żylaki

Artykuły - żylaki (21)

 • Uporczywy trądzik, egzema, żylaki? Pomoże jedna roślina!

  Uporczywy trądzik, egzema, żylaki? Pomoże jedna roślina!

  Aby uporać się z dokuczliwymi dolegliwościami skórnymi, zwróćmy się w kierunku natury. Rośliny okazują się bowiem często najskuteczniejszym lekarstwem. Jeśli borykamy się z trądzikiem, egzemą lub cierpimy na żylaki, warto zapoznać się z właściwościami oczaru wirginijskiego.
 • Dieta przy żylakach

  Dieta przy żylakach

  Co jeść, a czego unikać?
 • Piękne nogi

  Piękne nogi

  Nawet najzgrabniejsze nie wyglądają dobrze, gdy widać na nich pajączki. Współczesna medycyna oferuje skuteczne metody ich leczenia. To najlepszy czas na terapię.
 • Żylaki

  Żylaki

  Zwykle pojawiają się pod koniec ciąży u tych kobiet, które sporo przytyły, dużo czasu spędzają w pozycji stojącej lub siedzącej oraz mają skłonności genetyczne do powstawania żylaków.
 • Pierwsze urządzenie do operowania żył z drukarki 3D

  Pierwsze urządzenie do operowania żył z drukarki 3D

  Zortrax zaprojektował i stworzył jedyne w swoim rodzaju urządzenie ułatwiające lekarzom operacyjne usuwanie żylaków kończyn dolnych metodą endowaskularną.

Filmy - żylaki (3)

 • Gorąca kąpiel w pianie? Lepiej z tego zrezygnować

  Gorąca kąpiel w pianie po męczącym dniu - brzmi cudownie, ale czy każdy może korzystać z takiego relaksu? Nie dla wszystkich długie przebywanie w gorącej wodzie jest bezpieczne.
 • Żylaki – jak z nimi walczyć?

  Żylaki są objawem "buntu" układu krążenia. Krew zamiast powracać żyłami głębokimi do serca, rozlewa się w powierzchownych naczyniach krwionośnych. Skłonność do powstania żylaków jest uwarunkowana genetycznie. Dziedziczymy ją po rodzicach, dziadkach, a nawet pradziadkach. Pracujemy też nad żylakami przez całe swoje życie: nie uprawiając żadnego sportu i źle się odżywiając. Nieleczone żylaki mogą zagrozić naszemu życiu. Dlatego musimy robić wszystko, by się ich ustrzec, a gdy się pojawią - fachowo usunąć.
 • Idealne i zdrowe nogi

  Praca biurowa, siedzący tryb życia, zaniedbania w ciąży - to wszystko sprzyja powstawaniu żylaków. Problem ten dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Kiedyś jedynym sposobem na walkę z żylakami były bolesne zabiegi. Teraz na pomoc przychodzi laser.