aktor

Artykuły - Aktor (5486)

 • Polscy aktorzy, którzy oszpecili się dla roli

  Polscy aktorzy, którzy oszpecili się dla roli

  Gdy mowa o aktorach, którzy dla roli przeszli spektakularne metamorfozy, każdy szanujący się kinoman jednym tchem wymienia Christiana Bale’a, Jareda Leto i Charlize Theron. W środowiskach filmowych plotkuje się zaś o tym, że utrata kilkudziesięciu kilogramów czy ogolenie głowy są gwarantem Oscara.
 • Zmarł aktor Stefan Burczyk

  Zmarł aktor Stefan Burczyk

  Stefan Burczyk - aktor teatralny i filmowy - nie żyje. Znany między innymi z roli w "Aktorach prowincjonalnych" artysta zmarł w sobotę, 5 lipca, w Olsztynie. Miał 89 lat.
 • Jan Nowicki: Wiem, gdzie są takie laski, że łeb odpada...

  Jan Nowicki: Wiem, gdzie są takie laski, że łeb odpada...

  Jan Nowicki, gwiazda takich produkcji jak "Noce i dnie", "Sztos" czy "Młode wilki", dał zaprosić się na przejażdżkę maluchem Filipa Nowobilskiego. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym odcinkiem programu "Duży w Maluchu", w którym nie brakuje szczerych wyznań tego charyzmatycznego aktora.
 • Antygwiazdor, dusza człowiek

  Antygwiazdor, dusza człowiek

  Niechętnie udziela wywiadów, unika bankietów. Jaki jest naprawdę, wie tylko garstka osób. SHOW udało się namówić je na rozmowę...
 • Rewelacje o romansie. "Atak na życie prywatne" Hollande'a

  Rewelacje o romansie. "Atak na życie prywatne" Hollande'a

  Prezydent Francji Francois Hollande wyraził w piątek głębokie ubolewanie z powodu ataków na jego życie prywatne i ogłosił, że rozważa kroki prawne wobec magazynu "Closer", który ujawnił, że szef państwa ma romans z aktorką Julie Gayet.
 • Długi proces dojrzewania

  Długi proces dojrzewania

  ​Ma piękną żonę, właśnie po raz drugi został ojcem. Ale długo nie umiał stworzyć udanego związku. Jak zmieniał się Michał?
 • Jak relaksują się gwiazdy

  Jak relaksują się gwiazdy

  Wszyscy musimy co jakiś czas naładować akumulatory. Gwiazdy też. Każda ma swoje sposoby, żeby się zrelaksować i nabrać energii do działania.
 • Pazura na emeryturze? Nie, w "Hotelu 52"...

  Pazura na emeryturze? Nie, w "Hotelu 52"...

  Jako gość serialowego hotelu okaże się dość kłopotliwy. Emerytowany wojskowy, którego zagra Cezary Pazura, będzie szukał idealnego narzeczonego dla córki. Prywatnie aktor także jest bezkompromisowy.

Filmy - Aktor (24)

 • Borys Szyc - aktor o nienagannej aparycji

  Zdaniem kobiet Borys Szyc z każdym rokiem staje się coraz bardziej atrakcyjny
 • Białystok Pawła Małaszyńskiego. "Nigdy nie chciałem się stąd wyprowadzać"

  Paweł Małaszyński w Białymstoku spędził dzieciństwo i burzliwą młodość. Kindze Burzyńskiej z "Dzień Dobry Wakacje" pokazał swoje miasto. - Zawsze się wzruszam, kiedy tu wracam - wyznał. Aktor opowiedział też historię o tym, jak wyciął ze stawu w parku wszystkie lilie. Dla kogo? (Dzień Dobry TVN/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Co Piotr Zelt ceni w kobietach?

  Aktor znany m.in. z serialu 13 posterunek zdradził nam co najbardziej pociąga go w kobietach.
 • Mistrzyni makijażu ucharakteryzowała się na… mężczyznę!

  Kosmetyki potrafią zdziałać cuda i wie o tym każda kobieta. Niektórzy martwią się jednak, że pod makijażem może kryć się zupełnie inna osoba. Tak też wygląda przypadek tej mistrzyni makijażu, która ucharakteryzowała się na mężczyznę! Na warsztat wzięła swoją ulubioną postać Rona Swansona z serialu telewizyjnego „Parks and Recreation” Imponujące? UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.