Agustin Egurrola

Artykuły - Agustin Egurrola (73)

 • Agustin Egurrola: Ktoś musi pracować, żeby bawić mógł się ktoś

  Agustin Egurrola: Ktoś musi pracować, żeby bawić mógł się ktoś

  Miał 19 lat, gdy zaczął tańczyć. Dziś przekonuje nas, że na realizację marzeń nigdy nie jest za późno. Jego optymizm udziela się nawet przez ekran. Juror "Mam talent!" i "You Can Dance", laureat Telekamery. Przygotowuje aż dwa wieczory sylwestrowe - w TVP 2 i w TVN.
 • Agustin Egurrola ("Mam Talent"): Uwielbiam się zachwycać

  Agustin Egurrola ("Mam Talent"): Uwielbiam się zachwycać

  Wspaniały tancerz i choreograf zawsze ma dla uczestników dobre słowo. Niestrudzenie szuka wielkich talentów. "Trzeba próbować i spełniać marzenia. Ja też to robię" - mówi Agustin Egurrola.
 • Agustin Egurrola: Wciąż mnie zaskakują

  Agustin Egurrola: Wciąż mnie zaskakują

  Ten program daje mi wiarę w młodych ludzi, którzy mają swój cel, a dzięki ciężkiej pracy realizują go właśnie tu - mówi o "You Can Dance - Po prostu tańcz" Agustin Egurrola.
 • ​Agustin Egurrola: Oby córka chciała tańczyć

  ​Agustin Egurrola: Oby córka chciała tańczyć

  Zdarza się, że dzieci idą w ślady rodziców. Czy podobnie będzie w przypadku Agustina Egurroli? "Czekam i modlę się o to, by Carmen chciała tańczyć" - mówi tancerz, choreograf i juror popularnych programów rozrywkowych. Dodaje, że będzie wspierał każde marzenie córki.
 • Młody Agustin Egurrola tańczy w klipie ("Czasami zbiera się na burzę")

  Młody Agustin Egurrola tańczy w klipie ("Czasami zbiera się na burzę")

  Tancerz, choreograf oraz założyciel "Egurrola Dance Studio" 16 lat temu pojawił się w klipie Renaty Dąbkowskiej "Czasami zbiera się na burzę".
 • Agustin Egurrola: Uwielbiam czuć się facetem

  Agustin Egurrola: Uwielbiam czuć się facetem

  Agustin Egurrola to tancerz i choreograf, który bez żadnej pomocy wydeptał swoje ścieżki i osiągnął wielki sukces. Dzięki temu dziś ocenia innych. Pracę w "You Can Dance" traktuje bardzo odpowiedzialnie.
 • "Najważniejsza jest dla mnie rodzina"

  "Najważniejsza jest dla mnie rodzina"

  Znany choreograf Agustin Egurrola o spędzaniu wolnego czasu z córką oraz o sposobach na utrzymanie dobrej formy. W rozmowie zdradza również, z czym ma największy problem...
 • Trzeba słuchać kobiet!

  Trzeba słuchać kobiet!

  Twierdzi, że "słaba płeć" jest tą silniejszą. Podziwia swoją partnerkę. Ceni rady mądrych kobiet. Mężczyzna marzeń? Tak, tylko dlaczego pięcioletnia córka jurora "Mam talent" nazywa go podrywaczem?
 • Agustin Egurrola: Jazda bez trzymanki

  Agustin Egurrola: Jazda bez trzymanki

  Czasem człowiek wzrusza się do łez, innym razem śmieje się tak, że aż brzuch boli - mówi Agustin Egurrola. Juror "Mam talent!" zdradza też, czego się obawiał i dlaczego uważa, że "Taniec z gwiazdami" powinien wrócić na antenę.

Zdjęcia - Agustin Egurrola (3)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci
 • muzyka.interia.pl
  Eska Music Awards: Wieczór Ewy Farnej

Filmy - Agustin Egurrola (10)