Agnieszka Radwańska

Artykuły - Agnieszka Radwańska (6078)

Filmy - Agnieszka Radwańska (215)

 • Agnieszka Radwańska: Łatwiej było wejść na szczyt niż się utrzymać

  - Gdy na jednym lub kilku turniejach zrobi się słabszy wynik, ranking szybko się zmienia - mówi Agnieszka Radwańska, która została ambasadorką Grupy Lotos.
 • Agnieszka Radwańska wygrała z Qiang Wang w Miami. Wideo

  Agnieszka Radwańska pokonała 7:6 (7-3), 6:1 Chinkę Qiang Wang w drugiej rundzie turnieju w Miami.
 • Agnieszka Radwańska - Shuai Peng 4:6, 4:6. Skrót meczu

  Rozstawiona z "szóstką" Agnieszka Radwańska na trzeciej rundzie zakończyła udział w turnieju WTA Premier na kortach twardych w Indian Wells. Polska tenisistka przegrała z chińską kwalifikantką Shuai Peng 4:6, 4:6.
 • Słabsza forma Agnieszki Radwańskiej. Wideo

  W światowym rankingu tenisistek Agnieszka Radwańska spadła z trzeciego miejsca na szóste. Polka udział w dwóch ostatnich turniejach, w tym Australian Open, kończyła wyjątkowo wcześnie, bo już na drugiej rundzie. Tenisistka aktualnie przygotowuje się do ślubu. - Na pewno te myśli krążą gdzieś indziej, ale duża ilość tenisistek też już nauczyła się grać z Agnieszką. Ona powinna grać dużo turniejów, bo wtedy ma dobre wyniki. Będzie jej jednak ciężko wygrać szlema w ogóle kiedykolwiek. Tenisistki są teraz coraz wyższe, dużo serwują i wybiera się też większe dzieci do grania w tenisa. Na takie zawodniczki nie będzie już miejsca - powiedziała Katarzyna Strączy, była tenisistka. Źródło: Press Focus/x-news