Adam Małysz

Synonimy:
adama małysz, Małysz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Małysz (3515)

Filmy - Adam Małysz (68)

 • "Kamil Stoch przypomina mi Adama Małysza z najlepszych czasów"

  - Byłem ostatnio na treningu Kamila Stocha. Muszę przyznać, że przypomina Adama Małysza z tych najlepszych czasów. Jest jednym z faworytów konkursów mistrzostw świata w Falun. Jestem dobrej myśli - powiedział prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner.
 • Małysz o dyskwalifikacji Stocha

  Adam Małysz komentuje zajście z dyskwalifikacją Kamila Stocha podczas konkursu drużynowego w Willingen. TVN24/x-news
 • Jak potoczyły się losy zwycięzców Turnieju Czterech Skoczni?

  W niedzielę 29 grudnia w Oberstdorfie rozpocznie się 63. Turniej Czterech Skoczni. W gronie jego zwycięzców znaleźli się wybitni zawodnicy, którzy dzięki tej wygranej przeszli do historii skoków narciarskich. Wielu z nich zakończyło już kariery. Nie wszyscy pozostali przy sporcie, choć większość nadal udziela się w tej dyscyplinie, zajmując się szkoleniem młodzieży albo komentowaniem zawodów. Oto, czym się zajmują byli zwycięzcy Turnieju.
 • Małysz: Stoch powinien odpuścić najbliższe starty i w pełni się wyleczyć

  Decyzja co do startu Kamila Stocha w zawodach Pucharu Świata w Lillehammer jest nadal nieznana. Dwukrotny mistrz olimpijski w Soczi nadal odczuwa ból w kontuzjowanym stawie skokowym. - Uważam, że Kamil powinien odpuścić najbliższe konkursy i w pełni się wyleczyć - powiedział Adam Małysz. Orange sport/x-news