Adam Małysz

Synonimy:
adama małysz, Małysz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Małysz (3662)

Filmy - Adam Małysz (90)

 • Adam Małysz w Lahti: Na dużej skoczni wypalimy

  Adam Małysz po konkursie na skoczni normalnej MŚ w Lahti.
 • Adam Małysz przed MŚ w Lahti. Wideo

  - Wiem, że chcielibyście usłyszeć, iż będą same złote medale, ale nie jest to takie proste. Chciałbym przestrzec wszystkich, żeby za bardzo nie wywierali presji na chłopaków - mówił Małysz.
 • Adam Małysz: Przed ważną imprezą napięcie zawsze rośnie. Wideo

  Polscy skoczkowie odlecieli do Lahti na mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym. Podopieczni Stefana Horngachera są zaliczani do grona faworytów w obu konkursach indywidualnych oraz rywalizacji drużynowej. - Wiem, że wszyscy chcieliby usłyszeć, że zdobędziemy złote medale we wszystkich konkurencjach, ale to nie jest takie proste. Przed ważną imprezą napięcie zawsze rośnie. Nie wywierajmy zbyt wielkiej presji na chłopakach, bo oni wiedzą, co mają do zrobienia. Jedziemy do Lahti walczyć, ale przy tym zachowujemy spokój - powiedział dyrektor sportowy PZN Adam Małysz/Agencja TVN/x-news
 • Adam Małysz: Jak się jest w formie, trzeba startować (wideo)

  Maciej Kot wygrał w sobotę zawody Pucharu Świata w Sapporo, a Kamil Stoch triumfował w niedzielę. Teraz rywalizacja skoczków narciarskich przenosi się z Japonii do Korei Południowej, gdzie w środę i czwartek odbędzie się próba przedolimpijska. - Jeśli jest się w formie, to ciężko jest coś poprawiać i na czymś się skupiać. To są szczegóły, które trzeba korygować. Myślę, że stąd decyzja trenera o tym, żeby pojechać do Azji - powiedział Adam Małysz, były skoczek.