Adam Małysz

Synonimy:
adama małysz, Małysz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Małysz (3802)

Filmy - Adam Małysz (95)

 • Zimowe IO. Adam Małysz: Właśnie dlatego nie zdobyłem olimpijskiego złota w Salt Lake City

  - Zdobyłem dwa medale. Gdzieś tam lekkie rozczarowanie było, bo jednak wszyscy liczyli na to złoto - wspomina swoje olimpijskie medale z 2002 roku, Adam Małysz.
 • Tajner, Małysz i Supersnow o przygotowaniach Wisły do PŚ

  Apoloniusz Tajner, Adam Małysz i przedstawiciele firmy Supersnow o produkcji sztucznego śniegu i przygotowaniach do konkursów w Wiśle.
 • Adam Małysz: Kamil musi zaatakować Krafta (wideo)

  Dzięki niedzielnej wygranej w Vikersund Kamil Stoch traci już tylko 31 punktów do prowadzącego w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Stefana Krafta. Walka o Kryształową Kulę rozstrzygnie się w Planicy. - Atak na pewno musi być ze strony Kamila, żeby wyprzedzić Krafta i zdobyć Kryształową Kulę, ale on o tym nie może myśleć. Musi skupić się na tym, żeby oddawać dobre skoki - stwierdził Adam Małysz, dyrektor sportowy polskiej kadry.
 • Adam Małysz: Najbardziej baliśmy się o Dawida Kubackiego. Wideo

  Polscy skoczkowie wrócili do Polski po mistrzostwach świata w Lahti, na których zdobyli dwa medale. Indywidualnie brąz wywalczył Piotr Żyła na dużej skoczni, a drużyna zdobyła mistrzostwo świata. - Jesteśmy niezmiernie dumni, że wszyscy oddali tak dobre skoki. Już w serii próbnej pokazali, kto będzie dyktować warunki w konkursie drużynowym. Po cichu się tego spodziewałem - powiedział Adam Małysz. - Była dramaturgia, ale chłopcy pokazali się z jak najlepszej strony. Najbardziej baliśmy się o Dawida Kubackiego, bo warunki były dosyć kiepskie. Wytrzymał psychicznie i widać, że jest przygotowany bardzo dobrze - dodał. Źródło: x-news/TVN24