Agata Młynarska

Artykuły - Agata Młynarska (126)

 • Agata Młynarska: Dumna ze swojego wieku

  Agata Młynarska: Dumna ze swojego wieku

  Niedługo po 40. urodzinach usłyszała, że jest już za stara. Zamiast płakać, wzięła się do pracy nad sobą i nie dość, że wygląda bardzo atrakcyjnie, to znalazła wielką miłość.
 • Agata Młynarska: Zmiany są nieuchronne

  Agata Młynarska: Zmiany są nieuchronne

  Jak ubierają się Polacy? Czy zmiany są konieczne oraz jaki jest przepis na udany związek? "Jeśli jest rozmowa, porozumienie i wzajemny szacunek, to cała reszta sama się ułoży" - mówi Agata Młynarska, która prowadzi nowy program "Zmiana pełną parą".
 • "Zmiana pełną parą": Nowy program Agaty Młynarskiej

  "Zmiana pełną parą": Nowy program Agaty Młynarskiej

  Agata Młynarska wraca na antenę TLC z autorskim programem "Zmiana pełną parą". Wraz z zespołem swoich ekspertek: stylistką Moniką Jurczyk, wizażystką Katarzyną Sujką oraz stylistką fryzur i kolorystką Igą Chmielewską pomoże małżonkom, którzy wezmą udział w show, odkryć na nowo wielki potencjał, jaki drzemie w ich związkach.
 • Agata Młynarska, Katarzyna Zielińska i inne gwiazdy o świętach

  Agata Młynarska, Katarzyna Zielińska i inne gwiazdy o świętach

  Jak gwiazdy radzą sobie z natłokiem przedświątecznych obowiązków? Jakie mają sposoby na to, aby nadać magii przygotowaniom? Jak wspominają swoje święta? Nie tylko tego można dowiedzieć w telewizji TLC.
 • "Undressed Polska: randka w łóżku", czyli samotni Polacy przełamują schematy

  "Undressed Polska: randka w łóżku", czyli samotni Polacy przełamują schematy

  "Undressed Polska: randka w łóżku" nowy program telewizji TLC, w którym nieznajome osoby na pierwszą randkę idą do... łóżka. Jak na tę nową, telewizyjną produkcję zareagują widzowie?
 • Agata Młynarska ma już nową pracę!

  Agata Młynarska ma już nową pracę!

  Agata Młynarska została dyrektorem rozwoju kanału TLC (należącego do Discovery Networks) na polskim rynku. Popularna dziennikarka i producentka w czerwcu pożegnała się z Telewizją Polską.
 • Młynarska i Lis o nowym szefie TVP2

  Młynarska i Lis o nowym szefie TVP2

  "Powołanie go ma charakter głównie polityczny" - mówi Agata Młynarska. "Nominacji Marcina Wolskiego nie da się poważnie skomentować" - dodaje Hanna Lis. Od poniedziałku, 11 lipca, dyrektorem telewizyjnej Dwójki jest dziennikarz i satyryk Marcin Wolski.
 • Koniec programu "Świat się kręci"

  Koniec programu "Świat się kręci"

  To już oficjalna decyzja - TVP1 nie będzie kontynuować programu "Świat się kręci". Ostatni odcinek wyemitowano w piątek, 10 czerwca. "Rozpoczynam nowy etap w życiu" - napisała Agata Młynarska na swym profilu na Facebooku.
 • Agata Młynarska: Pożegnanie z programem "Świat się kręci"

  Agata Młynarska: Pożegnanie z programem "Świat się kręci"

  W środowym wydaniu programu "Świat się kręci" Agata Młynarska pożegnała się z widzami cytując słowa piosenki Wojciecha Młynarskiego „Idź swoją drogą”.
 • Agata Młynarska: Zarząd TVP ma prawo tworzyć i zdejmować programy

  Agata Młynarska: Zarząd TVP ma prawo tworzyć i zdejmować programy

  Program "Świat się kręci" może być zdjęty z anteny TVP. Niewykluczone, że ostatni odcinek widzowie obejrzą już 10 czerwca. Agata Młynarska twierdzi, że nie jest zaskoczona takim rozwojem sytuacji. Zapewnia też, że życie nauczyło ją, by do spraw zawodowych podchodzić bez emocji.

Zdjęcia - Agata Młynarska (10)

Filmy - Agata Młynarska (36)