Filmy - Adam Małysz (83)

• Małysz: To był nasz konkurs

Adm Małysz po konkursie w Wiśle.
  • Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni. Małysz: Popłakałem się

Po 16 latach Kamil Stoch powtórzył sukces Adama Małysza i wygrał Turniej Czterech Skoczni. Mistrz olimpijski pokonał Piotra Żyłę i Daniela Andre Tandego, a tuż za podium znalazł się Maciej Kot. - Emocje niesamowite, ja się wręcz popłakałem. To jest podwójny sukces. Pisze się historia, tym bardziej cieszy mnie, że jestem w tym miejscu i mogę im pomagać - powiedział Małysz, który jest obecnie dyrektorem w polskiej kadrze. Fakty TVN/x-news
  • Adam Małysz: Piotr Żyła wyrasta na numer dwa w kadrze. Wideo

29 grudnia, kwalifikacjami do konkursu w Oberstdorfie, rozpocznie się 65. Turniej Czterech Skoczni. - Indywidualnie każdy z naszych zawodników ma szansę, żeby tam zaistnieć. W Zakopanem Piotr Żyła jako jedyny z czołówki miał dwa równe skoki. Jest w stabilnej formie i wyrasta na numer dwa w kadrze, po Kamilu Stochu. Nie można też zapominać o Macieju Kocie - powiedział Adam Małysz. Źródło: TVN24/x-news
  • Adam Małysz przed Turniejem Czterech Skoczni: Trzeba się nas bać

29 grudnia, kwalifikacjami do konkursu w Oberstdorfie, rozpocznie się 65. Turniej Czterech Skoczni. Adam Małysz, jedyny polski zwycięzca tych zawodów, przyznał, że tegoroczna forma naszych skoczków pozwala z optymizmem patrzeć na niemiecko-austriackie zawody. - To jest ciężki konkurs. Zawsze taki był i nigdy w zasadzie nie mieliśmy tam szczęścia, poza tym jednym razem, gdy ja wygrałem. Teraz mamy jednak dwóch, trzech, może nawet czterech zawodników, którzy są w stanie walczyć o zwycięstwo w turnieju. Konkurs w Lillehammer pokazał, że jesteśmy silni i trzeba się nas bać - powiedział Małysz. Źródło: TVN24/x-news