życzenia

Artykuły - życzenia (167)

Filmy - życzenia (26)

 • Furgo (PO) składa życzenia Dudzie: Więcej zdecydowania panie prezydencie! (TV Interia)

  Furgo (PO) składa życzenia Dudzie: Więcej zdecydowania panie prezydencie! (TV Interia).
 • Życzenia w wydmuszce

  Wydmuszki, z którymi kojarzymy święta Wielkanocne, mogą być nie tylko świetną, misternie przygotowaną ozdobą, ale też ciekawym pomysłem na przygotowanie... świątecznych życzeń! Do pustej skorupki z jajka można włożyć przecież niewielki rulonik z życzeniami - będzie to inna forma chińskich ciasteczek! Jak więc zrobić wydmuszkę? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Kartka pocztowa na Boże Narodzenie

  Boże Narodzenie to wyjątkowa okazja na przesyłanie sobie pięknych kartek z życzeniami! Choć coraz mniej z nas wysyła sobie tradycyjne kartki, ciągle cieszy nas ta tradycja. Najpiękniejsze i najcenniejsze są oczywiście samodzielnie przygotowane kartki pocztowe - tym razem przygotowaliśmy dla was prosty, ale efektowny wzór na własnoręcznie robioną kartkę pocztową. Zobaczcie, to naprawdę proste!
 • Bożonarodzeniowa kartka pocztowa

  Kartki pocztowe z życzeniami - to nieodłączny element każdych świąt! Najpiękniejsze są te przygotowane własnoręcznie. Jeśli podtrzymujecie świąteczną tradycję wysyłania do rodziny i znajomych świątecznych życzeń pocztą, spróbujcie przygotować kartki świąteczne według naszej instrukcji. To proste, ale bardzo efektowne sposoby na bożonarodzeniową kartkę pocztową!