absurdy

Synonimy:
absurd, absurdalne przepisy
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Absurdy (110)

Filmy - Absurdy (8)

 • Ludzkie pojęcie: Kara śmierci za Napoleona

  Jeśli masz świnkę i kochasz ją ponad wszystko, a wyrazem bezgranicznej miłości jest nazwanie jej imieniem Napoleon na cześć wielkiego cesarza, nie masz – lekko mówiąc – lekko. Za Napoleona poniesiesz klęskę… stracisz wszystko… I to nie jest żart. Francuskim rolnikom nie wolno w ten sposób nazywać żadnej ze świń, a złamanie zakazu grozi karą śmierci, nawet w przypadku, gdy pupil na takie miano w oczach właściciela zasłużył. No bo przecież co innego, gdyby to imię nosiła krowa, baran albo na przykład osioł, prawda? PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 19:00.
 • Urzędniczy absurd! Wezwali do sądu małe dziecko!

  Pewna 19-miesięczna dziewczynka z Albuquerque w stanie Nowy Meksyk dostała niespodziewaną wiadomość. Do drzwi domu państwa Alarcon zapukał szeryf, który wręczył rodzicom nakaz stawienia się małej Ashley w sądzie. Ojciec dziewczynki nie krył zdziwienia... (CNN Newsource/x-news)
 • Absurd! Został zatrzymany, bo nosił za nisko opuszczone spodnie!

  Semekia Woodbury spaceruje z dziećmi bulwarem Centerary, tym samym, którym jej mąż Aaron szedł w niedzielne popołudnie, gdy natknął się na policję. - Szedł do sklepu, by kupić naszej córce coś do picia. Gdy wracał, zatrzymała go grupa policjantów - wspomina. - Policjanci zostali wysłani w tę okolicę, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o bójce. Podczas interwencji wokół zebrał się spory tłum - tłumaczy funkcjonariusz lokalnej policji. Aaron Woodbury był jednym z gapiów. Policjanci kazali mu się oddalić, a wcześniej podciągnąć - ich zdaniem za nisko opuszczone - spodnie. Mężczyzna nie zareagował i został zatrzymany. Pani Woodbury przekonuje, że jej mąż nie nosił opuszczonych spodni - nie tylko podczas aresztowania, ale w ogóle (CNN Newsource/x-news).
 • Rosyjski pociąg

  Zaraz, zaraz... Czy to aby na pewno pociąg?