Amber Gold

Artykuły - Amber Gold (382)

 • "Seremet nie był zachwycony tym, co działo się ws. Amber Gold"

  "Seremet nie był zachwycony tym, co działo się ws. Amber Gold"

  Na spotkaniu w Prokuraturze Generalnej rozważano pozostawienie postępowania ws Amber Gold w Gdańsku lub przeniesienie do innej jednostki w kraju; prokurator generalny Andrzej Seremet nie był zachwycony tym, co działo się w sprawie Amber Gold - powiedział prok. Bogusław Michalski przed komisją śledczą.
 • Komisja ds. Amber Gold: Przesłuchanie biegłego

  Komisja ds. Amber Gold: Przesłuchanie biegłego

  W środę po godz. 14. sejmowa komisja śledcza rozpoczęła przesłuchanie Romana Gierszewskiego, biegłego rewidenta powołanego do sprawy Amber Gold na jej początkowym etapie.
 • Amber Gold: Spór prokurator z komisją śledczą

  Amber Gold: Spór prokurator z komisją śledczą

  Spór o jawność zeznań pomiędzy b. rzecznik dyscyplinarną Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku Katarzyną Brzezińską a komisją śledczą o kilkadziesiąt minut opóźnił merytoryczną część przesłuchania prokurator. Ostatecznie w środę przed godz.15 posłowie zaczęli zadawać świadkowi pytania.
 • Sprawa Amber Gold: Czego nie wiedział prokurator

  Sprawa Amber Gold: Czego nie wiedział prokurator

  Dlaczego prokuratura odmawiała wszczęcia postępowania ws. Amber Gold? Przed sejmową komisją śledczą zeznawał prokurator Marek Siemczonek.
 • RMF FM: Ktoś może wpływać na zeznania ws. Amber Gold?

  RMF FM: Ktoś może wpływać na zeznania ws. Amber Gold?

  Czy ktoś próbuje wpływać na świadków zeznających w sprawie Amber Gold? Są wątpliwości dotyczące uczciwości osób, które zeznają w sądzie - ustalił reporter RMF FM Kuba Kaługa. Co więcej, gdański sąd przekazał prokuraturze i obrońcom Marcina i Katarzyny P. dane identyfikacyjne internetowej grupy, której członkowie mogą wymieniać się informacjami związanymi z procesem.
 • Szydło o Amber Gold: Poprzednia władza nie zrobiła nic

  Szydło o Amber Gold: Poprzednia władza nie zrobiła nic

  Premier Beata Szydło podkreśliła, że od komisji śledczej ds. Amber Gold oczekuje wyjaśnienia tej sprawy. Jej zdaniem to jedna z tych afer, która najbardziej godzi w polskich obywateli. Premier uważa, że prace komisji będą merytoryczne, co gwarantuje jej szefowa Małgorzata Wassermann (PiS).
 • Wassermann o komisji ws. Amber Gold: Czeka nas dużo pracy

  Wassermann o komisji ws. Amber Gold: Czeka nas dużo pracy

  Sejmową komisję śledczą do spraw Amber Gold czeka bardzo dużo pracy - mówiła w TVP Info przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann z PiS. Początek jej prac w środę - sejmowi śledczy mają powołać ekspertów i zastanowić się nad listą świadków. Posiedzenie będzie niejawne.
 • ​Małgorzata Wassermann: Marcin P. finansował inicjatywy polityków PO

  ​Małgorzata Wassermann: Marcin P. finansował inicjatywy polityków PO

  "Doprawdy ciężko uwierzyć w aż tyle zbiegów okoliczności" - mówi Cezaremu Gmyzowi Małgorzata Wassermann, przewodnicząca sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold.
 • Największe patologie na rynku finansowym, które dotyczyły wielu obywateli

  Największe patologie na rynku finansowym, które dotyczyły wielu obywateli

  Wytyczne prokuratora generalnego co do śledztw finansowych dotyczą ścigania przestępstw o charakterze finansowym, ale mogą mieć zastosowanie w przypadku wszystkich instrumentów finansowych, które są wykorzystywane do oszukiwania klientów.
 • Afera Amber Gold: Dlaczego klienci stracili oszczędności?

  Afera Amber Gold: Dlaczego klienci stracili oszczędności?

  Miały być gigantyczne zyski, bez ryzyka i z gwarancją w złocie, a skończyło się na największej aferze finansowej w Polsce. Teraz sprawą Amber Gold zajmie się sejmowa komisja śledcza. Czy można było tego uniknąć? Jak można bezpiecznie inwestować w złoto? I czy Amber Gold inwestowało w złoto?

Filmy - Amber Gold (48)