mobtech - Życie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Życie (Film (1999)[Life] Reż.Ted Demme) ,

Artykuły - Życie (51)

 • Portfel? Zbędny. Ale bez komórki żyć się nie da

  Portfel? Zbędny. Ale bez komórki żyć się nie da

  Telefony komórkowe, powszechne i łatwo dostępne, stały się nieodłącznym atrybutem współczesnego człowieka. Według badań przeprowadzonych przez firmę Ericsson, aż 90 proc. osób nie opuszcza domu bez swojej komórki. Takie przedmioty, jak portfel czy gotówka schodzą na dalszy plan - pamięta o nich już tylko 80 proc. osób.
 • GPS udowodni jak nudne prowadzimy życie

  GPS udowodni jak nudne prowadzimy życie

  Za wyjątkiem takich szczęśliwców, jak przedstawiciele handlowi i pielęgniarki środowiskowe, większość ludzi porusza się nieznośnie przewidywalnymi, utartymi ścieżkami.
 • Bezprzewodowy kontroler do smartfona lub tabletu

  Bezprzewodowy kontroler do smartfona lub tabletu

  Firma SteelSeries zaprezentowała bezprzewodowy kontroler, który ułatwi życie wszystkim grającym użytkownikom smartfonów i tabletów.
 • Ułatwione podglądanie dzięki smartfonom

  Ułatwione podglądanie dzięki smartfonom

  Smartfonowe aplikacje umożliwiające dyskretne robienie zdjęć ułatwiają życie podglądaczom, wynika z raportu japońskiej policji.
 • Polacy nie mogą żyć bez telefonu

  Polacy nie mogą żyć bez telefonu

  Tylko 4,5 proc Polaków nie korzysta z telefonu - pozostali nie wyobrażają sobie bez niego życia. Jednak tylko 11 proc. ma smartfona. Raport z badania konsumenckiego 2011, wykonany przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, rysuje ciekawy obraz "komórkowego Polaka".
 • Ochrona przed wysokimi rachunkami za telefon

  Ochrona przed wysokimi rachunkami za telefon

  W życie wchodzą przepisy, które mają chronić nas przed przypadkowym wydawaniem pieniędzy na korzystanie z tej właśnie usługi. Co prawda na niektóre prawa przyjdzie nam jeszcze parę miesięcy poczekać, ale jest to już zdecydowany krok naprzód. Co się zmienia?
 • Wolą życie bez seksu niż bez smartfona

  Wolą życie bez seksu niż bez smartfona

  Wielbiciele gadżetów to dość specyficzna grupa społeczna. Specyficzna do tego stopnia, że postanowiłem się nimi na chwilkę zająć i podejrzeć bardziej intymną sferę ich życia. Gdyby wyniki tej socjologicznej wyprawy miał skomentować Zbigniew Lew Starowicz, to prawdopodobnie złapałby się za głowę.
 • 14 lat z WiFi, czyli nasze życie z siecią bezprzewodową

  14 lat z WiFi, czyli nasze życie z siecią bezprzewodową

  Już ponad 14 lat temu, Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE) przyjął pierwszy standard WLAN, który posłużył jako baza dla wszystkich kolejnych udoskonaleń prowadzących do dzisiejszej sieci WiFi.
 • SMS uratuje życie w górach

  SMS uratuje życie w górach

  Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe wprowadza Emess - Emergency Message, system oparty na technologii GSM, którego celem jest wzrost bezpieczeństwa osób udających się w góry, nad wodę, a także w bliższą lub dalszą podróż.
 • Kara za nękanie SMS-ami i kradzież tożsamości w sieci

  Kara za nękanie SMS-ami i kradzież tożsamości w sieci

  W życie wchodzi nowelizacja kodeksu karnego, która wprowadza ważne zmiany dotyczące tzw. zjawiska stalkingu. Za uporczywe nękanie SMS-ami czy e-mailami można trafić za kratki na trzy lata. Chroniona będzie także tożsamość w internecie.