Żywiec

Synonimy:
Żywcu,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Żywiec (168)

 • Grupa Żywiec ocenia, że konsumpcja piwa w Polsce nie będzie rosnąć. Zmienią się trendy

  - Rynek piwa w Polsce zmienia się, bo Polacy coraz większą uwagę zwracają na zdrowy tryb życia - mówili przedstawiciele Grupy Żywiec na konferencji. Żywiec stawia na Strefę Zero, czyli piwa bezalkoholowe i marki premium.
 • Żywiecka prokuratura odwołała się od wyroku w zawieszeniu za gwałt

  Żywiecka prokuratura odwołała się od wyroku w zawieszeniu za gwałt

  Prokuratura w Żywcu odwołała się od wyroku sądu okręgowego w Bielsku-Białej, który skazał sześć osób za udział w gwałcie zbiorowym na kary w zawieszeniu - dowiedziała się w poniedziałek PAP od szefowej żywieckiej prokuratury rejonowej Agnieszka Michulec
 • Rynek piwa stabilny ilościowo, wartościowo nieco spadnie

  Rynek piwa stabilny ilościowo, wartościowo nieco spadnie

  Grupa Żywiec oczekuje, że w tym roku rynek piwa będzie stabilny w ujęciu ilościowym, natomiast w ujęciu wartościowym zanotuje nieznaczny spadek - poinformował prezes Guillaume Duverdier przy okazji publikacji raportu rocznego. Obawia się jednak podatku od handlu.
 • Droga S69 z Bielska-Białej do Żywca już przejezdna

  Droga S69 z Bielska-Białej do Żywca już przejezdna

  W piątek drogowcy oddali do użytku ostatni, blisko 10-kilometrowy fragment tej części ekspresówki: od Buczkowic do Żywca – podał katowicki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
 • 3 nowe smaki Żywca - wybór z gatunku przyjemnych

  3 nowe smaki Żywca - wybór z gatunku przyjemnych

  Piwny świat jest bardzo różnorodny, a jego granice wyznaczane są jedynie przez wiedzę i wyobraźnię piwowara. Czerpiąc z dziedzictwa Żywieckiej Szkoły Piwowarskiej i wieloletnich tradycji tworzenia piwnych specjalności, piwowarzy z Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu uwarzyli w limitowanej edycji trzy piwa: Białe, Marcowe oraz Bocka.
 • Żywiec: Dziewięć osób podtruło się czadem

  O krok od tragedii na Podbeskidziu. Dziewięcioosobowa rodzina podtruła się czadem, wśród poszkodowanych jest sześcioro dzieci - powiedział IAR aspirant sztabowy Marek Tetłak, rzecznik powiatowej straży pożarnej w Żywcu.
 • GUS notuje wysoki wzrost cen ziemniaków

  GUS notuje wysoki wzrost cen ziemniaków

  Na rynku rolnym w sierpniu 2013 r., w porównaniu z analogicznym okresem ub.r., odnotowano zarówno w skupie, jak i na targowiskach spadek cen zbóż, przy jednoczesnym wysokim wzroście cen ziemniaków. W obrocie targowiskowym ceny ziemniaków jadalnych są prawie o 100 proc. wyższe w odniesieniu do tego samego okresu ub. roku.
 • Rodzinny dramat w Żywcu. Znaleziono ciało 63-latki

  Rodzinny dramat w Żywcu. Znaleziono ciało 63-latki

  Do rodzinnego dramatu doszło w Żywcu na Podbeskidziu. Nie żyje 63-letnia kobieta. Wszystko wskazuje na to, że została zamordowana.
 • Piwo Żywiec w nowej odsłonie

  Piwo Żywiec w nowej odsłonie

  Marka Żywiec, podobnie jak współcześni Polacy, wciąż ma apetyt na zmiany, co podkreśla m.in. w najnowszej kampanii reklamowej. Wyrazem nieustannej chęci rozwoju jest wprowadzenie na rynek innowacyjnych opakowań oraz szklanki zaprojektowanej przez światowej sławy designera, Janusza Kaniewskiego. Jako jedyna w Europie, puszka Żywca posiada termoaktywny wskaźnik temperatury piwa. Wprowadzenie nowych opakowań jest częścią procesu zmiany identyfikacji wizualnej marki.
 • 5-latek poszkodowany na wyciągu przeszedł operację

  Pięciolatek, który doznał groźnego wypadku na wyciągu narciarskim w Korbielowie, jest już po operacji. Jego obrażenia nie są aż tak poważne, jak początkowo sądzono. Chłopiec już za kilka dni będzie mógł opuścić szpital. Policja z Żywca ustala natomiast przyczyny zdarzenia.

Filmy - Żywiec (1)

 • Finał tegorocznej trasy Męskiego Grania

  1 września w amfiteatrze w Żywcu odbył się finałowy koncert Męskiego Grania. Motywem przewodnim tegorocznej edycji były zderzenia różnorodnych stylów. Impreza w Żywcu przyciągnęła ponad 10 tysięcy widzów. Bilety wyprzedano na długo przed koncertem (Grupa Żywiec/x-news).