życzenia świąteczne

Artykuły - życzenia świąteczne (11)

 • ​Życzenia świąteczne - gotowe, pomysłowe teksty!

  ​Życzenia świąteczne - gotowe, pomysłowe teksty!

  Polacy kochają składać życzenia bożonarodzeniowe, choć w tym szalonym, przedświątecznym okresie wielu z nas brakuje czasu i sił, by wymyślić niepowtarzalne i ujmujące teksty życzeń. Dlatego przychodzimy wam z pomocą. Oto niebanalne i pomysłowe propozycje! Z rymami i bez, na wesoło i całkiem na serio. Korzystajcie!
 • Wirtualne życzenia na święta mogą spowodować depresję

  Wirtualne życzenia świąteczne mogą spowodować lub pogłębić stany depresyjne - ostrzegła włoska psychoterapeutka, Paola Vinciguerra. Jej zdaniem taka forma przesyłania pozdrowień na Boże Narodzenie szczególnie groźna jest w obecnym roku kryzysu.
 • Politycy na święta życzą... odejścia od polityki

  Politycy na święta życzą... odejścia od polityki

  Spokoju, odejścia na czas świąt od polityki, odpoczynku, ciepła rodzinnego i zdrowia - takie życzenia świąteczne i noworoczne składali sobie wzajemnie oraz Polakom politycy, z którymi rozmawiała PAP.
 • Doda: Życzenia spod palmy

  Doda: Życzenia spod palmy

  Tuż przed Wigilią życzenia świąteczne na swojej stronie opublikowała Doda. "Klasycznie spod palmy, z piaskiem w tyłku..." - napisała wokalistka.
 • Premier złożył Polakom życzenia świąteczne i noworoczne

  Premier złożył Polakom życzenia świąteczne i noworoczne

  Premier Donald Tusk złożył w czwartek Polakom życzenia z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Premier życzył na święta przede wszystkim miłości, spokoju i rodzinnego ciepła, udanego Sylwestra, a 2010 roku "spokojnego, trochę szalonego, pełnego miłości i, kiedy trzeba, też refleksji".
 • Para prezydencka złożyła Polakom życzenia świąteczne

  Prezydent Lech Kaczyński z żoną Marią złożyli Polakom życzenia świąteczne. Para prezydencka życzyła rodakom m.in. zdrowia, powodzenia w życiu osobistym i zawodowym. Specjalne życzenia prezydent skierował do polskich żołnierzy służących w misjach wojskowych poza krajem.
 • Uważaj na życzenia świąteczne

  Uważaj na życzenia świąteczne

  W okresie świątecznym nasze skrzynki mailowe po raz kolejny zostaną zapełnione życzeniami. Część z nich będzie szczera, ale niektóre z listów mogą zniszczyć nasz komputer.
 • SMS najpopularniejszą formą składania życzeń

  SMS najpopularniejszą formą składania życzeń

  SMS jest obecnie najpopularniejszą formą składania życzeń świątecznych. W ciągu najbliższych dni skorzysta z nich co czwarta osoba biorąca udział w naszej ankiecie.
 • Storm Worm znowu atakuje

  Storm Worm znowu atakuje

  Święta okazały się fantastycznym okresem dla twórców szkodliwego oprogramowania. Do internautów nie rozsyłano jednak wirusów podszywających się pod życzenia świąteczne, ale fałszywe informacje o wojnie na Bliskim Wschodzie.
 • Świąteczne orędzie

  Papież Jan Paweł II dzisiaj w południe w orędziu na Boże Narodzenie podkreślił, że "pokój, który jest trudny do osiągnięcia, ale możliwy, jest obowiązkiem". Ojciec Święty złożył życzenia świąteczne w 62 językach.

Filmy - życzenia świąteczne (17)