kluby za powołaniem komisji śledczej ds. Amber Gold

  Wszystkie kluby i koło w Sejmie opowiedziały się w środę za powołaniem komisji śledczej do zbadania sprawy Amber Gold, choć PO chce, by komisja zbadała też sprawę SKOK-ów. Według PiS nie jest to możliwe.
 • Komisja śledcza ws. Amber Gold będzie liczyć 11 osób

  Komisja śledcza ws. Amber Gold będzie liczyć 11 osób

  PiS zaproponuje, aby komisja śledcza ds. Amber Gold liczyła 11 osób i zasiadali w niej przedstawiciele wszystkich klubów parlamentarnych - zapowiedział w środę wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
 • PiS chce komisji śledczej ws. Amber Gold

  PiS chce komisji śledczej ws. Amber Gold

  Klub PiS złożył w Sejmie wniosek o powołanie komisji śledczej ws. Amber Gold - poinformował we wtorek wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Pierwsze czytanie projektu uchwały odbędzie się w środę po południu. Szefową komisji ma być Małgorzata Wassermann (PiS).

Filmy - Amber Gold (43)