aktorka

Synonimy:
aktorki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Aktorka (4937)

Zdjęcia - Aktorka (-4)

 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki 2016

Filmy - Aktorka (18)

 • 5 rzeczy, których nie wiesz o Penélope Cruz

  Nie ma chyba kogoś, kto nie znałby Penélope Cruz. Gwiazda jest zdecydowanie najpopularniejszą Latynoską na świecie. Okazuje się jednak, że nie zawsze było tak kolorowo. Po przeprowadzce do Los Angeles aktorka czuła się tak samotna, że… zabierała do domu bezdomne koty. Skąd się wzięło jej imię i kto przeciął ją na pół? Zobaczcie ciekawe fakty z życia Cruz! (Cover Video/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Zawsze stylowa Zoe Saldana. Zobaczcie najpiękniejsze kreacje aktorki

  Utalentowana, piękna, a na dodatek stylowa. To cała Zoe Saldana. Aktorka dominikańskiego powodzenia nie ukrywa, że zamiast wybrać sobie ulubionego projektanta, lubi eksperymentować. Dlatego właśnie na czerwonych dywanach możemy zobaczyć ją w przeróżnych stylizacjach, od tych klasycznych i delikatnych aż do odważnych, ekstrawaganckich. Zobaczcie jej najpiękniejsze suknie. (Cover Video/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Dominika Gwit: choć nie dostałam się do szkoły teatralnej, to zawsze czułam, że aktorstwo jest dla mnie najlepsze

  Dominika Gwit przyznaje, że zawsze chciała być aktorką i powoli, ale systematycznie dążyła do realizacji swoich marzeń.
 • Maja Ostaszewska i Małgorzata Kożuchowska o swoim "konflikcie"

  - Nie wchodzę w dyskusję i w polemikę z brukowcami - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" aktorka Maja Ostaszewska o swojej rzekomej kłótni z aktorką Małgorzatą Kożuchowską. - Kiedyś też z innymi aktorkami próbowano mnie skłócić, niestety takimi prawami się brukowce rządzą - dodała Ostaszewska. - Zabawne to dla mnie nie jest, ale zdążyłam się do tego przyzwyczaić - podkreśliła Kożuchowska. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news).