Adam Małysz

Synonimy:
adama małysz, Małysz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Małysz (3522)

Filmy - Adam Małysz (69)

 • Adam Małysz: Nie ma co panikować po Klingenthal

  Kamil Stoch, jako jedyny z Polaków, wywalczył punkty podczas niedzielnego indywidualnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal. Mistrz olimpijski z Soczi uplasował się na 13. miejscu. - Nie ma co panikować - skomentował postawę "Biało-czerwonych" Adam Małysz, czterokrotny triumfator klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Źródło: Press Focus/x-news
 • "Kamil Stoch przypomina mi Adama Małysza z najlepszych czasów"

  - Byłem ostatnio na treningu Kamila Stocha. Muszę przyznać, że przypomina Adama Małysza z tych najlepszych czasów. Jest jednym z faworytów konkursów mistrzostw świata w Falun. Jestem dobrej myśli - powiedział prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner.
 • Małysz o dyskwalifikacji Stocha

  Adam Małysz komentuje zajście z dyskwalifikacją Kamila Stocha podczas konkursu drużynowego w Willingen. TVN24/x-news
 • Jak potoczyły się losy zwycięzców Turnieju Czterech Skoczni?

  W niedzielę 29 grudnia w Oberstdorfie rozpocznie się 63. Turniej Czterech Skoczni. W gronie jego zwycięzców znaleźli się wybitni zawodnicy, którzy dzięki tej wygranej przeszli do historii skoków narciarskich. Wielu z nich zakończyło już kariery. Nie wszyscy pozostali przy sporcie, choć większość nadal udziela się w tej dyscyplinie, zajmując się szkoleniem młodzieży albo komentowaniem zawodów. Oto, czym się zajmują byli zwycięzcy Turnieju.