Zygmunt Chajzer

Artykuły - Zygmunt Chajzer (20)

 • Zygmunt Chajzer w szpitalu. "To był ostatni dzwonek"

  Zygmunt Chajzer w szpitalu. "To był ostatni dzwonek"

  Zygmunt Chajzer trafił do szpitala. Popularny prezenter przejdzie dziś poważną operację. "Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek" - poinformował na Faceboooku syn dziennikarza, Filip Chajzer.
 • ​"Ameryka Express": Filip Chajzer o libacji w programie

  ​"Ameryka Express": Filip Chajzer o libacji w programie

  Filip Chajzer uznał, że najlepszym towarzyszem podróży po Ameryce Południowej będzie jego ojciec i to właśnie z nim stworzył niepowtarzalny duet w programie "Ameryka Express". Choć dzieliła ich największa wśród wszystkich par różnica wieku i na trasie zdarzały się poważne nieporozumienia, to finalnie obaj panowie są zadowoleni ze swojego udziału w tej produkcji. Dzięki programowi spędzili ze sobą trochę czasu, przez co nadrobili zaległości z przeszłości.
 • Kłótnie Chajzerów w "Ameryka Express"

  Kłótnie Chajzerów w "Ameryka Express"

  Podróż Filipa i Zygmunta Chajzerów po Ameryce Południowej nie przebiegała całkowicie bezproblemowo. Praca przy programie "Ameryka Express" ujawniła różnice w postrzeganiu świata i zachowaniu między ojcem a synem. Zygmunt Chajzer nie ukrywa, że on sam woli działać spokojnie, syna cechuje natomiast niespożyta energia i impulsywność.
 • Zygmunt i Filip Chajzer: Zrobiliśmy to w tajemnicy

  Zygmunt i Filip Chajzer: Zrobiliśmy to w tajemnicy

  Znakomici dziennikarze. Jeden jest radiowcem, drugi gwiazdą telewizji. Ich książka "Chajzerów dwóch" to zbiór wspomnień i zabawnych rozważań o życiu. Zygmunt i Filip Chajzer opowiadają, co ich łączy, a co jest źródłem konfliktów.
 • Zygmunt Chajzer: Syn mówi, że byłem w sekcie

  Zygmunt Chajzer: Syn mówi, że byłem w sekcie

  Kiedyś nie było telewizorów, dziś posługujemy się zaawansowanymi smartfonami. "Jest w tym coś fascynującego" - mówi Zygmunt Chajzer. Prezenter radiowy wraz ze swoim synem Filipem napisał książkę zawierającą rodzinne wspomnienia, pokazującą świat z ich perspektyw.
 • Zygmunt Chajzer jurorem w programie "Supermodelka Plus Size"

  Zygmunt Chajzer jurorem w programie "Supermodelka Plus Size"

  Zygmunt Chajzer będzie jurorem w programie "Supermodelka Plus Size". Nowy show Polsatu ma zadebiutować w jesiennej ramówce stacji.
 • "Idź na całość": Ten program oglądało 10 mln widzów

  "Idź na całość": Ten program oglądało 10 mln widzów

  Meble, futra, samochody. W turnieju "Idź na całość" wygrywano wspaniałe nagrody. - Wybieraliśmy do gry tych, którzy lubili ryzyko. Wtedy było ciekawie - mówi nam Zygmunt Chajzer.
 • Nie wróci show "Idź na całość"

  Nie wróci show "Idź na całość"

  Nie powiódł się plan reaktywacji jednego z największych hitów w historii telewizji w Polsce i na świecie - programu "Let’s Make A Deal", znanego z anteny Polsatu jako "Idź na całość".
 • Zygmunt Chajzer na wyborach Miss Polski

  Zygmunt Chajzer na wyborach Miss Polski

  Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.
 • Jak nie zostać kulturystą

  Jak nie zostać kulturystą

  Przez całe dzieciństwo myślał tylko o sporcie. Studiował wychowanie fizyczne, ale wciągnęło go dziennikarstwo. Okazało się dobrym wyborem. Dzięki niemu poznał kandydatkę na miss, a zarazem miłość życia!

Filmy - Zygmunt Chajzer (8)

 • Zygmunt Chajzer w „Demakijażu”: Filip jest bałaganiarzem!

  W tym odcinku "Demakijażu" Krzysztof Ibisz gościł na swojej kanapie dwóch prezenterów telewizyjnych - Zygmunta Chajzera, wielką gwiazdę telewizji Polsat - i jego syna, Filipa Chajzera, który poszedł w ślady ojca. Rozmawiali o tym, jakim dziadkiem jest Zygmunt Chajzer i czy Filip ma czas dla syna Aleksandra. Wypominali sobie także najgorsze wady. Kr\zysztof Ibisz przygotował dla nich trudne pytania, musieli nawzajem szczerze się ocenić.
 • „Demakijaż”: Co powiedziała Filipowi Chajzerowi nauczycielka historii? Chyba żartowała…

  W tym odcinku "Demakijażu" Krzysztof Ibisz gościł na swojej kanapie dwóch prezenterów telewizyjnych - Zygmunta Chajzera, wielką gwiazdę telewizji Polsat - i jego syna, Filipa Chajzera, który poszedł w ślady ojca. Obydwaj wspominali czasy, gdy Filip był jeszcze w szkole. Kariera ojca miała na niego duży wpływ, choć nie mieli dla siebie wtedy dużo czasu.
 • Demakijaż - Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer

  W tym odcinku "Demakijażu" Krzysztof Ibisz gości na swojej kanapie dwóch prezenterów telewizyjnych - Zygmunta Chajzera, wielką gwiazdę telewizji Polsat - i jego syna, Filipa Chajzera, który poszedł w ślady ojca. W szczerej rozmowie opowiedzą o tym, że każda kariera ma swoją cenę i o tym, że swoją relację umieli zbudować dopiero, kiedy Filip był dorosły. Ale ten odcinek to również duża dawka męskiego humoru - zwłaszcza w kwestii pielęgnacji urody.
 • Kłótnie Chajzerów w "Ameryka Express"

  Podróż Filipa i Zygmunta Chajzerów po Ameryce Południowej nie przebiegała całkowicie bezproblemowo. Praca przy programie "Ameryka Express" ujawniła różnice w postrzeganiu świata i zachowaniu między ojcem a synem.