życie seksualne

Artykuły - życie seksualne (61)

 • Co o tobie mówi twoje życie seksualne?

  Co o tobie mówi twoje życie seksualne?

  Członkowie Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego wpadli na pomysł, aby lekarze rodzinni i lekarze pierwszego kontaktu pytali pacjentki o ich życie seksualne. Opracowany został intymny kwestionariusz, którego pytania budzą wiele kontrowersji. Seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz oraz ginekolog Grzegorz Południewski opowiedzieli w studiu "Dzień Dobry TVN" o zasadności przeprowadzanego testu. - To jedna z metod monitorowania stanu pacjent
 • Od figury zależy jakość twojego seksu

  Od figury zależy jakość twojego seksu

  Przedwczesne dojrzewanie, zaburzenia hormonalne, bezpłodność, brak akceptacji własnego ciała, mniejszy wybór metod antykoncepcji - to problemy seksualne kobiet otyłych. Otyłość negatywnie wpływa na jakość życia seksualnego obu płci.
 • Oni walczą o lepszy seks!

  Oni walczą o lepszy seks!

  Jolanta Kwaśniewska, Jacek Żakowski (publicysta), Andrzej Komorowski (seksuolog) i prof. Andrzej Gomuła. Co sądzą o seksie Polaków i jak komentują wyniki najnowszych badań seksuologa, prof. Zbigniew Izdebski? Sprawdź koniecznie!
 • Polak u prostytutki

  Polak u prostytutki

  Kim są klienci korzystający z usług prostytutek w Polsce? Dlaczego decydują się na seks właśnie z prostytutką? Czy, jeśli są wierzący, spowiadają się z tego księdzu w konfesjonale? Prezentujemy opinie badanych prostytutek i ich klientów, stanowiące część raportu prof. Zbigniewa Izdebskiego.
 • Jak aktywni seksualnie są dorośli Polacy?

  Jak aktywni seksualnie są dorośli Polacy?

  Chcesz dowiedzieć się czy seks jest ważny dla Polaków, jak często go uprawiają, ilu średnio mają partnerów seksualnych i czy często osiągają orgazmy? Przeczytaj!
 • Przykazania udanego seksu w stałym związku

  Przykazania udanego seksu w stałym związku

  Prezentujemy kilka zasad, których zrozumienie pomoże ci zbudować silną wieź erotyczną z partnerką, z którą tworzysz stały związek. Sprawdź koniecznie!
 • Chcę mieć w końcu dobry wzwód

  Chcę mieć w końcu dobry wzwód

  Jestem 48-letnim mężczyzną, a moim problemem jest brak wzwodu lub niepełna erekcja. Czasem pojawia się także przedwczesny wytrysk i strach, że problem się pogłębia.
 • Seks nasz codzienny. Zapis czata z prof. Izdebskim

  Seks nasz codzienny. Zapis czata z prof. Izdebskim

  - Mamy duże zaniedbania w edukacji seksualnej w szkole. To powoduje, że rosną nam następne pokolenia niezbyt dobrze wyedukowanych seksualnie ludzi - prof. Zbigniew Izdebski odpowiadał na czacie na pytania użytkowników.
 • Polak potrafi... cieszyć się życiem

  Polak potrafi... cieszyć się życiem

  Wyniki badania dotyczącego jakości życia Polaków pokazały, że 3/4 naszych rodaków jest zadowolonych z wielu aspektów swojego życia.
 • On nie chce uprawiać ze mną seksu

  On nie chce uprawiać ze mną seksu

  Jestem kobietą i mam 20 lat. Moje życie seksualne zaczęłam 2 lata temu i kontynuuje je z tym samym partnerem, z którym straciłam dziewictwo. Kochamy się, lecz przez ostatni rok praktycznie w ogóle nie uprawiamy seksu.

Filmy - życie seksualne (11)

 • „Seks bez tajemnic”: Wyznania Agnieszki Kaczorowskiej

  Rozmowa z nastolatkami o życiu seksualnym dla niektórych stanowi nie lada problem. Nie dla Marty Szulawiak-Turskiej, która otwarcie zaczyna rozprawiać o seksie z nastolatkami w pierwszym odcinku nowego programu „Seks bez tajemnic”. W programie zastanawia się nad wartością i sposobami przeżywania pierwszego razu. Czy na kształtowanie postaw i ówczesne poglądy młodych ludzi wpływ mają bohaterowie szklanego ekranu? Gościem pierwszego odcinka będzie Agnieszka Kaczorowska, uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” i serialowa Bożenka z „Klanu”. Nie każdy ma okazję do tego, żeby przeżywać swoją pierwszą inicjację na oczach widzów serialu i dzielić się intymnymi emocjami. „To nie był trudny moment do odegrania, ponieważ ja już w swoim życiu prywatnym byłam po pierwszym razie. Znałam to uczucie szczęścia, że ten człowiek, którego kocham jest blisko. Gdzieś to poczucie można było zabrać ze swojego życia (…) Dla mnie najważniejsze było to, żeby przeżyć swój pierwszy raz z człowiekiem, którego będę kochać” – mówi Agnieszka Kaczorowska. Premiera „Seksu bez tajemnic” już 22 kwietnia w telewizji TLC.
 • Maria Rotkiel: Erotyka nie lubi dosłowności

  Psycholog Maria Rotkiel o tym, w jaki sposób rozmawiać z partnerem o życiu seksualnym i dlaczego erotyka nie lubi dosłowności.
 • Jolanta Kwaśniewska: Debatujmy o seksie!

  Jolanta Kwaśniewska chciałaby, aby polskie media więcej uwagi poświęcały problematyce życia seksualnego.
 • Polski seks: młody i dojrzały

  Jeśli chodzi o polski seks, to odzyskaliśmy humor - mówi seksuolog Andrzej Komorowski, komentując wyniki badań prof. Zbigniewa Izdebskiego zawarte w książce "Seksualność Polaków".