życie prywatne

Artykuły - życie prywatne (45)

 • Prywatne sprawy w czasie pracy

  Prywatne sprawy w czasie pracy

  W każdej firmie zdarza się, że pracownicy muszą załatwić prywatną sprawę w godzinach pracy czy też wyjść z firmy wcześniej. W jaki sposób pracodawca może uregulować te kwestie tak, by nie wprowadzać zbędnej biurokracji, a jednocześnie utrzymać płynną organizację pracy?
 • ​Romans biurowy - nie, dziękuję

  ​Romans biurowy - nie, dziękuję

  "Miłość i praca - nie, dziękuję. Wybieram karierę" - to opinia 54 proc. uczestników globalnej ankiety portalu Monster.com. 39 proc. badanych jest przeciwna romansowi w pracy i nigdy nie zdecydowałaby się na to, bojąc się, że to zaszkodzi ich karierze. 27 proc. nie obawia się, że biurowy romans zaszkodzi im w pracy i byłoby skłonnych spotykać się z kolegą lub koleżanką z pracy. 19 proc. osób nawet przekonanie, że mogą zawodowo na tym stracić, nie powstrzymałoby przed takim krokiem, jeśli spodobałaby się im osoba, z którą pracują.
 • Smutno-wesoła Agnieszka Chylińska

  Smutno-wesoła Agnieszka Chylińska

  Jurorka i wokalistka Agnieszka Chylińska komentuje życie prywatne i zawodowe.
 • Wypalenie zawodowe: Gospodarka traci przez to 300 mld dolarów!

  Wypalenie zawodowe: Gospodarka traci przez to 300 mld dolarów!

  Ponad 40 proc. dorosłych Polaków spędza w pracy więcej niż 50 godzin tygodniowo. Wiele osób po zakończonym dniu zabiera część zadań do domu i czas wolny poświęca pracy, uniemożliwiając w ten sposób odizolowanie sfery zawodowej od życia prywatnego. Niepowodzenia lub problemy zawodowe wpływają niekorzystanie na samopoczucie, a z powodu dużego stresu jesteśmy narażeni na ryzyko wypalenia zawodowego. To nie tylko ogromny problem pracowników, ale również finansowa strata dla pracodawców.
 • W poszukiwaniu biurowego romansu

  W poszukiwaniu biurowego romansu

  Co łączy Baracka Obamę i Brada Pitta? Obaj poznali swoje życiowe partnerki w pracy! Jak wiedzą wszyscy fani książki "Pięćdziesiąt twarzy Grey'a", nawet Ana spotkała tytułowego Mr Grey'a, gdy - w zastępstwie za chorą przyjaciółkę - przeprowadzała z nim wywiad.
 • Pocałuj tę żabę! 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym

  Pocałuj tę żabę! 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym

  Pocałuj tę żabę to książka napisana wspólnie przez Briana Tracy i jego córkę, Cristinę Tracy Stein, która jest wziętym psychoterapeutą. Nawiązują oni do tematu "żab w naszym życiu", ale tym razem chodzi o nieco inne sprawy.
 • Dwór królewski potępia publikację nagich zdjęć Kate

  Dwór królewski potępia publikację nagich zdjęć Kate

  Opublikowanie zdjęć małżonki księcia Williama Kate opalającej się topless stanowi "groteskowy i niedający się usprawiedliwić" zamach na życie prywatne pary książęcej - oświadczył w piątek brytyjski dwór królewski, reagując na publikację we francuskiej gazecie.
 • Wielka przegrana?

  Wielka przegrana?

  Katarzyna Zielińska nie zwyciężyła "Tańca z gwiazdami" i w dodatku zdobyła nowy przydomek - wielkiej przegranej. Jej życie prywatne pokazuje jednak, że jest przeciwnie.
 • Miał twardy charakter

  Miał twardy charakter

  Nigdy nie robił nic dla poklasku. Walczył o pomoc potrzebującym. Życie prywatne trzymał w tajemnicy.
 • Janda: W świecie korporacyjnej niewoli

  Janda: W świecie korporacyjnej niewoli

  W Teatrze Polonia trwają próby przed premierą spektaklu "Kontrakt" w reżyserii Krystyny Jandy. Sztuka Mike'a Bartletta opowiada o świecie wielkiej korporacji, która ingeruje nawet w życie prywatne pracowników. Występują Maria Seweryn i Agnieszka Michalska.

Filmy - życie prywatne (7)