Agnieszka Radwańska

Artykuły - Agnieszka Radwańska (6378)

 • Trening Agnieszki Radwańskiej ze spadochronem

  Trening Agnieszki Radwańskiej ze spadochronem

  Agnieszka Radwańska w mediach społecznościowych pochwaliła się nietypowym treningiem. Polka wrzuciła zdjęcie z przygotowań do sezonu w Dubaju, gdzie ćwiczy ze... spadochronem. Ma to jej pomóc w pracy nad szybkością i siłą.
 • Dawid Celt kapitanem polskiej reprezentacji

  Dawid Celt kapitanem polskiej reprezentacji

  O zmianie na tym stanowisku mówiło się od pewnego czasu. Dotychczasowa kapitan reprezentacji Polski w Pucharze Federacji, a więc Klaudia Jans-Ignacik nie mogła w pełni zaangażować się w pracę w drużynie. Nowy szefem naszej drużyny narodowej został Dawid Celt, a więc drugi trener i mąż Agnieszki Radwańskiej.
 • Zachwycił Radwańską i Bońka. Nowa dyscyplina sportu może zrobić w Polsce furorę

  Zachwycił Radwańską i Bońka. Nowa dyscyplina sportu może zrobić w Polsce furorę

  W Hiszpanii to druga, po piłce nożnej, najbardziej popularna dyscyplina sportu. Mowa o padlu, który jest połączeniem squasha z tenisem i z przytupem wkroczył do Polski. Korty chętnie odwiedza Agnieszka Radwańska, a Zbigniew Boniek zachwyca się nim od dawna. W tym tygodniu reprezentacja Polski pojechała do Estoril na ME. W kadrze miał występować Mariusz Fyrstenberg, chęć reprezentowania barw narodowych zgłosił również Jerzy Janowicz.
 • Ranking WTA: czołówka i Radwańska bez zmian

  Ranking WTA: czołówka i Radwańska bez zmian

  Agnieszka Radwańska zachowała 28. miejsce w światowym rankingu tenisistek i nie zmieniła się też kolejność w czołowej "10". Spadek o jedną pozycję zanotowała druga z Polek w "100" - Magda Linette, która jest teraz 72.
 • Agnieszka Radwańska trenuje w polskich górach

  Agnieszka Radwańska trenuje w polskich górach

  Agnieszka Radwańska podczas górskich treningów szykuje formę na nowy sezon tenisowy.
 • Ranking WTA: Radwańska nadal 28., jedna zmiana w TOP10

  Ranking WTA: Radwańska nadal 28., jedna zmiana w TOP10

  Agnieszka Radwańska zachowała 28. miejsce w poniedziałkowym notowaniu światowego rankingu tenisistek. Jedyną zmiana w czołówce jest awans na 10. miejsce Amerykanki CoCo Vandeweghe. Z TOP10 wypadła natomiast Francuzka Kristina Mladenovic.
 • Ranking WTA. Agnieszka Radwańska kończy sezon na 28. miejscu

  Ranking WTA. Agnieszka Radwańska kończy sezon na 28. miejscu

  Agnieszka Radwańska kończy sezon na 28. miejscu w światowym rankingu. Numerem jeden na liście jest Rumunka Simona Halep.
 • Rankingi WTA: Radwańska spadła na 28. miejsce, najniższe od prawie 10 lat

  Rankingi WTA: Radwańska spadła na 28. miejsce, najniższe od prawie 10 lat

  Agnieszka Radwańska ze względu na nieobecność w kończącej sezon imprezie - WTA Finals - spadła w światowym rankingu tenisistek z 19. na 28. miejsce. Poprzednio tak nisko w tym zestawieniu była prawie 10 lat temu. Liderką pozostała Rumunka Simona Halep.
 • Bajeczne wakacje Agnieszki Radwańskiej

  Bajeczne wakacje Agnieszki Radwańskiej

  Po niezbyt udanym sezonie, Agnieszka Radwańska udała się na wakacje. Polka pochwaliła się przepięknymi zdjęciami, ale nie zdradziła, dokąd się wybrała.
 • Przyszłość Agnieszki Radwańskiej niewiadomą. Słaby sezon winą kontuzji i ślubu

  Przyszłość Agnieszki Radwańskiej niewiadomą. Słaby sezon winą kontuzji i ślubu

  Eksperci ostrożnie wypowiadają się na temat dalszych losów Agnieszki Radwańskiej w zawodowym tenisie. Jako przyczynę słabego sezonu Polki wszyscy wskazują częste problemy ze zdrowiem, a niektórzy także... ślub krakowianki.

Filmy - Agnieszka Radwańska (225)

 • Radwańska wśród najlepiej zarabiających. Wideo

  Magazyn "Forbes" opublikował zestawienie dziesięciu najlepiej zarabiających sportsmenek świata. Ranking obejmuje okres od 1 lipca 2016 do 30 czerwca 2017. Na liście najlepiej zarabiających sportsmenek według magazynu "Forbes" przeważają tenisistki. Wśród nich znalazła się Agnieszka Radwańska. Źródło" X-news.
 • Czy Ula Radwańska planuje ślub? "Na razie w rodzinie żyjemy weselem Agnieszki" (wideo)

  W ostatnich dniach media ekscytowały się ślubem Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Na zdjęciach z hucznego wesela można było zobaczyć też siostrę tenisistki Ulę, która także doskonale się bawiła. Czy ona sama planuje stanąć na ślubnym kobiercu?
 • Agnieszka Radwańska: Nie lubię słowa "gwiazda"

  - Nie lubię słowa „gwiazda”. Jestem taką samą dziewczyną, jak każda inna tyle, że gram w tenisa i udało mi się wejść na światowy poziom – mówiła Radwańska.
 • Agnieszka Radwańska o książce „Jestem Isia” (wideo)

  - Ciężko było znaleźć na to czas. Książka powstawała od lutego. Kilka tygodni spotykaliśmy się z Arturem – mówiła Radwańska.