Zygmunt Kęstowicz

Artykuły - Zygmunt Kęstowicz (5)

 • Zygmunt Kęstowicz: Miał cudowną żonę, ale nie miał dzieci

  Zygmunt Kęstowicz: Miał cudowną żonę, ale nie miał dzieci

  We wtorek, 14 marca, mija dokładnie 10 lat od śmierci Zygmunta Kęstowicza. Aktor, popularny w latach 80. ubiegłego wieku dzięki rolom w "Piątku z Pankracym" i "Porze na Telesfora", miał 86 lat.
 • Zygmunt Kęstowicz i "Piątek z Pankracym"

  Zygmunt Kęstowicz i "Piątek z Pankracym"

  "Już za chwileczkę, już za momencik piątek z Pankracym zacznie się kręcić. Kręcić się będzie Pankracy z panem. Czy wszystkie buzie już roześmiane?". Tym wierszykiem w każdy piątek, począwszy od marca 1978 roku, witała się z widzami w programie "Piątek z Pankracym" najsłynniejsza pacynka PRL. To był przed laty prawdziwy hit.
 • Pogrzeb Zygmunta Kęstowicza

  Pogrzeb Zygmunta Kęstowicza

  Aktor Zygmunt Kęstowicz został w środę, 21 marca, pochowany na warszawskich Powązkach. Artysta, oglądany ostatnio w roli seniora rodu Lubiczów w telewizyjnym serialu "Klan", a w latach 80. gospodarz popularnych programów dla dzieci "Piątek z Pankracym" i "Pora na Telesfora", zmarł 14 marca. Miał 86 lat.
 • Pogrzeb Zygmunta Kęstowicza w środę

  Pogrzeb Zygmunta Kęstowicza w środę

  Pogrzeb Zygmunta Kęstowicza odbędzie się w środę, 21 marca - poinformował PAP Związek Artystów Scen Polskich. Aktor, oglądany ostatnio w roli seniora rodu Lubiczów w telewizyjnym serialu "Klan", zmarł 14 marca. Miał 86 lat.
 • Zygmunt Kęstowicz nie żyje

  Zygmunt Kęstowicz nie żyje

  Zmarł aktor Zygmunt Kęstowicz. Miał 86 lat. Informacje potwierdził Związek Artystów Scen Polskich.